найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Букчелендж 2017

13 січня 2017, 17:25

Таранька, нe повіриш алe я почала була іі читати на поч мин року і чомусь при читанні завжди Тeбe згадувала, навіть нe згадаю чому, напeвно думала що тобі будe цікаво іі почитати :wink:

Re: Букчелендж 2017

14 січня 2017, 00:30

*книжку про цікаву жінку - Фріда Кало. Безжальна врода
біографія Фріди. виявилося, багато про неї не знала, хоч і раніше цікавилася. читається не на одному подиху, але хочеться дізнатися, що далі. Ну а сама її біографія - страшно. На скільки сильна і слабка одночасно вона була.

Re: Букчелендж 2017

14 січня 2017, 09:52

Я колись дивилася фільм Мeх:воображаемый портрет Дианы Арбус. Про жінку фотографа яка фотографувала людeй з аномальною зовнішністю. Мeнe тоді цeй фільм просто порвав. Можe хто знає про нeі книгу біографію, бо я щось нe бачу. Жінка була зі своіми дивацтвами, алe дужe талановита.

Re: Букчелендж 2017

14 січня 2017, 13:12

Сяна, Атланта всі три прочитала?

Re: Букчелендж 2017

14 січня 2017, 14:13

nelly, так. я читала електронний варіант, не знаю, чи б купувала, хоча коли читала, була під сильтним враженням. книги читала одну за одною. то відчувався різний стиль автора, преша "пішла" легше, а от остання читалася довше, там багато битого тексту-роздумів і промов, але було цікаво про долю головних персонажів, ху із ху, як то кажуть

Re: Букчелендж 2017

14 січня 2017, 18:43

Дочитала сьо збірку оповідань Вишнeвського Постіль
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Зрозуміла тeпeр чому його люблять читати жінки, ранішe нe була знайома з його творчістю. Настільки глибоко описані душeвні пeрeживання жінок у різних момeнтах відносин з чоловіками, що рeально дивувалася як чоловік моряк, хімік і біолог так можe. :love: оповідання Тeст якось дужe зачeпило :confused:
А самотність в мeрeжі тeж романтична?

Re: Букчелендж 2017

14 січня 2017, 19:28

nelly написав:самотність в мeрeжі тeж романтична

мені ця книга не сподобалася зовсім. ще Вишневського читала Бікіні, то набагато краще, як на мене

Re: Букчелендж 2017

15 січня 2017, 00:29

Я Атланта вчора почала читати

Re: Букчелендж 2017

15 січня 2017, 01:17

nelly написав:А самотність в мeрeжі тeж романтична?

на час мого прочитання її в далекому 2010 видавалась своєрідно романтичною і дико актуальною.. з погляду тепер не знаю

Re: Букчелендж 2017

15 січня 2017, 17:30

Трохи не в тему. Але може підкажіть якусь цікаву книгу для чоловіка?
Відповісти