Глобальні оголошення!



Трейдинг

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Трейдинг

Повідомлення Ingaila » 25 травня 2022, 10:49

А что вы можете сказать о брокерах?
Ingaila Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 54
З нами з: 18 березня 2022, 14:40
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Трейдинг

Повідомлення alisana-gt » 25 травня 2022, 12:27

Привет, да впринципе на трейдинге можно неплохо подзаработать, только нужно знать проверенную организацию, у меня к примеру пока что не получилось. Связалась с брокером Esplanade https://reviews-people.com/finansovyj-rynok/broker-esplanade-market-solutions-otzyvy-i-uslovija-trejdinga-moshennik/ , но вообще просто уйма проблем, просто даже не то что проценты не могу забрать, а даже вложенные деньги. Так что хорошо определяйтесь с выбором надежного брокера.
alisana-gt Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 53
З нами з: 18 березня 2022, 13:12
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Трейдинг

Повідомлення Cawka » 27 листопада 2022, 04:37

Я до речі в свій час також пробував займатися трейдингу але так нічого хорошого цього і не вийшло але потім друзі порадили прочитати інформацію про те як заробляти гроші на криптовалюті і саме на цьому https://trusteeglobal.com/ru/buy-crypto/usdt/ блозі я дійсно дізнався і що головне повірив і навчився заробляти використовуючи криптовалюту і торгівлю на ній
Cawka Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 15
З нами з: 12 лютого 2019, 18:33
Звідки: Киев
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: дівчинка

Re: Трейдинг

Повідомлення Cawka » 04 травня 2023, 18:25

Ingaila написав:А что вы можете сказать о брокерах?

а я от від себе тільки можу сказати що мені в заробітку в інтернеті більше всього допомогло саме онлайн видання гемблінг, крипту, арбітраж та трейдинг OnlineInsights.com.ua яке я читаю вже 2ий рік і завжди знаходжу щось нове і корисне для себе і що ще більше мені допомагає!
Cawka Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 15
З нами з: 12 лютого 2019, 18:33
Звідки: Киев
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: дівчинка


Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей