Глобальні оголошення!



Як економити газ?

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Re: Як економити газ?

Повідомлення taranjka » 25 травня 2016, 13:24

Ameli порахуй скільки б заплатили без субсидії - от і виграш
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Як економити газ?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 25 травня 2016, 13:34

TaSHa30 написав:Зараз не дозволяють в квартирах наче на автономне опалення переходити, так що богато знайомих електробатареї собі поставили.


Але ж за центральне опалення все одно треба заплитити, і виходить, що тоді платиш двічі - за центральне і ще за свої електробатареї.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Як економити газ?

Повідомлення Ameli » 25 травня 2016, 22:27

Не знаю але нам квитанції приходять без показників...просто брєд. чи то муж запізно подає і все не враховують чи то просто не працює система я не можу точно сказати. ми субсидії всієї не використали і того переплата 9 з копійками і перераховувати вони не будуть. розібратися в цьому ой як непросто((((
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Як економити газ?

Повідомлення Ulkanet » 26 травня 2016, 01:16

Ameli подається з 1 по 5 число місяця, якщо не подала до 5 включно - то вони собі пишуть "від фанаря" :crazy:
а реєструється показник станом на 1 число місяця.
в мене часто 1 і 2 чмсла місяцяя сторінка де подавати показники не відкривається, хіба вночі :hi: то подаю і 3 і 4, як вийде. лиш би встигнути подати.
одного разу я подавала аж 5 числа, то там вже була космічна сума боргу - вони прописали свій показник :dash: перерахунок зробили десь аж 8-9.

а нашо люди роблять супсидії на літо??? ну на зиму - бо опалення. а на літо - нашо??? ч
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Як економити газ?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 26 травня 2016, 10:37

Ulkanet написав:а нашо люди роблять супсидії на літо??? ну на зиму - бо опалення. а на літо - нашо??? ч

А вони хіба робляться на сезон? То вже як зробили субсидії, то вони собі діють десь рік, здається. Чи то треба піти спеціально перед літом і сказати, щоб на літо скасували субсидії? :hi:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Як економити газ?

Повідомлення Virchik » 26 травня 2016, 10:47

Субсидія призначається на рік.
Але робиться перерахунок з початком і закінченням опалювального періоду.
На літо на опалення субсчидія знімається, але ж є інші послуги:вода, світло, газопостиачання.
Комусь на літо виходить, комусь ні.
Зображення

Зображення
Virchik Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 446
З нами з: 30 травня 2012, 10:06
Дякував (ла): 169 раз.
Подякували: 272 раз.
Діти: доця Анастасія

Re: Як економити газ?

Повідомлення Andy777 » 14 липня 2016, 13:02

Не так давно я теж поставив собі за мету почати економити та поставити твердопаливний котел, довго вивчав і придивлявся до найпопулярніших моделей в наших магазинах: Stropuva, ВітаКлімат, SWAG і Candle. Треба сказати, що їх характеристики не дуже відрізняються, та й ціни теж. Трохи перевірив моделі цих виробників, - не всі зазначені характеристики відповідали заявленим виробником. Найбільше сподобався СВАГ: хоча до нього теж були питання, але різниці у фактичних даних не помітив. Для себе вибираю СВАГ, він здається найбільш надійним. Якщо комусь знадобляться мої розрахунки - буду радий поділитися
Andy777 Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 1
З нами з: 14 липня 2016, 12:59
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: Два хлопчика і дівчинка

Поперед.

Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей