Глобальні оголошення!



Що подарувати чоловіку на свято? Ділимось ідеями

Re: Що подарувати чоловіку на свято? Ділимось ідеями

Повідомлення mandarinka37a » 28 лютого 2017, 18:09

флешку-чайник на Uniq брала :hi: :hi: :hi:
моєму в Англії треба було народитися...без чаю жити не може)))
mandarinka37a Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 2
З нами з: 28 лютого 2017, 14:30
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: поки немає
рано ще)

Re: Що подарувати чоловіку на свято? Ділимось ідеями

Повідомлення TaSHa30 » 15 березня 2017, 20:51

Я на годовщину нашу увезла мужа из города, сына оставили на бабушку, а сами поехали в Киев на три дня) Кто сказал, что свидания должен организовывать только мужчина?!) Купила билеты на его любимую группу, сходили на концерт. На следующий день просто гуляли по городу. вспоминали наши студенческие годы,дальше решили себя побаловать) Вот такой подарок получился - хорошее свидание, немного ностальгии и провели время вдвоем))
TaSHa30 Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 10
З нами з: 19 травня 2016, 16:12
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: сынок Даня

Re: Що подарувати чоловіку на свято? Ділимось ідеями

Повідомлення Галинка 13,06 » 26 липня 2017, 20:38

Дівчата подруга хоче подарувати чоловікові стрибок із парашута може хтось знає де це можна зробити в Тернополі
Завдяки дітям хочеться жити.
Галинка 13,06 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 185
З нами з: 13 жовтня 2010, 17:51
Дякував (ла): 150 раз.
Подякували: 157 раз.
Діти: Синочок

Re: Що подарувати чоловіку на свято? Ділимось ідеями

Повідомлення Гість » 20 березня 2018, 23:56

Я завжди запітую,що йому треба)))) Зате він завжди задоволений подарунком)) на 14 лютого цього року подарувала-раколовки. риболовлю полюбляє і давно їх хотів придбати)
Гість Офлайн


 

Re: Що подарувати чоловіку на свято? Ділимось ідеями

Повідомлення Dulsineya » 22 березня 2018, 00:34

Подарувала аккумуляторний склоомивач для автомобіля. Класна штука, Я інколи тихенько беру і вікна мию)))
Dulsineya Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 2
З нами з: 20 березня 2018, 23:48
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: Женічка - 3 роки ,Соломійка - 9 місяців

Re: Що подарувати чоловіку на свято? Ділимось ідеями

Повідомлення pan_kotskyy » 22 березня 2018, 00:39

Dulsineya написав:Подарувала аккумуляторний склоомивач для автомобіля.

Вау, в таких пристроях розбиратись треба, і знати де купувати... я б не ризикнула, бо навіть назви такої до сьогодні не знала.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Що подарувати чоловіку на свято? Ділимось ідеями

Повідомлення Marichka » 25 березня 2018, 08:52

Цього року на ДН чоловіка купила йому(чи то нам о6ом) постіль на наше ліжко.Так,як він,не чекає подарунків і не має осо6ливих емоцій по цьому питанні,то я і не чекала чогось надзвичайного.Але йому сподо6алось-і то до6ре,то найвища оцінка :)
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Що подарувати чоловіку на свято? Ділимось ідеями

Повідомлення nyutochka » 21 липня 2018, 16:14

Щось таке, що стосується його хобі) Тут немає універсальних варіантів, я вважаю...
nyutochka Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 16
З нами з: 01 травня 2018, 21:18
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: Тільки планую

Re: Що подарувати чоловіку на свято? Ділимось ідеями

Повідомлення vikilandi » 16 грудня 2018, 13:00

У цьому році Миколай буде дуже креативним. На відміну від минулого року шкарпеток не принесе. Адже чоловік був дуже слухняний, тому його прохання буде почуте. Під подушкою знайде нову книгу Бодо Шефера, аж три супер-комплекти із трусів-боксерів та безшовних майок, і ще улюблену цукерку його дітей - Мілку із білого пористого шоколаду. Ой який Миколай собою задоволений) :():
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Що подарувати чоловіку на свято? Ділимось ідеями

Повідомлення Igor38 » 05 березня 2020, 16:03

С каждым годом выбирать подарки друзьям и близким становится всё сложнее – всегда хочется оригинальности, и чтобы это обязательно было чем-то действительно нужным, не было бы моветоном или неуместным намеком. Не справляясь с этой творческой задачей, многие делают выбор в пользу универсального решения: деньги в красочной открытке – отличный вариант, но, к сожалению, отнюдь не оригинальный и совершенно неуместный в качестве подарка, например, материально обеспеченным друзьям.
Многие крупные торговые сети предлагают универсальное решение для подарка на любой случай жизни!
Подарочная карта - это чудесная идея подарка как для джентльменов, так и для леди в том случае, если угадать с подарком сложно, но хочется подарить что-то дорогое, изысканное и радующее того, для кого предназначен подарок.
Подарочная карта действительно экономит время и усилия, связанные с длительным поиском уникального подарка. Все, что вам нужно сделать, это купить в фирменном магазине или на сайте-агрегаторе клуба держателей дисконтных карт подарочный ваучер и выкинуть из головы мысли о стоянии в длинных очередях. От вас требуется только знать интересы вашего именинника. Все, что вам нужно сделать, это красиво упаковать карту, и подарок готов!
Тот, кому подарена такая карта, может самостоятельно выбрать подарок в магазине, учитывая свои предпочтения и сумму, которую этот человек желает потратить.
Igor38 Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 1
З нами з: 22 січня 2019, 14:06
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: дівчинка

Поперед.Далі

Повернутись до Поговоримо про чоловіків



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість