Глобальні оголошення!



Дріжджі

Модератор: irinka

Re: Дріжджі

Повідомлення irinka » 14 квітня 2013, 17:52

Тільки що подивилась на свої від Премії то там пише, що відкриті можна зберігати не довше 14 днів. Можливо ще що на інших дріжджах можуть інший срок написати, залежно від виду.
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Дріжджі

Повідомлення TanenRom » 14 квітня 2013, 22:59

Natalinda я вчора пиріг пекла на Саф моменті - також дріжджі не забродили, але тісто в холодильнику дуже гарно підійшло - тому роблю висновок, що не обов"язково,якщо вони не бродили - вони погані.
До речі, Доктор Откер - мені найбільше подобаються - це я роблю висновок після постійного печення хліба, на другому місці - Саф момент.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Дріжджі

Повідомлення mariana » 14 квітня 2013, 22:59

Я використувую найчастіше сухі, пробувала різні, одні з кращих Львівські. Вони швидкорозчинні, їх треба в тісто додавати. Дріжжі Премія то ті самі львівські. Купую переважно велику пачку на 100 гр, бо часто печу. але її пише справді можна розкритою 14 днів тримати, я тримаю довше набагато, за 2 тижні не використувую стільки дріжжів. Але чим довше тримати пачку відкритою - тим гірше тісто підростає. Але останнім часом помітила що львівські трошки гірші стали по якості. Зараз відкрила для себе пресовані криворізькі- добре тісто підходить з ними. Але коли сухі дріжжі використувую - не чути різкого запаху такого, а коли пресовані то чути трохи. Ще помітила що структура тіста різна коли викоистовувати пресовані а коли сухі. Співвідношення сухих до пресованих - 1:3.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Поперед.

Повернутись до Кулінарні хитрощі



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість