Глобальні оголошення!



Театр, опера, балет, імпровізації

Модератор: Сяна

Театр, опера, балет, імпровізації

Повідомлення mari » 24 червня 2013, 11:40

Як давно ви були в театрі? І не просто були, а ще й вам сподобалось?

Вчора з подругою ходила на прем"єру "За крок до тебе".
Драма про життя, відчуття, стосунки, прощення, любов.
Мені дуже сподобалось. Грали на повну, віддавались , отримала велике задоволення і післясмак.
Моїй подрузі сподобалось менше, видно їй хотілось чогось більш смішнішого, іншого.

Пам"ятаю що раніше(років 10 назад)ходила трішки активніше. Теж подобалося не все, це певно від настрою залежить, чи що.

Ще ходила минулого року на балет " Лебедине озеро" в Києві. Теж дуже сподобалось.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Театр, опера, балет, імпровізації

Повідомлення Сяна » 24 червня 2013, 20:33

Я дуже люблю театр :love: та от не пам"ятаю, коли була востаннє...мабуть, років з 2 тому точно :=):
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Театр, опера, балет, імпровізації

Повідомлення taranjka » 24 червня 2013, 22:15

я вже теж давненько не була. останній раз напевне на презентації "Штанів" в тернополі - найбільше моє розарування. а запамяталась найбільше вистава на малій сцені, ставили молоді акторки з києва - "сценарій для трьох" (чи якась схожа назва)
була ще в львівській опері, на якійсь опереті (назви так і не згадаю) - то не моє :hi: найбільше мене мучило питання чи то чоловік в головній ролі чи жінка :=):
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Театр, опера, балет, імпровізації

Повідомлення taranjka » 24 червня 2013, 22:41

як я могла забути. дуже класний театр "даха браха". часто бачила їх на фестивалях :yes:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Театр, опера, балет, імпровізації

Повідомлення Сяна » 13 вересня 2013, 12:10

починається новий театральний сезон :yes:
ось афіша на вересень:
Репертуар на вересень 2013 р.
15 неділя ВІДКРИТТЯ ТЕАТРАЛЬНОГО СЕЗОНУ «За крок до тебе», ілюзії життя, М. Коляда

18 середа «Сто тисяч», комедія, І. Карпенко-Карий

19четвер «Як повернути чоловіка», музична комеді, Лібрето Ю. Рибчинського, композитори В. Ільїн, В. Лукашов

21субота П Р Е М ’ Є Р А «Занадто одружений таксист», комедія, Р. Куні

22неділя П Р Е М ’ Є Р А «Занадто одружений таксист», комедія, Р. Куні

25 середа П Р Е М ’ Є Р А «Занадто одружений таксист», комедія, Р. Куні

26четвер «Пошилися в дурні», музична комедія-жарт , М. Кропивницький

28субота «Кайдашева сім’я», драма, за І. Нечуєм-Левицьким

29 неділя «Шалений день, або одруження Фігаро», музична комедія, за П. де Бомарше


Початок вечірніх вистав о 19:00 год
Квитки - у касі театру
Довідки за телефонами: 52-40-66, 25-05-04
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Театр, опера, балет, імпровізації

Повідомлення sv-ls » 13 вересня 2013, 15:03

Я теж давненько не була в театрі. Перша вистава яка мені сподобалась була рок -опера "Юнона і Авось". Колись приїжав театр з Петербургу і ми з чоловіком вирішили піти. Я сиділа всю виставу зачарована а в кінці аж заплакала. Також ходили на балет, я балет не розумію тому нічого казати не буду.
sv-ls Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 79
З нами з: 02 травня 2013, 23:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 77 раз.
Подякували: 35 раз.
Діти: Донечка

Re: Театр, опера, балет, імпровізації

Повідомлення Сяна » 30 жовтня 2013, 14:31

Репертуар на листопад 2013 р.
2 субота Прем’єра «Шаріка або Кохання січового стрільця» романтична оперета лібрето Я. Барнича

3 неділя Прем’єра «Шаріка або Кохання січового стрільця» романтична оперета лібрето Я. Барнича

6 середа «Господиня заїзду» комедія з музикою й танцями К. Гольдоні

7 четвер Прем’єра «Шаріка або Кохання січового стрільця» романтична оперета лібрето Я. Барнича

9 субота Прем’єра «Шаріка або Кохання січового стрільця» романтична оперета лібрето Я. Барнича

10 неділят «Три сестри» ностальгія за щастям А. Чехов

13 середа Поминальна молитва трагікомічна притча за мотивами роману Шолом-Алейхема «Тев’є-молочник» Г. Горін

14 четвер «Занадто одружений таксист» комедія Р. Куні

16 субота «За двома зайцями» музична комедія М. Старицький

17 неділя «За крок до тебе» ілюзії життя М. Коляда

з 18 по 24 листопада
XI Всеукраїнський фестиваль
«Тернопільські театральні вечори. Дебют»

27 середа «Украдене щастя» драма І. Франко

28 четвер «Циганка Аза» романтична драма М. Старицький, сценічна редакція О. Мосійчука

30 субота Прем’єра «Шаріка або Кохання січового стрільця» романтична оперета лібрето Я. Барнича


Для вас, діти!
10 неділя «Снігова королева» казка Є. Шварц

17 неділя «Рукавичка»українська народна казка, сценічна редакція В. Жили

Початок вечірніх вистав о 19:00 год, Початок вистав для дітей о 13.00 год
Квитки - у касі театру
Довідки за телефонами: 52-40-66, 25-05-04
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Театр, опера, балет, імпровізації

Повідомлення Сяна » 30 жовтня 2013, 14:33

Романтичну оперету “Шаріка, або Кохання січового стрільця” покажуть у Тернопільському драмтеатрі 2, 3, 7, 9 і 30 листопада. Початок – о 19.00. Квитки – по 20-40 грн.

Нову виставу тернополянам поставить відомий львівський режисер, народний артист України Федір Стригун.
- Романтична оперета розповідає про кохання молодої мадярської дівчини до січового стрільця. Історія змінює уявлення багатьох про життя і побут січових стрільців, яким були притаманні не лише відвага в бою, а й ніжне кохання в житті, - розповідає керівник літературно-драматургічної частини драмтеатру Ірина Папуша. - Будуть пісні й танці, буде романтична історія, тож вистава обіцяє стати цікавою для глядача.
Цю історію великої любові, приправлену музикою Ярослава Барнича, ставилять у галицьких театрах уже 200 років. Тепер виставу побачать і тернополяни.
У ролі Шаріки – молода актриса Юлія Хміль, а в ролі закоханого січового стрільця – Борис Репка.
Музику та лібрето до вистави “Шаріка, або Кохання січового стрільця” написав Ярослав Барнич, вірші - Юрій Шкрумеляк. Нагадаємо, пан Барнич відомий, зокрема, музикою до вистави “Гуцулка Ксеня”, яка так полюбилася тернопільським глядачам.
Але цим театр не припиняє дивувати глядачів. Адже вже незабаром – 18-24 листопада – у місті буде традиційний фестиваль молодої режисури “Тернопільські театральні вечори. Дебют”.
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка


Повернутись до Візуальне мистецтво



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron