Глобальні оголошення!



Чоловіки і їх тіла

Чоловіки і їх тіла

Повідомлення mari » 19 березня 2011, 13:45

Чоловікам сьогодні став доступний досвід загостреної тілесної чутливості. Це нове для них відчуття до свого тіла, фіксація на тому що колись ігнрувалось:сухість шкіри, зморшки, манікюр, педикюр, оволосіння на тілі, вага, стиль, волосся. Вимога соціуму чи зниження гормонів? А може війни на мамонтів бракує? Буде чи не буде незабаром в чоловіків в сумці своя кометичка з декоративною косметикою?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Чоловіки і їх тіла

Повідомлення Nymydora » 19 березня 2011, 13:51

у мене така підозра, що буде два типи чолвоіків: одні з косметичкою і компактними гантельками в сумці (гламур-мен), а другі - зарослі по вуха, з трьома ноутбуками, компютером і інтернетом в шести мобілках по всіх кишенях (комп'ютер-мен). А жінкам доведеться вибирати: або ділитися дзеркалом, або змушувати раз на квартал таки вставати і йти в душ.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Чоловіки і їх тіла

Повідомлення Lesya » 19 березня 2011, 13:55

О, то проблема, хоч і кумедна, але реальна. Кілька років тому познайомилась з хлопцем - нічого такий, симпатичний, акуратний, доглянутий.. А потім виявилось, що в нього одних тільки пилочок для нігтів 4 штуки з напиленням різним, в т.ч. полірувальна :shock: а я такою лише недавно обзавелась.
Ні, я люблю, коли чоловік за собою стежить - вчасно обрізає нігті, стрижеться, миється-бриється (ну хіба йому щетина личить, то теж добре). Але якщо про креми-лосьйони-маски він знає все, і це не його професія - то це страшно. :scare: :scare: :scare:
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Чоловіки і їх тіла

Повідомлення Nymydora » 19 березня 2011, 13:58

як на мене, краще вже хай лосьйони купує, ніж зуби чистить раз на тиждень, а на косметику жінчину вовком дивиться. Не бачу проблеми, за умови, якщо це не стає фанатизмом. :!: Приємно спілкуватися з доглянутими людьми - і чоловіками, і жінками.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Чоловіки і їх тіла

Повідомлення pan_kotskyy » 19 березня 2011, 14:57

добре мати міру у всьому...
якби довелось обирати з тих крайніх варіантів, то мені краще небритого-зарослого (це ж поправимо, правда?), аніж такий, що в нього два зеркальця, чотири пилочки і купа косметики. Тому що я сама можу манікюр місяць не робити, просто обрізати нігті акуратно і не фарбуватися, на моєму фоні чоловік з укладкою і підведеними очима виглядав би помпезно, а я зачуханою :?
От в мене чоловік компютершик і йому реально байдуже в чому він ходитиме, головне щоб нічого не заважало, але пазурі обрізає вчасно і миється кожен день, він краще запізниться але без душу з дому не вийде... а якби він ще нігті пиляв і лакува, він би певно нікуди не встигав...
Ага, згадала, є одне, що мене реально дратує - от помиється і помаститься під пахами антиперспірантом. Ну я чогось тих запахів не люблю, мені краще нюхати природній запах поту свого чоловіка аніж суміш поту і того перспіранту. І пояснюю вже це роками, ні в какую, а як це він не помаститься, буде ж воняти від нього... якось була натрапила на статтю як зробити в домашніх умовах антиперспірант з тальку по моєму і ще чогось. на жаль, я її загубила і не можу досі знайти, єх, може хтось в курсі?
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Чоловіки і їх тіла

Повідомлення Marichka » 19 березня 2011, 16:15

Мого чоловіка на 4 пилочки точно не хватило б:))) Хоча він себе любить,підбирає шампунь собі,миє щодня волосся...
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Чоловіки і їх тіла

Повідомлення flower » 20 березня 2011, 15:45

косметичка і дзеркальця з собою це вже занадто, коли чоловік аж настільки доглядає за собою для мене це вже не чоловік. Має бути міра.... Як на мене справжні чоловіки це вже велика рідкість, подивіться на теперішніх хлопців на те як вони одягаються, ті штани в обтяжечку різних кольорів і довге волосся і т.д Ужас!!!! :omg: До чого ми котимось...
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Чоловіки і їх тіла

Повідомлення eney » 05 квітня 2011, 15:35

про штані поспорю, ми з чоловіком роки два назад купили йому доволі вузькі джинси(вдягаються лише для мене!), вони правда не як лосіни, ноги не геть в обліпку але і не вільні, так от мені дууже подобається, також люблю коли нігті пострижені, чисті, а не з болотом(типу брутальний мужик, а для мене неряха), голова помита, пахи побриті, а не мітьомки з капельками поту, бррррр.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Чоловіки і їх тіла

Повідомлення irinka » 08 грудня 2011, 15:14

Страшно нелюблю небритих і нестрижених чоловіків :блю: (а ще їду в маршрутці і дивлюся як завяже собі той хвостик 8-o ) Справжній чоловік повинен за собою доглядати принаймі кожен день митися, бритися і зуби чистити ^-) мій може інколи навіть ніготь підпиляти якщо задерся :oops: але не більше!
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Чоловіки і їх тіла

Повідомлення Nymydora » 08 грудня 2011, 15:22

про хвостатих - кгм, кгм - знаю і і бачила не одного такого - якщо хвіст помитий і доглянутий, то проблеми нема.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Далі

Повернутись до Поговоримо про чоловіків



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron