Глобальні оголошення!

Робоче захисне взуття

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Робоче захисне взуття

Повідомлення Yaiti » 18 листопада 2020, 14:16

Чоловік влаштувався на роботу, де потрібно захистити поверхню стопи та пальці ніг від потенційних небезпек.
Якщо хтось мав досвід вибору та покупки такого виду взуття, поділіться вдалим досвідом.
Yaiti Офлайн

Тільки роззираюся

Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Робоче захисне взуття

Повідомлення Анна123 » 18 листопада 2020, 16:00

В моєї сестри чоловік таке взуття собі десь купує. Колись нахвалював нам. Запитаю в нього. Буде інформація - напишу вам сюди.
Анна123 Офлайн

Тільки роззираюся

Повідомлення Yaiti » 18 листопада 2020, 16:07

Анна123 написав:В моєї сестри чоловік таке взуття собі десь купує. Колись нахвалював нам. Запитаю в нього. Буде інформація - напишу вам сюди.

Була б дуже вдячна вам. Бо робота в чоловіка буде травмонебезпечна, то відразу попередили, що потрібне спеціальне робоче взуття.
Yaiti Офлайн

Тільки роззираюся

Повідомлення Анна123 » 18 листопада 2020, 16:25

Yaiti написав:
Анна123 написав:В моєї сестри чоловік таке взуття собі десь купує. Колись нахвалював нам. Запитаю в нього. Буде інформація - напишу вам сюди.

Була б дуже вдячна вам. Бо робота в чоловіка буде травмонебезпечна, то відразу попередили, що потрібне спеціальне робоче взуття.

Щойно відповіла мені сестра. Навіть ссилки магазину скинула. Дивлюсь, що ціни дійсно адекватні, а по якості чоловік сестри, як і інші покупці, що випробували, по відгуках, задоволені. Магазин спеціалізується на робочому одязі найбільше.
Але ще пропонує досить широкий асортимент саме робочого взуття https://svan.com.ua/ua/rabochaya-obuv-1/ , яке має саме те оптимальне співвідношення ціни до якості. Ще сестра каже, що сервіс чудовий. Консультації, доставка. Також бувають дуже вигідні знижки.
Зображення
Анна123 Офлайн

Тільки роззираюся

Повернутись до Суцільні балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей