Глобальні оголошення!



Книжковий форум у Львові

Модератор: Сяна

Книжковий форум у Львові

Повідомлення Сяна » 12 вересня 2013, 09:06

XX Форум видавців у Львові

Дата проведення: 10-15 вересня 2013 року
Місце проведення: Львівський Палац Мистецтв
Сайт:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


10-15 вересня 2013 року відбудеться 20-ий Міжнародний книжковий «Форум видавців у Львові» – найголовніша і найочікуваніша в Україні книжкова, літературна, культурна подія року. В рамках «Форуму видавців у Львові», як завжди, – і улюблені традиційні заходи, і багато новацій.

Мета Форуму – привернути увагу громадськості до найактуальніших проблем сучасного українського книговидання, підтримати традицію фахових дискусій та семінарів. Протягом останніх років у рамках Форуму проводиться дедалі більше суміжних акцій, розрахованих на масову аудиторію та покликаних популяризувати читання серед дітей та молоді. До співпраці з Форумом активно залучаються не лише знані українські та закордонні письменники й видавці, а й зірки спорту та шоу-бізнесу, представники різних гілок влади, громадські, благодійні та комерційні структури
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Книжковий форум у Львові

Повідомлення Сяна » 12 вересня 2013, 09:11

я була тричі на форумі, завжди лишала там по стипендії (коло 400 грн і більше). приїждала із захватом і цілими пакетами нових книжок!
| +
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

а хто з вас був?
хто цього року збирається?
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Книжковий форум у Львові

Повідомлення Anjuta » 12 вересня 2013, 09:14

Сяна, ти збираєшся? з донечкою? коли? на один день чи з ночівлею і де?
може б ми приєдналися б :confused:
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Книжковий форум у Львові

Повідомлення Сяна » 12 вересня 2013, 09:27

ох, я то хочу, але...
тільки я і доця - буде важко. там купа людей. заруку не поведеш, а на собі носити, за книжками заглядати і носити пакет з ними - нереально для мене. треба або їхати з кимось (татом, наприклад). щоби помагав. наш тато не може (їхати в село помагати з картоплею, яблука обірвати треба і т.д.). ну або без дитини їхати. лишається знайти, з ким буде дитина цілий день
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Книжковий форум у Львові

Повідомлення taranjka » 12 вересня 2013, 09:44

я їздила кілька разів. тож з купкою книжок поверталася. але зараз би вже не їхала - більшість з того що тре можу в неті знайти дешевше. а та купа люду ка там є мене вже лякає :crazy: . якби їхала, то тільки на лекції і окремі презентації
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Книжковий форум у Львові

Повідомлення alenka » 12 вересня 2013, 10:29

Ми теж їздимо на форум раз на півроку, вже четвертий раз плануємо їхати. Не можу сказати що в неті дешевше виходить, приблизно одинакові ціни, зате можна ту книжку проглянути. Я поки не побачу малюнків у книжці дитячій, то купити не можу :). В Тернополі щоб купити дітям книжку, то мені треба всі книжкові обійти, іто не факт що знайдеш потрібне в наявності :(. Правда додавши вартість дороги у Львів, мабуть таки дешевше в неті, хіба багато книжок купувати ;). Ми їздимо в гості, тому вартість дороги я до вартості книжок не додаю, тому для мене дешевше і зручніше на форумі купити.

Нас збирається четверо дорослих і четверо дітей, і ходимо по черзі, окремо мами (тоді тати дітей розважають), окремо тати, бо з дітьми там тяжко. Правда кілька раз були і вистави дитячі і всілякі цікавинки саме для дітей, але тіснява, народу велика купа, там навіть дорослим тяжко, я б один на один з дитиною туди не йшла.
ЗображенняЗображення
alenka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 266
З нами з: 18 березня 2010, 15:13
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 243 раз.
Подякували: 316 раз.

Re: Книжковий форум у Львові

Повідомлення TanenRom » 12 вересня 2013, 14:26

у мене знайома по роботі поїхала вчора - пізніше подзвоню попитаю, що цікавого побачила :wink:

з дитиною я на такі форуми ходити не можу, бо вона одразу хоче всі книги - відмовляється хіба від тих,які у неї вже є, все тягне подивитись, поки я одне щось дивлюсь, дитина вже інше переглядає і хоче купити :hi:

останній раз були в травні на Книжковому Арсеналі, то нормально роздивилась книги, бо прилавки були високі, і доня не могла нічого побачити.правда видавництво Грані - Т все продумало, біля прилавку поставило маленькі сходи - спеціально для діток.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Книжковий форум у Львові

Повідомлення stella123 » 12 вересня 2013, 14:52

Я так хочу до Львова!!! Я так хочу на Книжковий форум! Я люблю такы всякы двеженія. Я люблю книжки. Але цього року не судьба туди вибратися. Хто був або буде поділіться враженнями. і, що прикупили.
Зображення
Якщо зараз дуже погано, то в найблищому майбутньому буде дуже добре.
stella123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 268
З нами з: 20 серпня 2012, 22:59
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: дівчинка Полінка 23.09.2012

Re: Книжковий форум у Львові

Повідомлення Natalinda » 12 вересня 2013, 14:59

Я б теж хотіла поїхати, полистати книжки, але без грошей)))))))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Книжковий форум у Львові

Повідомлення Сяна » 14 вересня 2013, 21:13

а я, а я... щойно зі Львова!!! :dance:
все вийшло дуже несподівано, мама буквально випхала мене трохи "розвіятися" (вона знала, шо я дуже хочу поїхати) і була з дитиною цілий день
їхала я сама, і там була сама. це так вперше я у Львові сама була. та нічого, язик і до Києва доведе ::Р:
за форум - шось не то мені було... чи то я старша роблюся і по-іншому на все дивлюся, чи то гроші почала "рахувати" (колись так не жлобилася на книжки, а тепер стою і думаю, чи варто давати ті 100грн), чи то книжки подорожчали, та й сама атмосфера якась мені не та була... ну і дається в знаки декрет - відстала я від літ.життя. купа популярних імен мені не знайомі :impossible: навіть не половину грошей потратила (якщо брати витрати лише на книжки)
купила собі кілька книжок і доці, ще кілька маю на приміті. бачила кілька автограф-сесій, та маю лиш один підпис - на новій книжці Матіос "Черевички Божої Матері".
всі книжки, які я купила, можна і в нас у книгарнях знайти, та суть тут мені була не в цьому. не шкодую, шо поїхала, на наст.рік теж хочу :dreams:
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Далі

Повернутись до Культура і мистецтво



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron