Глобальні оголошення!



Емоції під час читання

Модератор: Сяна

Емоції під час читання

Повідомлення mari » 25 червня 2011, 21:35

Часто читаючи ми немов би поринаємо у світ героя, проживаємо ще 1 життя, набуваємо новий досвід, можемо майже все те, що й персонажі.
У кого виростали крила під час і після читання? Хто щось змінював радикально після книги? Хто змочував сторінки сльозами, канапками, , сміявся, біг кохатись або не міг відійти довгий час?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Емоції під час читання

Повідомлення Melisa » 25 червня 2011, 22:59

Було діло. Під час читання книги "Дєловая стєрва" я мало не почала власний бізнес.
Під час читання "как родіть і бить щаслівой" горєлкіної я сміялась так голосно, шо чоловік з другої кімнати приходив.
Було кілька книг змочених сльозами. В основному книги з духовної літератури.
Після прочитання "кода да вінчі" я довго не могла прийти в себе, все розглядала ікону і всяке таке... хоч і прочитала я її за дві ночі, як кажуть на одному диханні, згодом заставила себе забути про цю книгу і про те, що в ній написано.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Емоції під час читання

Повідомлення Sawwku » 25 червня 2011, 23:16

мені на думку спала єдина книга - Булгаков "Мастер и Маргарита". Прочитала за 2 ночі (це при тому, що ненавиджу читати)! довго відійти не могла, все хотіла з кимось про неї поговорити :crazy: , але оскільки її задавали в школі, то співбесідників я так і не знайшла (з 30 чоловік жоден не зміг її дочитати :shock: )
можу на одному диханні проковтнути .Кінга, але далеко не всі твори (тим більше не по-українськи :dash: )
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Емоції під час читання

Повідомлення Перлинка » 26 червня 2011, 00:12

Я памятаю що мене колись сильно зачепив роман Г.Гессе Степовий Вовк

І дуже засмутилась,коли дочитала останню книгу Ремарка,здається то був Чорний обеліск.Ніби я когось втратила.Друга,з яким було приємно спілкуватись.

пригадую в школі торкнув мене Собор Олеся Гончара

"Мастер и Маргарита" мені сподобався лиш тим,що наржалась,а з філософськими поглядами автора,від яких всі тащаться я не згідна,тому цей роман для мене є звичайно глибоким ,але не повчальним.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Емоції під час читання

Повідомлення Перлинка » 26 червня 2011, 00:26

ага,і ще над Доктор Живаго
я плякаль :cry:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Емоції під час читання

Повідомлення Melisa » 26 червня 2011, 09:41

Перлинка написав:пригадую в школі торкнув мене Собор Олеся Гончара

І мене. Я тоді надзвичайно раділа, коли в нас відкритий урок був саме по цьому творі. Було з ким про нього поговорити.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Емоції під час читання

Повідомлення Sawwku » 26 червня 2011, 10:11

Nelya написав:
Перлинка написав:пригадую в школі торкнув мене Собор Олеся Гончара

І мене. Я тоді надзвичайно раділа, коли в нас відкритий урок був саме по цьому творі. Було з ким про нього поговорити.

а я його з критики по діагоналі переглянула. а однокласник половину таки прочитав і переказав мені (ми зі всіма творами так робили, що не напрягатися :grin: ). от на тому нас і попалили, бо вчителька спитала обох, а ми слово-в-слово почали розказувати :shock: . то від тоді я той "Собор" не дуже :mrgreen:
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Емоції під час читання

Повідомлення ЗІрка » 26 червня 2011, 10:38

О, Ремарка я взагалі люблю...
А в юності плакала від дилогії про термінатора, так от... дуже вже мене зачепила історія про машину, яка вчилася бути "людиною"...
залпом читала "Полночь" Діна Кунца, ще краще мені за Кінга, якого теж колись почитувала
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Емоції під час читання

Повідомлення Льоля » 26 червня 2011, 18:29

Бачу стаю дуже емоційною , може навіть і розплакатися як що читаю в книжці зворушливі моменти.
Льоля Офлайн


 

Re: Емоції під час читання

Повідомлення happymami » 16 вересня 2011, 18:31

Я реально по іншому подивилася на світ і історію України після книжки "Солодка Даруся" Марії Матіос. Реально і сльози в горлі стояли

Загалом же я не плачу над книжками. Я більше візуально сприймаю інформацію, тому плачу тіко через фільми. А може то просто я читаю лише все, що несе позитив? ХЗ.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Далі

Повернутись до Книжкова поличка



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей