Глобальні оголошення!



Ви в пологовому. А де в цей момент був ваш чоловік?

Re: Ви в роддомі а ваш чоловік....Де він був у цей момент?

Повідомлення Chocolat » 26 листопада 2010, 15:39

Стояв і чекав, хвилювався, чув, як малий закричав, коли його витягнули. І першим побачив, як медсестра несла малого, каже, Денис тааак верещав, що він ще перепитав чи то його :lol: . А медсестра відповіла: "А чий?!" :lol: Хоча, я так хотіла, щоб маленького виставили чоловікові на груди, так як на БАМі, але на Суворова таке, здається, не практикують. Та й тоді там був карантин.
Chocolat Офлайн


 

Re: Ви в роддомі а ваш чоловік....Де він був у цей момент?

Повідомлення TattyMummy » 26 листопада 2010, 21:02

Наш татко обидва рази був зі мною поруч протягом пологів. За що я йому сильно вдячна. :kiss: Це велика підтримка і допомога. Навіть не уявляю собі як би я була там сама :(
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Ви в роддомі а ваш чоловік....Де він був у цей момент?

Повідомлення Lusik » 22 лютого 2011, 22:19

А наш татусь був постійно біля нас - пологи важкі , тому і в передпологовій, пологовій, під операційною і в палаті опісля важких годин очікування і переживання за мене і нашого синульку. Якби його не було , то я не знаю чи пережила би усе це сама. Хочеться побажати усім чоловікам такого терпіння і відваги, бо це незамінна підтримка. І один з найважливіших моментів життя, коли плід величного кохання зявляється на світ :aaaaa:
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Ви в роддомі а ваш чоловік....Де він був у цей момент?

Повідомлення Руженка » 22 лютого 2011, 23:49

А мій муж чекав на першому поверсі роддому.....Бо тоді був карантин і йому не дозволили бути разом зі мною :gore: ......Але я йому дзвонила по тел))))))) А, коли родилася доця, то він ніби відчув, бо доця зявилась на світ о 10 год ранку, а він 10.15 вже дзвонив до медсестри))))))))А вона в нас (акушерки, лікарки) перепитувала, яка вага і який ріст!!!!!! Отако)))))))) Приємні моменти були...
Руженка Офлайн


 

Re: Ви в роддомі а ваш чоловік....Де він був у цей момент?

Повідомлення Yummy mummy » 23 лютого 2011, 00:42

Мій чоловік також був поруч від початку і до самого кінця, незнаю чи справилася б сама.
Вважаю,що ми народили нашого синульку разом,величезне йому дякую..
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Ви в роддомі а ваш чоловік....Де він був у цей момент?

Повідомлення КлубНіка » 23 лютого 2011, 00:52

Був з нами :) Народжували ми разом, потім, ще 2 години був з нами в родзалі. А коли вже мене перевели в родзал, то пішов з родичами (які весь цейчас коло роддому чекали) трохи святкувати. Був чемним, багато не пив :-| А потім 2 дні доробляв останій штрих в ремонті, і клав лінолеум в коридорі і в проміжутках бігав до нас з синульою :heart: ну і звичайно, всю ніч перед нашою випискою прибирав :cleaning: :working:
КлубНіка Офлайн


 

Re: Ви в роддомі а ваш чоловік....Де він був у цей момент?

Повідомлення Sawwku » 23 лютого 2011, 14:28

мій був поряд. чесно кажучи, без нього я би навряд чи народила (100% би кесарили). пологи були ну дуже важкі. таз вузький, дитина на півдорозі застряла... навіть згадувати не хочу. а він весь час був поряд, допомагав як міг. його навіть лікар просив вийти з палати коли потуги почалися, але він вперся і залишився.
тепер всім каже, що КОЖЕН чоловік мусить бути в такий момент з дружиною!!!
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Ви в роддомі а ваш чоловік....Де він був у цей момент?

Повідомлення Русік » 23 лютого 2011, 18:34

Я народжувала ще в ті далекі часи, коли на БАМі не пускали чоловіків)
Народжувала я вночі. Подзвонила йому, коли почались перейми (сама була вже в лікарні). Кажу: "Ти не переживай, зі мною лікарка, лягай спати - то надовго".
Ну він і ліг спати. А в 4 ранку дзвоню, що він вже тато!
Він мені розповідає: "Я звичайно радий! Але й трохи потєряний - і що тепер... Куди бігти? Кому дзвонити? Подзвонив батькам, привітав їх. І шо?.... Пішов далі спати! правда, не дуже вже спалось...) "
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Ви в роддомі а ваш чоловік....Де він був у цей момент?

Повідомлення Перлинка » 23 лютого 2011, 19:23

Мені було смішно,як в нас в палаті(цього разу як в лікарні лежала) в жіночки почались перейми ,вона телефонує чоловіку щоб приїжджав ,також третя дитина навіть ще з меншою різницею ніж в мене,тобто можна було б сказати,що вже є якийсь досвід в мужика.
А він питає
-що робити,їхати за квітами?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Ви в роддомі а ваш чоловік....Де він був у цей момент?

Повідомлення Marta » 23 лютого 2011, 21:11

Не знаю, я, напевне, тут одна така....
Але мій чоловік відвіз мене в роддом і поїхав на роботу....
Потім, коли я народила, подзвонила, він був якраз в дорозі, був щасливий.... :roses:
Але, я думаю, до кінця не розумів, що сталося.
Зрозумів вже, коли взяв на руки, напевне... :D
Marta Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Поговоримо про чоловіків



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron