Глобальні оголошення!



Хороший подарок для племянника

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Хороший подарок для племянника

Повідомлення Марпеска » 01 січня 2024, 22:19

Племяннику будет 10 лет. Решила деньги не дарить, а купить ему какой-то подарок. Но даже не знаю, на что смотреть в магазинах. Может игрушку какую-то классную или в этом возрасте уже не интересуются ими? Что ещё можете посоветовать?
Марпеска Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 7
З нами з: 24 жовтня 2020, 00:02
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Хороший подарок для племянника

Повідомлення hododi » 01 січня 2024, 22:24

Десять років, то ще дитина. І іграшками точно грається. Але іграшки є різні і для різного віку. Так ось конструктори Лего підходять для різного віку. А для десятирічного хлопчика так точно.
hododi Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 7
З нами з: 15 вересня 2023, 18:55
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Хороший подарок для племянника

Повідомлення diviza » 01 січня 2024, 22:36

Зараз є багато цікавих іграшок для хлопчаків. Вам потрібно сходити в магазин і там подивитись асортимент. Впевнена, що виберете щось класне. Бо я нещодавно була в такому магазині іграшок і була вражена скільки там всього є.
diviza Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 6
З нами з: 18 вересня 2023, 23:48
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Хороший подарок для племянника

Повідомлення Иртюша » 01 січня 2024, 22:46

А вы что-то знаете об увлечениях вашего племянника? Может он спорт любит, футбол? Тогда ему можно купить в качестве подарка футбольный мяч Адидас https://4football.com.ua/ Многие мальчишки гоняют в мяч во дворе с друзьями и хороший мяч ему точно пригодится. Я просто сужу по своему сыну-у него этих мячей уже куча была-сезон выдерживает и новый покупаем.
Иртюша Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 5
З нами з: 27 листопада 2019, 22:36
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: двое

Re: Хороший подарок для племянника

Повідомлення Маруна » 29 березня 2024, 22:19

Марпеска написав:Племяннику будет 10 лет. Решила деньги не дарить, а купить ему какой-то подарок. Но даже не знаю, на что смотреть в магазинах. Может игрушку какую-то классную или в этом возрасте уже не интересуются ими? Что ещё можете посоветовать?

А какие игрушки ему нравятся?
Маруна Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 76
З нами з: 24 лютого 2023, 14:54
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Хороший подарок для племянника

Повідомлення Olesia » 29 березня 2024, 22:49

Мої хлопці дуже просили машинку на пульті, довелось замовити. Я тут https://etoys.com.ua/mashynky-ru купувала, є гарний вибір. В eToys є різні товари для дітей, тому ви можете завжди тут обрати подарунки за кращими цінами. Умови тут хороші, ціни помірні, швидко доставляють замовлення і добре консультують. Мені все сподобалось.
Olesia Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 100
З нами з: 25 лютого 2023, 18:59
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Хороший подарок для племянника

Повідомлення AnnuttkaJew » 02 квітня 2024, 11:02

А що можна подарувати племіннику, якому вже виповнилось 16 років?
AnnuttkaJew Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 50
З нами з: 18 вересня 2023, 10:46
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Хороший подарок для племянника

Повідомлення Lallika88 » 03 квітня 2024, 08:45

AnnuttkaJew написав:А що можна подарувати племіннику, якому вже виповнилось 16 років?


Ой, ну такому дорослому парубку вже можна щось і по цікавіше підібрати. Напевно що гаджети в нього є, і зі стилем одягу такі діти вже чудово ладнають. Тому я б вам радила йому подарувати можливість цікаво та активно порозважатись. До прикладу на картингах покататись, чи з байдарками сплав організувати. Усе це можливо, якщо ви йому такий подарунковий сертифікат презентуєте. Я такий своєму племіннику дарувала, обрала тут його.
Lallika88 Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 68
З нами з: 06 березня 2023, 10:09
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.


Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron