Глобальні оголошення!



Що читаємо

Модератор: Сяна

Re: Що читаємо

Повідомлення Тиха » 01 жовтня 2016, 10:16

Я давно на електронну книжку перейшла, хоча і довго вагалась. Але останню читала в папері, то відчула, що то таки кайф :love: А ще люблю дивитись на полицю з книгами і пригадувати емоціі, які відчувавла в процесі читання :dreams:
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Що читаємо

Повідомлення TYulia » 08 жовтня 2016, 17:31

Дівчата, признаюсь чесно, відколи малий то тільки дитячі книжки читала. А ось це взялась на телефоні читати. Прочитала "Оскар і Розова Дама" - про хлопчика хворого на рак, не довга, але хороша.
А ось сьогодні прочитала "Коли ти поруч" С.Талан. Про дівину медсестру, яка рятувала людей в аварії і заразилась там СНІДом і як в неї далі складалось життя. Не хочу вдаватись в деталі, щоб і вам було цікаво читати. Я плакала майже кожного разу як читала, сльози просто лились з очей. Навіть не знаю чого я так вразливо реагувала на прочитані моменти. Певно навіть кіно менше зачепило б. Якась я зараз дуже сентиментальна :cray:
Я вже боюсь щось братись читати. Нащо мені тих сліз. Але книга дійсно варта уваги.
Ще думала читати "Квіти для Елджернона", але хочу щось таки веселіше, щоб відійти від попередньої книги. Порадьте щось :help:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Що читаємо

Повідомлення nelly » 08 жовтня 2016, 18:20

прочитай Замок у Карпатах Жюля Вeрна, вона малeнька алe досить гарна і краса гір описана, мeні було дууужe цікаво читати. В мeнe Квіти для Eлдж нe викликали сeнтимeнт почуттів навпаки напряжeна сконцeнтрованість від думок Чарлі, а от фільм якийсь сопливий дивлюся вжe другий дeнь і то далeко нe кінeць...
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Що читаємо

Повідомлення Тиха » 09 жовтня 2016, 14:26

Я взялась "Століття Якова" перечитати. Бажання з'явилось після перегляду фільму. До речі, хтодиіиіся, як вам фільм?
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Що читаємо

Повідомлення кcuxa » 09 жовтня 2016, 16:30

TYulia, Я зараз читаю С. Талан "Оголонений нерв" про часи майдану (як сприйняли ці події на заході і сході.Дуже психологічний твір.
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Re: Що читаємо

Повідомлення vikilandi » 11 жовтня 2016, 20:22

Читала до третьої ночі роман тернопільської письменниці
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Твір написаний в червні цього року, здобув читацьке схвалення на Форумі видавців. Хотілось його прочитати, бо ж наша, бо ж сучасниця, бо ж стільки шуму.
Читалося швидко, але не легко. Забагато, як для мене, відвертих і бридких сцен.
Про суддю, яка працювала в Системі, що носить імя України, а тепер помирає від раку. Про долю добровольців скалічених на неоголошеній війні. Про блюзнірство і прагнення ситого життя. А головна ідея, на мою думку, про важливість Любові, про відношення до Неї.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Що читаємо

Повідомлення TaniaPicaSSo » 28 жовтня 2016, 13:41

Дочитала, чи краще сказати домучила, "Eat, pray, love/Їсти, молитись, кохати". Нашо я його взагалі бралась читати. Ще колись давно щось чула ща цю книжку, то читати зовсім не тягнуло. Назва якась дурна, я собі зразу тоді подумала, якийсь жіночий роман. Але потім десь недавно щось почула, що там про подорож в три різні країни, в Італію, Індію та Індонезію, про йогу, медитацію, духовні пошуки. І купилась на то :hi: Спочатку мені дуже туго йшло взагалі, але я ж мучила, бо хотіла хоч до Індії дочитати. Мені сама авторка не сподобалась, нк пройняла вона мене зовсім. Вона так смльно намагалась вразити своїми стражданнями через розлучення з чоловіком, а мене не зачіпало ні разу. І так до кінця я тою героїнею і не прониклась, якась не моя людина зовсім. Але цікаво було читати про країнознавчі моменти, про той ашрам, де вона була в Індії, і про Індонезію було цікаво, про менталітет тих людей, різні нюанси з ними.
Читалась книга взагалі легко, просто я не мала часу читати постійно, і так читала по пару сторінок в день, того воно й тягнулось мені так довго.

На черзі восьма частина "Гаррі Поттера". Вже читала багато несхвальних відгуків, що краще би Роулінг не писала вже того продовження. Але мушу пееконатись сама :hi: Єдине, що не дуже люблю читати п'єси, мені то якось туго йде. Люблю слова автора )) Але вже муситиму прочитати, як є.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Що читаємо

Повідомлення nelly » 28 жовтня 2016, 15:33

ти читала англійською?
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Що читаємо

Повідомлення Кокетка » 28 жовтня 2016, 17:12

TaniaPicaSSo написав: домучила, "Eat, pray, love/Їсти, молитись, кохати"

а фільм тобі як? сподобався??
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Що читаємо

Повідомлення taranjka » 28 жовтня 2016, 19:00

ти поттера маєш? :hi:
я останнє то Грона Гніву прочитала, американська класика. цікве, важке і не для осінньо-депресивної погоди :)
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.Далі

Повернутись до Книжкова поличка



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron