Глобальні оголошення!



А ви любите аудіокниги?

Модератор: Сяна

Re: А ви любите аудіокниги?

Повідомлення vikilandi » 13 квітня 2016, 11:58

Звикла слухати плеєр ще років з 10 назад, маю такий компактненький, розміром 1*3 см. щоправда куплений в далекому 2007-му тому і обєм всього 1 Гб, але середня книжка вміщається. Дуже зручно в дорозі,непомітний і телефон не розряджається.
Якось їхала в маршрутці тернопільській і слухала "Роксолану" Загребельного, читали тей момент, де султан страчував свого сина та його маленьких дітей, дивлячись на роботу катів. То ревіла як дурна, вся маршрутка на мене витріщалась :cry:
А взагалі аудіокнижки, то класна річ. Колись немаючи родини наводила ранішнюкрасу під різні психологічні тренінги. Тепер щоправда, все більше читаю (і то в планшеті, щоб не бачили, що не сплю допізна) :dreams: може після пологів приступи безсоння пройдуть :+++:
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: А ви любите аудіокниги?

Повідомлення Ameli » 14 квітня 2016, 22:47

Ні я візуал і тому аудіо варіант не для мене. А Малика я ще в 10 кл. читала, треба буде перечитати. дуже тоді мене захопив.
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: А ви любите аудіокниги?

Повідомлення Сяна » 13 жовтня 2017, 10:16

дівчата, а де скачуєте аудіокниги, щоб із книгою ще всякого добра собі не скачати?

у мене любов до аудіокниги то зникає, то появляється))) якось скачала В.Шевчука і вмікнула вдома, то на першому ж розділі заснула - настільки монотонно читалося-слухалося. Малій скачала якось про лісову школу Нестайка, то там диктор так плямкає, робить помилки, читає без інтонації - ну жах, зовсім не цікаво, навпаки, усю охоту відбиває(((

але о знову захотілося щось слухати, поки йду на роботу\з роботи, бо музика набридає. порадьте, пліз, провірені сайти чи книги, щоб робота диктора там була чудовою :help:
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: А ви любите аудіокниги?

Повідомлення pan_kotskyy » 13 жовтня 2017, 11:16

Сяна написав:але о знову захотілося щось слухати, поки йду на роботу\з роботи, бо музика набридає. порадьте, пліз, провірені сайти чи книги, щоб робота диктора там була чудовою :help:

Так розумію, що від сайту не дуже залежить, хто озвучує. На одному сайті може бути і хороша озвучка і ніяка. Найкраще, заапам'ятовувати дикторів, і по них шукати, напевне.
Я наприклад, не люблю, коли жінка озвучує, хоча, наприклад Ритуал Дяченків дуже навіть добре озвучив жіночий голос, дуже був доречний, атмосферний.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Поперед.

Повернутись до Книжкова поличка



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей