Глобальні оголошення!



Цитатник

Модератор: Сяна

Цитатник

Повідомлення мешканка » 02 вересня 2010, 16:12

Напевне, не я одна люблю читати всілякі цитати, афоризми...крилаті фрази... Діліться улюбленими-збагачуйте нас! :) (нажаль не всіх авторів пам"ятаю :( )

Кохання - воно як пташка, затиснеш за сильно в долоньці- задушиш, а розкриєш долоньку - полетить, але якщо ця пташка має бути твоєю- обов"язково до тебе повернеться...

Шлях до пізнання Правди про Любов нерідко всипаний пелюстками цвіту тернини, яка рясно вкриває босі ноги ранами...

Ми дуже рідко думаємо про те, що в нас є, і постійно про те чого нам не вистачає

Кохання – найсильніше з усіх пристрастей, тому що воно одночасно опановує головою, серцем і тілом. (Вольтер).

Головний ворог кохання – байдужість, а не ненависть. (Льюїс).

Будь–якій долі любов дає відсіч. (Сервантес).

Кохання – це скарбниця щастя: чим більше вона дає, тим більше одержує. (Мюллер).

Страх постукав у мої двері.....Йому відчинила Віра...і за дверима нікого не опинилося....
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Цитати

Повідомлення mari » 04 вересня 2010, 12:20

И найти любовь под солнцем,
Кажется совсем не просто,
Не беда, лишь бы всё успелось,
Лишь бы НАВСЕГДА!!!

Большие несчастья не могут быть продолжительными, а малые не стоят и внимания!

Смех без причины - признак бурной фантазии

Все может быть
И быть все может,
Но лишь того не может быть,
Чего на свете быть не может,
Но даже это может быть!!!

И сбудется однажды твоя мечта, как бы далека не казалась она.....надо только сделать к ней первый шаг.....ведь всё в твоих руках!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Цитати

Повідомлення mari » 04 вересня 2010, 12:21

? Я безразлично отношусь к ножевым ударам врага, но мне мучителен булавочный укол друга.

? «Бороться и искать, найти и не сдаваться»

?Чему бы жизнь нас не учила, а сердце верит в чудеса....

?Всё в наших руках, поэтому не следует их опускать.

? Если все мои друзья будут прыгать с моста, я не прыгну вместе с ними. Я буду под мостом ловить их.

?Любовь - это не слова, это поступки

?Любить - это значит находить в счастье другого свое собственное счастье.

?Smile, if it's difficult to live

? Как же глупы люди, если позволяют какому-то крошечному различию между ними разрушить их счастье.

? Счастье — это когда тебя понимают, большое счастье — это когда тебя любят, настоящее счастье — это когда любишь ты и ты любима

Быть как стебель и быть как сталь
В жизни, где мы так мало можем.
Шоколадом лечить печаль
И смеяться в лицо прохожим.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Цитати

Повідомлення mari » 04 вересня 2010, 12:23

Sognatore ? un uomo con i piedi fortemente appoggiati sulle nuvole. (Ennio Flaiano)
Мечтатель - это человек, уверенно стоящий на облаках.
...
Anyone who has never really loved has never really lived.
Тот, кто никогда по-настоящему не любил, никогда по-настоящему не жил.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Цитати

Повідомлення mari » 04 вересня 2010, 12:23

Не гоняйся за счастьем: оно всегда находится в тебе самом
***
Life can be a comedy or a tragedy, it all depends on how you look at it.
***
Не успокаивайтесь, не давайте усыплять себя! Пока молоды, сильны, бодры, не уставайте делать добро.
Чехов А. П.
***
Чудеса происходят повсюду, надо только иметь чувствительное сердце, восприимчивый глаз — и ты увидишь, что материя и дух повсюду танцуют вместе.
***
Make Love your weapon to overcome any evil
Пусть Любовь станет твоим оружием для преодоления любого зла

Майкл Джексон
***
Не жизнь делает наше настроение,а мы,своим настроением делаем жизнь.Так давайте радоваться!
***
Be kind whenever possible
It is always possible

Dalai Lama

***
Пока любовь живёт в моём сердце-она повсюду
***
Никогда, никогда, никогда не сдавайтесь!
У.Черчилль
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Цитати

Повідомлення mari » 04 вересня 2010, 12:24

«В любой ситуации, самая могущественная вещь на свете – это человеческий разум и молитва, и вера в себя, уверенность в своих силах и упорство. Неважно, сколько раз вам приходится что-то делать, делайте это, пока не получится как надо.
И ВСЕГДА верьте в себя. Неважно, если рядом находится кто-то, кто негативно к вам относится, если от него исходит отрицательная энергия, не обращайте на это никакого внимания. Потому что, во что вы верите, тем вы и станете."

Майкл Джексон.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Цитати

Повідомлення Ромашка » 05 вересня 2010, 12:50

Dios aprieta,pero no ahoga.
Господь притискає,але не залишає без повітря.
(іспанський нар. вислів)
****
Хто виховує сина-виховує особу,хто виховує доньку-виховує цілу родину.
Ромашка Офлайн


 

Re: Цитати

Повідомлення krapk@ » 05 вересня 2010, 16:50

Ромашка написав:Хто виховує сина-виховує особу,хто виховує доньку-виховує цілу родину.


образливий вислів як на мене

ПС: трохи не в тему може але в мене якийсьтакий настрій паскудовський: Солнце светит - я балдею. Дождь идёт - я фонарею. Я от жизни ловлю кайф. Всё прекрасно: It's my life !!!
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Цитати

Повідомлення Ромашка » 06 вересня 2010, 23:40

Прошу вибачення, крапка!Так говорять у мусульманських країнах і мається на увазі,що жінка є "серцем" родини.Звичайно,що виховувати чи то синочка,чи то доню-це завжди жертовна і благородна праця.І звичайно,що родина не може існувати як без жінки,так і без чоловіка.Ви всі прекрасні матусі і я вами захоплююсь :)
Ромашка Офлайн


 

Re: Цитати

Повідомлення мешканка » 07 вересня 2010, 08:42

Трошки жартівливих цитат( не в образу)
- Чоловікам живеться краще, ніж жінкам: по-перше, вони пізніше одружуються, по-друге, вони раніше вмирають. ( Менкен)

-Чоловіки говорять про жінок, що їм заманеться, а жінки роблять із чоловіками, що їм захочеться. ( С. Сегюр)

-Усі шлюби щасливі. Труднощі з"являються тоді, коли починається спільне життя. (Ф. Саган)

-Шлюби, зазвичай, закінчуються тим, що кохання проходить, а дружина залишається. (Феогнід)

-Жінки гірші за розбійників, адже вони вимагають або життя, або гаманець, а жінки-і те, і інше. ( Г. Ібсен)
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Далі

Повернутись до Книжкова поличка



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей