Глобальні оголошення!



Як лікувати молочницю у жінок?

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Як лікувати молочницю у жінок?

Повідомлення Анна123 » 28 липня 2022, 02:00

Доброго вечора усім, хто на форумі. Скажіть, може хто знає, як лікувати молочницю у жінок. Після прийому антибіотиків у мене вона зявилася. Так так, що неможу вже. Навіть у туалет боляче ходити.
Анна123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 354
З нами з: 19 березня 2020, 01:25
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Як лікувати молочницю у жінок?

Повідомлення Yaiti » 28 липня 2022, 02:03

У мене сестра, коли лежала у лікарні, теж й неї молочниця була. Вона лікувалася від короновірусу, їй призначали антибіотики. Теж після антибіотиків молочниця зявилася. Можу спитати, ящо ій призначали.
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Як лікувати молочницю у жінок?

Повідомлення Анна123 » 28 липня 2022, 02:07

Yaiti написав:У мене сестра, коли лежала у лікарні, теж й неї молочниця була. Вона лікувалася від короновірусу, їй призначали антибіотики. Теж після антибіотиків молочниця зявилася. Можу спитати, ящо ій призначали.


Було б дуже добре, коли б ви спитали у своїй сестри, чим вона лікувала молочницю. Не хоче вже йти до лікаря. Тим паче, ви ж не самолікуванням займалися, а вам лікар призначив, у стаціонарі. А стаціонарні лікарі звичайно кращі.
Анна123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 354
З нами з: 19 березня 2020, 01:25
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Як лікувати молочницю у жінок?

Повідомлення Yaiti » 28 липня 2022, 02:16

Я спитала у своєї сестри, чим вона лікувала молочницю. Їй лікар призначав капсули Флуконазол https://apteka-ds.com.ua/product/flukonazol-tabula-vita-kapsuly-150-mh-1-sht-000024129 Він усім жінкам, у яких молочниця, тобто кандидоз, після антибиотиків, цей препапрат. Й завжди допомогало.
Як я розумію, спочатку прийняти одну капсулу. Ковтати, до речі, цілу капсули. Розжовувати не можна. Запити водою. Можна приймати незалежно від прийому їжи. Якщо симптоми ще залишаться, то можна на другий день прийняти ще одну.

Зображення
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.


Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей

cron