Глобальні оголошення!



Кулінарні секрети десертів (торти, випічка)

Модератор: irinka

Кулінарні секрети десертів (торти, випічка)

Повідомлення Melisa » 03 квітня 2010, 23:26

Яйця, поскладані гострішим боком донизу, зберігаються краще, бо жовток тримається посередині яйця.

Пісочне тісто буде крихкішим, якщо замість сметани дати домашнє квасне молоко.

Рідина, в якій розводять дріжджі, повинна мати температуру 25-30° С. Холодна або надто гаряча сповільнює або й зовсім припиняє дію дріжджів.

Тісто на налисники краще розводити молоком наполовину з водою, додавши одну столову ложку олії. Приготовлене на налисники тісто краще залишити на 30 хв., щоб "відпочило".

Щоб легко відділити білок від жовтка, треба розбити яйце над лійкою: білок скотиться вниз, а жовток залишиться в лійці.

Якщо горіхи до начинки або до тіста подрібнюєте, то під час подрібнення посипайте їх час від часу цукром - цукор вбиратиме горіхове масло.

Щоби білки добре збивалися, треба стежити, щоб до них не потрапили жовтки (навіть дуже мало). Охолоджені в холодильнику білки зі щіпкою соли краще збиваються.

Посуд, в якому готували тісто, потрібно помити спочатку холодною, а потім гарячою водою.
Тісто, спушене білковою піною, потрібно одразу після приготування ставити до нагрітої печі.

Якщо сир кислий, його слід залити на годину молоком і перемішати, після чого добре відтиснути. Це можна повторювати, доки сир не набере приємного запаху і смаку.

Якщо печете пиріг з фруктами, то тісто слід посипати білими сухарями, а тоді вже класти фрукти - сухарі вберуть вологу.

Якщо збивати білки в алюмінієвому посуді - вони посіріють.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Кулінарні секрети десертів (торти, випічка)

Повідомлення Melisa » 03 квітня 2010, 23:47

Порошок до печива треба спочатку змішати з борошном, а потім замішувати тісто.

Що довше місити тісто на медівник, то краще воно підростає під час випікання.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Кулінарні секрети десертів (торти, випічка)

Повідомлення Melisa » 04 квітня 2010, 22:58

Білки, які будуть потрібні для приготування бізе, необхідно ретельно відокремлювати від жовтків. А збивати потрібно без додавання жирів.

На початку збивання білків для бізе не можна додавати цукор, тому що білки вийдуть мажучі.

Якщо в тісто (замість дріжджів) додати ложку коньяку або рому, то воно вийде смачніше.

Якщо при приготуванні варення сироп стає занадто густим, а ягоди - зморшкуватими, то необхідно додати невелику кількість води.

Якщо при приготуванні варення сироп все одно залишається рідким, то необхідно додати невелику кількість лимонного соку.

Щоб тісто швидше підійшло, в нього слід вставити пару-трійку сухих макаронів.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Кулінарні секрети десертів (торти, випічка)

Повідомлення гра з вогнем » 08 квітня 2010, 02:29

я знаю секрет бісквіта. ну і відповідно всього бісквітно-похідного, як-то савоярді :)
білки і жовтки для бісквіта потрібно збивати окремо (довтки приблизно з 23 цукру, білки з 1/3 дотвердих піків, я пополам ділю. або на око)
потім акуратно з'єднувати, ні в якому випадку не розмішуючи коловими рухами.
у мисочку, де збиті жовтки - додається частина білків та акуратно перемішується.
рухи мають бути такими начебто ви перегортаєте книжку.
однорідності не треба. потім цю суміш виливається до решти білків і знову акуратно перемішується.
за 2-3 рази додається борошно. вимішувати такими самими рухами від країв до центру.

пропорцій склянка борошна:склянка цукру:4 яйця

бісквіт чудово виростає без всяких там розпушувачів, якщо його правильно зробити.

аналогічно білки вводяться у креми.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Кулінарні секрети десертів (торти, випічка)

Повідомлення lore1ei » 25 квітня 2010, 13:59

гра з вогнем написав:я знаю секрет бісквіта. ну і відповідно всього бісквітно-похідного, як-то савоярді :)
білки і жовтки для бісквіта потрібно збивати окремо (довтки приблизно з 23 цукру, білки з 1/3 дотвердих піків, я пополам ділю. або на око)
потім акуратно з'єднувати, ні в якому випадку не розмішуючи коловими рухами.
у мисочку, де збиті жовтки - додається частина білків та акуратно перемішується.
рухи мають бути такими начебто ви перегортаєте книжку.
однорідності не треба. потім цю суміш виливається до решти білків і знову акуратно перемішується.
за 2-3 рази додається борошно. вимішувати такими самими рухами від країв до центру.

пропорцій склянка борошна:склянка цукру:4 яйця

бісквіт чудово виростає без всяких там розпушувачів, якщо його правильно зробити.

аналогічно білки вводяться у креми.


а я білки додаю в самому кінці, коли вже всі складники у тісті є, і розмішую зверху вниз.
тісто дуже гарно виростає також.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Кулінарні секрети десертів (торти, випічка)

Повідомлення гра з вогнем » 10 червня 2012, 21:54

дівчат. я бачу ви замовляєте паперові форми для кексиків з прінтами.
а як ви робити так. щоб після випічки ті прінти були такі ж самі расиві та яскраві?
вставляєте в ще одну формочку?
чи як?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Кулінарні секрети десертів (торти, випічка)

Повідомлення Natalinda » 11 червня 2012, 01:31

Я за компанію так сказать замовляю))))
Хоча маю з малюночками класними кольоровими, то так і печу, малюночок просто жирний і все.
Ну супер пупер краса, але мені підходить.
Як якісь дуже гості що хочеться показатися))))) то ставлю одну в другу, але то дууже рідко)))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Кулінарні секрети десертів (торти, випічка)

Повідомлення oksi » 15 листопада 2012, 17:26

Ділюся швидким рецептом тортика(я його називаю паличка-виручалочка). Підходить тим, у кого немає :impossible: або ж погано пече духовка.

Зображення

Інгредієнти:

Молоко згущене (в тісто) - 1 бан.
Яйце (2 в крем, 1 в тісто) - 3 шт
Сода гашена оцтом (в тісто) - 1 ч. л.
Борошно (+2 ст.ложки в крем) - 450-470 г
Молоко (в крем) - 500 мл dct
Цукор (в крем) - 1 стак.
Ванільний цукор (в крем) - 1 пакет.
Масло вершкове (в крем) - 200 г
Горіхи волоські (для обсипання торта) - 1 стак.

Оскільки коржі готуються дуже швидко, відразу краще зварити крем. У каструльку влити молоко, додати в нього 2 яйця, 2 стол. ложки борошна, склянка цукру і пакетик ванільного цукру, добре збити віночком і поставити на повільний вогонь. Варити, помішуючи, до загустіння. У гарячий крем додати вершкове масло, перешкодити і накрити кришкою, щоб крем не охолов.

Тепер приступаємо до коржам. У миску виливаємо банку згущеного молока, додаємо яйце і добре перемішуємо. Потім додаємо соду гаситься оцтом і поступово підсипаємо борошно.

Коли ложкою заважати стане важко - тісто перекладаємо на робочу поверхню і домішують. Сильно забивати не треба - тісто має бути м'яке і еластичне. Ділимо тісто на 8 рівних частин.

Розкочуємо кожен корж і наколює виделкою в декількох місцях. Розігріваємо сковороду на середньому вогні і починаємо піч. Коржі печуться дуже швидко - буквально 1 хвилину і відразу перевертаємо.

Таким чином печемо всі 8 коржів. Потім беремо тарілочку відповідного розміру і обрізаємо всі коржі. Обрізки нам знадобляться для обсипання торта.

Починаємо змащувати коржі кремом. Крем у нас ще гаряченький, тортик просочиться дуже швидко. Потім верх торта і боки теж добре змащуємо.

Обрізки коржів руками перетираємо в крихту і додаємо подрібнені волоські горіхи. Добре обсипаємо торт. Тортику дати постояти годинку-другу і можна їсти.
Я - ТВОРЧА ОСОБИСТІСТЬ: ХОЧУ ТВОРЮ, А ХОЧУ - ВИТВОРЯЮ
oksi Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 205
З нами з: 21 травня 2012, 09:07
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 222 раз.
Подякували: 204 раз.

Re: Кулінарні секрети десертів (торти, випічка)

Повідомлення flower » 16 грудня 2012, 01:08

хтось робив зефір самостійно? от захотілось, хочу завтра попробувати зробити, але не знаю чи варто.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Кулінарні секрети десертів (торти, випічка)

Повідомлення mariana » 16 грудня 2012, 01:35

Я робила, на агар-агарі, вийшов класний і смачний, але є багато нюансів які треба врахувати. Можу скинути рецепт.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Далі

Повернутись до Кулінарні хитрощі



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron