Глобальні оголошення!



Печінкові проби

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Печінкові проби

Повідомлення Анна123 » 31 липня 2022, 14:27

Я перехворіла вірусною інфекцією. Довго лежала у лікарні. Якою саме, лікар так й не визначили. Просто написали у епікризі диагноз - "вірусна інфекція неясної етіології". Вже виписали з лікарні. Але зранку чую гіркий присмак у роті. Тому хочу зробити печінкові проби. Де можна зробити цей аналіз?
Анна123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 354
З нами з: 19 березня 2020, 01:25
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Печінкові проби

Повідомлення Yaiti » 31 липня 2022, 14:32

Ви дуже правильно робите, що вирішили зробити печінкові проби. Адже гіркий присмак у роті, нудота, біль у правому підребер'ї говорить про проблеми з печінкою. Але треба початку подивитися, що скаже аналіз.
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 757
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Печінкові проби

Повідомлення Анна123 » 31 липня 2022, 14:36

До речі, хто робив аналіз не печінкові проби? Скільки він зараз коштує? Можете сказати хоча б приблизно? І як та коли його брати - натщесерце або ні? З вени береться кров чи з пальця?
Анна123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 354
З нами з: 19 березня 2020, 01:25
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Печінкові проби

Повідомлення Yaiti » 31 липня 2022, 14:47

Нещодавно мені таж робили печінкові проби https://esculab.com/paket-2-pechinkovi-proby-alt-ast-hht-tymolova-proba-bilirubin-zahalnyy-bilirubin-pryamyy-bilirubin-nepryamyy-lf-bilok-zahalnyy Для цього вранці беруть кров з вени. Їсти перед аналізом не можна. Береться кров тільки натще. Можна тільки випити трохи води. Але трохи. Я особисто не пив та не їв, щоб аналізи були точні.
Коштували аналізи 500 гривен. Але була знижка, тому мені зробили за 450 гривень. Але знижка доступна тільки при замовленні на сайті.
До речі, можливий виїзд на дом. Прочитайте на сайті.

Зображення
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 757
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.


Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей