Глобальні оголошення!



Краплі для очей

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Краплі для очей

Повідомлення Олег Н. » 28 грудня 2022, 14:30

Привіт! Хто купує препарати в аптеках з доставкою? Порадьте хорошу аптеку з класним асортиментом ліків. Мені лікар виписала препарат для очей. Але я ці краплі не знайшов поки що в наявності у тих аптеках, де шукав. І ще деякі ліки треба.
Олег Н. Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 55
З нами з: 18 липня 2022, 21:00
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Краплі для очей

Повідомлення Yaiti » 28 грудня 2022, 14:33

Привіт! Раджу забити в пошуку гугла. Є сайти, де завжди актуальна інформація щодо наявності ліків в аптеках. Я зазвичай так шукаю, якщо мені щось потрібно.
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 774
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Краплі для очей

Повідомлення Олег Н. » 28 грудня 2022, 14:37

Yaiti написав:Привіт! Раджу забити в пошуку гугла. Є сайти, де завжди актуальна інформація щодо наявності ліків в аптеках. Я зазвичай так шукаю, якщо мені щось потрібно.

Так в тому то й справа, що так вже шукав. Ніби є в наявності, а в аптеках кажуть, що наразі немає даного препарату, буде типу аж у наступному році можливо в поставці. Саме тому й запитую.
Олег Н. Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 55
З нами з: 18 липня 2022, 21:00
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Краплі для очей

Повідомлення Анна123 » 28 грудня 2022, 14:47

Так буває, що ліки закінчились і навіть на складах немає в наявності. Тому треба чекати, коли їх підвезуть на склади, а потім в аптеки. А можливо варто запитати в лікаря про аналог чи альтернативу тому препарату? Я замовляла ліки лише в Аптеці Доброго Дня.
Можете в них подивитись наявний асортимент крапель для очей https://www.add.ua/ua/medicamenti/dlja- ... dlya-glaz/ , можливо знайдете саме те, що вам потрібно. І ви про всяк випадок напишіть ще, який препарат потрібен. Можливо хтось ще щось підкаже чи порадить.
Анна123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 359
З нами з: 19 березня 2020, 01:25
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.


Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 29 гостей