Глобальні оголошення!



Купити мотоблок та інше обладнання для господарства

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Купити мотоблок та інше обладнання для господарства

Повідомлення Анна123 » 23 жовтня 2022, 16:33

Доброго дня. Хочу купити мотоблок. І важливо, щоб ця техніка була точно якісною. А ще треба деякі засоби для поливу газонів.
Де могли б порадити дивитись такий асортимент? Будемо вдячні за допомогу.
Анна123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 352
З нами з: 19 березня 2020, 01:25
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Купити мотоблок та інше обладнання для господарства

Повідомлення Yaiti » 23 жовтня 2022, 16:34

Привіт. Мій батько купував мотоблок у минулому році. Можу уточнити, де саме замовляв його і якого бренду техніку вибрав. Здається, німецької якості брав, якщо не помиляюсь зараз. Уточню.
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 755
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Купити мотоблок та інше обладнання для господарства

Повідомлення Олег Н. » 23 жовтня 2022, 16:35

Yaiti написав:Привіт. Мій батько купував мотоблок у минулому році. Можу уточнити, де саме замовляв його і якого бренду техніку вибрав. Здається, німецької якості брав, якщо не помиляюсь зараз. Уточню.

привіт! Запитайте, будь ласка, для мене про торгову марку того мотоблока, якщо ваш батько реально задоволений технікою. Бо теж цікавить така покупка, плануємо на весну купувати. Дякую.
Олег Н. Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 55
З нами з: 18 липня 2022, 21:00
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Купити мотоблок та інше обладнання для господарства

Повідомлення retro48 » 23 жовтня 2022, 16:38

Анна123 написав:Доброго дня. Хочу купити мотоблок. І важливо, щоб ця техніка була точно якісною. А ще треба деякі засоби для поливу газонів.
Де могли б порадити дивитись такий асортимент? Будемо вдячні за допомогу.

Можу поділитись своїм досвідом таких покупок. Весною якраз купував собі газонокосарку, а брат замовляв мотоблок. Мушу сказати, що краще вибирати німецьку або польську сільськогосподарську техніку, орієнтуючись на свій бюджет.
В Agriline https://agriline.ua/ подивіться на пропозиції. Там чудові варіанти агрообладнання від найбільш популярних виробників сільськогосподарського напрямку. Від шлангів для поливу газонів і до тракторів та комбайнів. Отже все це можна купити через даний онлайн майданчик.
Зображення
retro48 Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 52
З нами з: 07 жовтня 2022, 17:00
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: дівчинка

Re: Купити мотоблок та інше обладнання для господарства

Повідомлення Qiwi » 14 листопада 2022, 11:48

У меня например вот такая монокристаллическая солнечная батарея ALTEK ALM-340M-120 (1685х992х35мм) https://e-ctr.com.ua/energosnabzhenie/s ... 5h992h35mm она не дорого стоит и при этом достаточно мощная. С доставкой никаких проблем не возникло, так что могу порекомендовать.
Qiwi Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 29
З нами з: 06 червня 2021, 18:34
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.


Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей

cron