Глобальні оголошення!



Додатковий заробіток

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Додатковий заробіток

Повідомлення Миледи » 10 червня 2024, 17:39

Хто окрім роботи ще десь отримує дохід? Виникла у мене ідея навчитися криптовалюті. От тільки не знаю з чого почати, там так багато всього. Можливо ви порадите?
Миледи Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 230
З нами з: 19 квітня 2023, 13:38
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 1 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Додатковий заробіток

Повідомлення Navsegda » 11 червня 2024, 18:34

Миледи написав:Хто окрім роботи ще десь отримує дохід? Виникла у мене ідея навчитися криптовалюті. От тільки не знаю з чого почати, там так багато всього. Можливо ви порадите?




Мені здається, вам для початку варто ознайомитися з основними поняттями. Розібратись із криптовалютою, блокчейном, децентралізацією і так далі. Є безліч відео на YouTube, статей та онлайн-курсів, які пояснюють ці поняття простою мовою.

Потім, щоб краще зрозуміти, як все працює, можна спробувати створити власний криптогаманець та провести кілька дрібних операцій. Це допоможе тобі відчути, як все функціонує на практиці.

Варто читати спеціалізовані ресурси. Наприклад, ось тут https://www.web3.org.ua/category/airdrops/ є багато корисної інформації про різні крипто-проекти, аірдропи (роздачі криптовалюти за певні дії), новини та аналітику.

Безпека – це дуже важливий аспект. Криптовалюти мають свої ризики, включаючи хакерські атаки, фішинг та шахрайство. Треба добре ознайомитися з правилами безпеки: як захистити свої активи, уникати шахраїв та зберігати приватні ключі.
Navsegda Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 35
З нами з: 28 вересня 2016, 15:26
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.


Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей