Глобальні оголошення!



Лікарські засоби

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Лікарські засоби

Повідомлення retro48 » 26 листопада 2022, 00:55

Доброго вечора. Потрібно купити ліки для хворого батька. Хто де купує лікарські засоби зазвичай? В яких онлайн аптеках замовляєте? Де найбільш лояльні ціни зараз, на вашу думку? Буду вдячний за допомогу і рекомендації.
retro48 Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 52
З нами з: 07 жовтня 2022, 17:00
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: дівчинка

Re: Лікарські засоби

Повідомлення Олег Н. » 26 листопада 2022, 00:57

Запитаю в сестри, вона десь купує для нашого дідуся ліки досить часто. Є якась аптека, де дійсно дешевші препарати пропонують.
Типу якісь знижки для пенсіонерів... Завтра напишу вам, якщо буде корисна для вас інформація.
Олег Н. Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 55
З нами з: 18 липня 2022, 21:00
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Лікарські засоби

Повідомлення retro48 » 26 листопада 2022, 00:59

Олег Н. написав:Запитаю в сестри, вона десь купує для нашого дідуся ліки досить часто. Є якась аптека, де дійсно дешевші препарати пропонують.
Типу якісь знижки для пенсіонерів... Завтра напишу вам, якщо буде корисна для вас інформація.

Дякую вам за допомогу. Будемо вдячні за допомогу. Якщо в тій аптеці можна замовити в режимі онлайн з доставкою і ціни там дійсно лояльні, то мене дуже цікавить така інфа.
retro48 Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 52
З нами з: 07 жовтня 2022, 17:00
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: дівчинка

Re: Лікарські засоби

Повідомлення Анна123 » 26 листопада 2022, 01:00

Мені здається, що немає однієї і єдиної аптеки, де насправді абсолютно всі лікарські засоби коштують дешевше, ніж в будь-якій іншій. Щось одне буде в одній аптеці дешевше, а друге, можливо в іншій дешевше. Так буває найчастіше. Я зазвичай замовляла в різних аптеках, не прив'язуючись до конкретної аптеки. Але ось нещодавно замовляла знеболюючі ліки podorozhnyk.com/likarski-zasobi/znebolyuyuchi/ для чоловікової бабусі і лишилась задоволена сервісом онлайн аптеки "Подорожник". Раджу глянути в них. Ціни, до речі, лояльні там.
Анна123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 358
З нами з: 19 березня 2020, 01:25
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Лікарські засоби

Повідомлення Ninka11 » 22 грудня 2022, 16:27

Підкажіть, хто знає! Канефрон від циститу зараз є в продажі чи його зняли з виробництва? Які може аналоги є?
Ninka11 Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 27
З нами з: 19 жовтня 2022, 10:14
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: немає

Re: Лікарські засоби

Повідомлення embana » 22 грудня 2022, 17:35

Ninka11 написав:Підкажіть, хто знає! Канефрон від циститу зараз є в продажі чи його зняли з виробництва? Які може аналоги є?


Я теж по аптеках знайти довго не могла, поки не почала шукати в інтернеті. На офіційному сайті препарату https://canephron.ua/kanefronn-tabletki є вся докладна інформація з чіткою інструкцією, складами та дозуваннями. Ну а у вкладках можна знайти аптеки, де можна замовити канефрон у таблетках чи краплях за ціною виробника, без націнок аптек.
embana Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 33
З нами з: 13 липня 2022, 09:51
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.


Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей

cron