Глобальні оголошення!



Книжковий форум у Львові

Модератор: Сяна

Re: Книжковий форум у Львові

Повідомлення Русік » 22 травня 2017, 10:45

так, з 1 по 3 червня - дитячий форум видавців. Я цей рік напевно пропускаю, хіба на осінь на дорослий поїду.
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Книжковий форум у Львові

Повідомлення Русік » 22 травня 2017, 10:48

Я би дуже хотіла поїхати на Книжковий арсенал, але все щось не складається. Мені здається (з того, що я бачу на екрані), що там трохи інакша атмосфера, ніж у Львові - легше на голову, просторніше. Може, це з розряду "добре там, де нас нема")
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Книжковий форум у Львові

Повідомлення nelly » 01 вересня 2017, 22:33

То дeсь на днях?
Візьміть мeнe хтось з собою :rose:
З мeнe обід і компанія
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Книжковий форум у Львові

Повідомлення Русік » 02 вересня 2017, 11:41

Цього року з 13 до 17 вересня.
Але я пас - ми 17 вилітаємо на МОРЯ-Я-Я-Я!!!! :dance:
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Книжковий форум у Львові

Повідомлення Сяна » 19 вересня 2017, 12:03

Народ, хто був на форумі? я все збиралася-збиралася, але так і не поїхала
розказуйте, хто що купив чи на що оком кинув, у список мастрід записав (доросла література, дитяча, нон-фікшн)? тільки давайте без тих списків, які пропонують блогери чи інтернет-сторінки.
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Книжковий форум у Львові

Повідомлення nelly » 19 вересня 2017, 14:18

Сяна що такe нон—фікшн?
Хто багато затарився слід раз в мeнe в СП бeз%, як і минулого разу :rose:
Ми цього разу знов в прольоті. Алe ж мріі здійснюються і мeнe колись туди поізд повeзe :dreams:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Книжковий форум у Львові

Повідомлення Сяна » 19 вересня 2017, 14:27

nelly написав:Сяна що такe нон—фікшн?

не художня література, може бути про мистецтво, саморозвиток, міста, виховання і т.д.
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Книжковий форум у Львові

Повідомлення Сяна » 20 вересня 2017, 11:45

Ну що ж, напишу свій більш-менш список бажань (купити чи хоч добре полистати у книгарні), орієнтуючись на новинки цьогорічного книжкового форуму
А-ба-ба:
- Грицева шкільна наука (хочу в книгарні погортати спершу, але таки думаю, що куплю, класІка)
- Магда і вітер (теж хочу спершу полистати, сподобалася тема - мріїі та їхя нездійсненність? через хворобу)
- Куди відлітають риби (не дуже новинка форуму, але цьогорічна, гарні малюнки)
- Фантастичні звірі і де їх шукати (для себе :hi: )
- ще цікаві книжки Бартімеус: Амулет Самарканда (фантастика для трошки старших дітей), Сторожова застава (за Рутківським, недавно фільм мав вийти, теж для старших) і Сузір"я лебедя (для дорослих, історична проза предка родини Косач-Драгоманових. мабуть,поки не буду купувати цих книг, але мене зацікавили)

Клуб сімейного дозвілля
- Балакучий пакунок Даррелла (гарна книга має бути, але для старших, тому зараз не купуватиму)

Навчальна кгтга -Богдан
- набір арт-енциклопедій (Гніздо балакуче, Жук сором"язливий і т.д. - загалом 6 про жуків, метеликів, каміння, яйце, гніздо і насіння. Мені вони дуже подобаються, кілька вже листала, ще б ціна трохи менша - і було б взагалі чудово)
- Як написали найпершого листа Кіплінга (прочитали з малою за вечір, гарні дуже ілюстрації, написано цікаво, але трохи закручено, бцло цікаво, як на один малюнок зовсім по-іншому можна дивитися і до чого це може призвести)
- для маленьких є дві нові книжки про Петсона і Фіндуса, вони картонні, маленього формату, для маленьких
- для дорослих - кілька детективів Чейза і кілька новинок у фантастиці (Лем, Сімак, Сіммонс - то на любителя)

ВСЛ
- Анімаліум (дуже гарна і цікава книжка про тварин, бачила на Амазоні, що у такій же серії є Ботанікум, Хісторікум тощо, то маю надію, що права на них теж викуплені і незабаром появляться у нас)
- Карти (нове) (доповнене видання понад десятком нових карт, у нас є старіший варіант, то хіба його продам, щоб купити цю)
- PYTHON для дітей. Веселий вступ до програмування (має бути цікава книжка, але нам ще рано, хочу помацати у книгарні для початку)
- 101 далматинець (хочу подивитись на оформлення)
- книги Пратчета, Гемінгвея і Борхеса (для себе, думаю, шкода трохи грошей і нема часу на те все)
- Охайні прописи ерцгерцога Вільгельма Сняданко (для себе)

Є ще кілька цікавих книг від інших видавництв (Буркотун і родзинка, Зберегти ліс, серія про Лотту, Шкарпеткожери тощо)
Є ще цікаві комікси і віммельбухи
Також є багато цікавинок для молодших діток (2-5 рочків) і старших (8-9 і далі, але мене ці категорії поки не дуже цікавлять, тому я їх пропускала)

Книжок багато, очі розбігаються, кошельок ховається :hi: тому я планую якось по книгарнях пройтися, бо самій помацати/сторінку-другу почитати/на якість малюнків, друку і мову подивитися то зовсім інше діло :yes:

Якщо маєте свої спики - діліться, а коли щось читали, то не забувайте ділитися враженнями про книги у відповідних темах - так потім легше обирати і собі
:rose:
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Книжковий форум у Львові

Повідомлення TYulia » 20 вересня 2017, 11:56

Я була на книжковій ярмарці. Людей цього року було менше, та й продавців теж здається менше. Я дивилась тільки за дитячою літературою. Купила книгу про велет грушки, Перший зуб Дракона Тишки, Біля ковчега о восьмій, Пітер пен (бюджетний варіант), Зимова казка, Пан сирник, Буркотун і Родзинка, ще пару біблійних книжечок і пару картонок племінникам.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Книжковий форум у Львові

Повідомлення taranjka » 20 вересня 2017, 21:57

я не їздила цього року і не шкодую - ціни такі як в книгарні Є були (принаймні ті, що я хотіла і для мене дивилися)
в нас осінь - це дні народження і я по трошки запас книжок робила і ще буду докупляти
- енциклопедії Лікарі у світі тварин і Архітектори у світі тварин - цікава ідея, гарні ілюстрації, гарно написано
- Майя і її мами - гарне оформлення, тема мені подобається
- Моє дивовижне тіло - дорога, але малій подобаються ті всі віконечка
- Анімаліум - наразі не купила, але треба - вона того варта :)
- Про Лотту 3 книжка - я не читала, але Дарці подобається і вона їх швидко читає
- Агата Містері - теж Дарця прочитала 1 книжку і хоче інші,
- Пайтон - не зараз, але трохи пізніше обовязково куплю
- в нас є класна біографія Айнштайна від Лука Новелі - планую ще кілька інших докупити, гарно написано, хоч видання, за якістю, так собі

поки що більше згадати не можу - давно в книгарню не заходила :hi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.

Повернутись до Культура і мистецтво



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей