Глобальні оголошення!



Сучасна поезія

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Сучасна поезія

Повідомлення Vasiliska » 05 лютого 2024, 17:28

Хочу почитати сучасну поезію, чи є в інтернеті безкоштовні сайти?
Vasiliska Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 59
З нами з: 24 жовтня 2020, 19:28
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Сучасна поезія

Повідомлення Barmaleika » 07 лютого 2024, 16:10

Можу поділитися із Вами дуже гарним сайтом, на якому зібрана вся сучасна поезія https://library-poems.com/virshi-nashih-chitachiv/ Тут також є піблікація віршів, кожен бажаючий може на сайті розмістити свою творчість. Збірник віршів мені дуже подобається, знайшла тут вірші своїх улюблених поетів класики.
Barmaleika Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 52
З нами з: 24 жовтня 2020, 19:26
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: 1

Re: Сучасна поезія

Повідомлення gejet58583 » 03 квітня 2024, 19:46

Всегда удивительно, как обсуждение книг и фильмов может объединять людей, давая возможность обменяться мнениями и открыть для себя что-то новое. Ваши рекомендации и отзывы в этой теме заставили меня вспомнить о жанре, который, по моему мнению, недостаточно ценится сегодня – это нуар. Этот жанр всегда привлекал меня своей атмосферой тайны, сложными сюжетами и харизматичными персонажами, балансирующими на грани добра и зла. Недавно я открыл для себя прекрасный ресурс, который предлагает широкий выбор фильмов в стиле нуар https://onlinefilms.top/genre-g-Nuar . Прохладные оттенки, острые диалоги, запутанные интриги и непредсказуемые развязки – все это создает неповторимую атмосферу, которая так и манит погрузиться в мир кинонуара. Фильмы этого жанра заставляют задуматься о многих аспектах человеческой натуры, предлагая зрителю не просто развлечение, но и пищу для размышлений
gejet58583 Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 1
З нами з: 03 квітня 2024, 18:03
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: дівчинка


Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей