Глобальні оголошення!



Чи можна прожити без чоловіка?

Re: Чи можна прожити без чоловіка?

Повідомлення Nymydora » 29 листопада 2010, 22:15

Alisa написав:
Nymydora написав:а якщо не бійки, і не прямі образи і приниження, а просто застій, страх, скандали за дрібниці, відсутність якихось спільних тем для розмов і неможливість поговорити взагалі?



Страх, дріб*язкові скандали, відсутність тем для розмов - не привід лишати дитину повноцінної сім*ї. Це швидше стимул для власного розвитку - щоденної роботи над собою :D .


те, що не привід - однозначно.
просто у цій ситуації або жінка в результаті виявиться затурканою куркою, яку власні діти не поважатимуть (ну бо ж тато кричить, чому я не можу?), або задавлюване роздратування та незадоволення вилізе якоюсь болячкою, або рано чи пізно станеться вибух.
Чи дитина того не помічатиме, що робиться з мамою?
Де я помилилася? переконайте мене, що я не права.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Чи можна прожити без чоловіка?

Повідомлення krapk@ » 29 листопада 2010, 22:23

на мою суб'єктивну думку-все вірно. Дитині від таких стосунків буде лиш гірше. Краще щаслива мама ні тато на вихідні, ніж затуркана, знервована істеричка і тато при ній.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Чи можна прожити без чоловіка?

Повідомлення Alisa » 29 листопада 2010, 22:53

Ну, я не знаю. Мені здається, що жінка, якщо має на меті міцну і довгу сім*ю, може пристосуватися під будь-якого чоловіка. А коли є діти, то взагалі легше згладжувати гострі кути у стосунках, десь змовчати, десь поступитись, десь взагалі уваги не звернути. А щоб не захворіти, не варто все близько сприймати і пропускати крізь себе.
Головне вирішити, що важливіше, спокій у родині чи будь-що відстояти власні права.
Ось така моя особиста думка.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Чи можна прожити без чоловіка?

Повідомлення Nymydora » 29 листопада 2010, 23:05

Аліса, два питання:
1) чого жінка має пристосовуватися до чоловіка? за принципом, хто мудріший, той вступиться? чи за принципом, не воруши г... (перепрошую), щоб не смерділо?

2) а ти що вибрала би в такій (гіпотетичній) ситуації?

І чого це мене так понесло :???:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Чи можна прожити без чоловіка?

Повідомлення Перлинка » 29 листопада 2010, 23:07

Alisa

Ти дійсно щаслива людина,бо мабуть ще собі не уявляєш якимим козлами можуть бути чоловіки.І як можуть морально вбивати та пити кров щодня,навіть фізично не прикладаючись.Просто була можливість бачити таке зі сторнони.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Чи можна прожити без чоловіка?

Повідомлення Alisa » 29 листопада 2010, 23:10

І взагалі, мені здається, що якби всі жінки сильно реагували б на чоловіків, то в нас суспільство складалося з самих розлучених :D .
В мене подруга живе з дужжже нервовим чоловіком. Якась дрібниця - він в крик. Я б на її місці повісилася - а їй хоть би що, вона каже, він кричить, вона в той час про своє думає. Він викричиться - з людиною можна мати діло.
І в них щаслива сім*я, і він дбайливий щедрий чоловік і батько, і заробляє пристойно, і всьо в них пучком :D
Просто такий характер в нього :D
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Чи можна прожити без чоловіка?

Повідомлення Nymydora » 29 листопада 2010, 23:12

то видно та подруга має щастя мати невразливий характер.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Чи можна прожити без чоловіка?

Повідомлення Alisa » 29 листопада 2010, 23:14

Nymydora написав:Аліса, два питання:
1) чого жінка має пристосовуватися до чоловіка? за принципом, хто мудріший, той вступиться? чи за принципом, не воруши г... (перепрошую), щоб не смерділо?

2) а ти що вибрала би в такій (гіпотетичній) ситуації?

І чого це мене так понесло :???:


1. Так, і тому, що мудріша, і щоб не воняло... :D Чоловіки специфічні створіння - треба брати від них те що нам треба( дітей, зарплату) і жити в своє задоволення :D

Іноді сама дивлюсь, що жінки живуть з такими чоловіками - що капєц. Там такі кавєрзи характеру - ой-йой-йой.

І живуть, одне під одного пристосовуються - сімей не руйнують.
Востаннє редагувалось Alisa в 29 листопада 2010, 23:18, всього редагувалось 1 раз.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Чи можна прожити без чоловіка?

Повідомлення Перлинка » 29 листопада 2010, 23:15

Так якби то була проблема лиш у крику.А у щоденній зневазі при дітях ,в постійній критиці .І добрим та чуйним потім не стає так як у твоєї подруги.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Чи можна прожити без чоловіка?

Повідомлення Перлинка » 29 листопада 2010, 23:16

дітей, зарплату


Мені крім того ще потрібна любов та повага ,в першу чергу.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Поговоримо про чоловіків



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron