Глобальні оголошення!



Чи купувати айфон на ювілей?

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Чи купувати айфон на ювілей?

Повідомлення Варя » 27 листопада 2022, 14:35

У нас із чоловіком скоро ювілей, 5 років спільного життя. Хочу купити для нього щось дороге, прикраси або ж айфон, наприклад. Як вважаєте що буде більш відповідним подарунком?
Варя Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 12
З нами з: 18 червня 2019, 02:54
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Чи купувати айфон на ювілей?

Повідомлення Yaiti » 27 листопада 2022, 14:36

Усе залежить від вашого чоловіка, і що йому більше до вподоби, то краще й подарувати. Якщо для нього в пріоритеті техніка, то беріть техніку. Мій чоловік віддав би перевагу айфону, тому в нас із цим простіше.
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Чи купувати айфон на ювілей?

Повідомлення Варя » 27 листопада 2022, 14:37

Я розумію вас, дійсно було б простіше вручити айфон, та й це більш практичний подарунок, як мені здається. А який саме ви подарували айфон для свого чоловіка? Можливо, мені теж є сенс взяти такий?
Варя Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 12
З нами з: 18 червня 2019, 02:54
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Чи купувати айфон на ювілей?

Повідомлення Yaiti » 27 листопада 2022, 14:37

Це справді практичний подарунок, прикраси чоловік може вдягнути кілька разів, а от якісним смартфоном він користуватиметься щодня. Я тому і раджу вас взяти саме iPhone 14 Plus https://allo.ua/ua/products/mobile/serija_smartfony-iphone_14_plus/ він буде потужним, з великим об'ємом акумулятора, з потужним процесором. Загалом для будь-яких базових або ж робочих завдань, вам вистачить з головою. Якщо фінанси дозволяють, то я вам раджу купити ще й собі такий, тому що в локальній мережі дуже багато цікавих фішок в айфоні.
Зображення
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.


Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей

cron