Глобальні оголошення!



Дружба з чоловіком

Re: Дружба з чоловіком

Повідомлення KriStar » 06 жовтня 2013, 13:47

на мою думку чоловіки собі дозволяють те, що їм можемо дозволити ми . Таке треба пересікати негайно, бо якщо цього не зробити, будуть думати, що то своєрідна гра й Вам так подобається...
а по темі, то в дружбу між чоловіком та жінкою вірю, бо сама маю такий приклад. Зі своїм другом ми ще пасочки разом ліпили. Минуло з того часу вже багато років, кожен пішов своєю дорогою, але це нас не роз"єднало, тепер ми дружимо сім"ями. Й вірю коли в нього появляться дітки, то ліпитимуть пасочки разом з моїми :yes:
KriStar Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 207
З нами з: 18 вересня 2013, 13:35
Нагороди: 1
слінгомама (1)
Дякував (ла): 194 раз.
Подякували: 254 раз.
Діти: є

Re: Дружба з чоловіком

Повідомлення Оленка 16.01 » 08 жовтня 2013, 16:18

Значить ти його любила більше як свого чоловіка, раз залишились почуття ще й понині. P/S/ Після нього може ще й з екс-чоловіком будеш дружити. :wink:
Оленка 16.01 Офлайн


 

Re: Дружба з чоловіком

Повідомлення Параїл Юля » 29 травня 2014, 08:48

В мене є хороший друг. Ми працювали разом, просиділи в одному кабінеті 5 років, часто виручали і допомагали одне одному. Він зараз працює в Ужгороді і ми рідко бачимось, інколи зідзвонюємось, що б спитати як справи. Людина дуже хороша і надійна, до якої можна в будь яку годину подзвонити і знаю що вислухає і допоможе. Він мені на День Народження прислав велечезний букет червоних троянд. Мій чоловік промовчав, але бачу, що це йому не дуже сподобалось. Як би ваші чоловіки до цього віднеслися? Я наприклад не бачу в цьому нічого поганого, просто людина хотіла зробити прємно.
Зображення
Параїл Юля Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 232
З нами з: 08 квітня 2013, 18:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 133 раз.
Подякували: 242 раз.
Діти: Хлопчик Назар

Re: Дружба з чоловіком

Повідомлення Inna » 29 травня 2014, 14:26

На рахунок квітів не знаю, але була ситуація з смс у 2 годині ночі від бувшого одногрупника. Був дуже великий скандал. У всіх все по різному. Цікаво як би ти віднеслася на дружбу твого чоловіка з дівчиною? Ну і подаруночок від неї на день народження твому чоловікові? Тобі б напевно теж не дуже сподобалося. Не вірю я в дружбу між чоловіком і жінкою. Він для тебе друг, а ти для нього Жінка. А чоловіки спочатку Хочуть жінку, а потім вже починається дружба. Ну то моя думка, так було в моєму житті. Ходила ..дружила.. з багатьма хлопцями, поки не почула від кожного дещо більше, ніж дружба.
А коли вже одружені, то яка дружба може бути з другим чоловіком? Твій найкращий друг-че чоловік, твій коханий -це твій чоловік. Поплакати можна подружці, проблеми вірішувати з психологом. Сходити в церкву.
Ну дуже хотілося би почути відповідь Марі. Вона точно знає наслідки і причини дружби між чоловіком і жінкою.
Inna Офлайн


 

Re: Дружба з чоловіком

Повідомлення Кокетка » 29 травня 2014, 14:45

я от теж думаю чоловіку неприємно було бачити твою радість чужим квітам, уяви як би ти реагувала якби прислали вам додому подарунок чоловіку твоєму і він тішився йому , чи ти би промовчала , якби він сказав тобі що це просто його подружка, дуже хороша людина, тобі б теж не сподобалося :pardon: що може в житті твого чоловіка бути якась інша жінка... подруга....
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Дружба з чоловіком

Повідомлення Ulkanet » 29 травня 2014, 15:03

Взагіто все залежить від того, що саме ви вкладаєте в слово "дружба". :wink:
Для когось дружба це обнімання, виціловування, дорогі подарунки, години розмов по телефону, а для когось все набагато спокійніше - і вони є друзями.
Але правду Інна пише, що якби твоєму чоловіку подарували на д.н. ручку рапкер чи щось в тому роді - ти б тоже сапіла в куточку і робила вигляд що не образилась. Як на мене то зі сторни друга той букет - то був випіндрьож. :В):

Мені знається, що жінка і чоловік мають між собою обговорити саме цей момент друзів (особливо протилежної статі) - щоб потім не було непоняток.

| +
Наприклад в мене є багато хлопців, яких я вважаю друзями, бо вони мене виручали в багатьох складних моменртах. Але я з жодним з них не обнімалася чи виціловувалася по дружньому навіть на свій д.н. Вони дзвонять, вітають, якщо щось і дарують то чисто символічно - бо це мої друзі і я з ними мала розмову на тему "моя сімя і мої друзі". В них також є свої сімї - тому я веду себе аналогічно.


Друг - це близька тобі людина, яка не тільки підтримає тебе у важку хвилину, але і порадіє за тебе в радісні моменти твого життя. :rose:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Дружба з чоловіком

Повідомлення Параїл Юля » 29 травня 2014, 18:05

Ой, дівчата напевно Ви праві. Щось я так детально не розглядала цю ситуацію і не задумувалась. Мені було б дуже не приємно як би мому чоловікові якась подруга подарувала щось дороге. Я просто ці квіти сприйняла як всі інші подарунки від друзів і не задумувалась над наслідками.
Зображення
Параїл Юля Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 232
З нами з: 08 квітня 2013, 18:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 133 раз.
Подякували: 242 раз.
Діти: Хлопчик Назар

Re: Дружба з чоловіком

Повідомлення Ultra » 29 травня 2014, 22:07

Звісно,кожний чоловік насторожиться тому букету,якшо йому дружина не байдужа,але все повинно бути в рамках розумного,можна поговорити і заспокоіти,що це ознака дружби і не більше,пояснити,що сама не очікувала...ну,в крайньому випадку,пообіцяти поговорити з другом,щоб той більше не проявляв увагу таким чином,так як це не привітно в вашій сім'і.
Ultra Офлайн


 

Re: Дружба з чоловіком

Повідомлення MamaTetyana » 16 травня 2015, 17:39

стара тема, але не можу не полілитися. З дитинства мені завжди було легше спілкуватися та дружити з хлопцями, ніж з дівчатами. Такаж ситуація є і зараз. Не можу сказати, що в мене є близькі подруги, але точно скажу, що є близкі і найкращі "други". Чоловікам-друзям розповідаю абсолютно все, не можу навіть зважитись на відверті розмови з дівчатами. Вважаю, що нічого страшного в цьому немає. Чоловік завжди вислухає тебе, щось порекомендує без всякої заздрощі до твоїх "жіночіх" успіхів. :) Звичайно, що мої друзі-хлопці жонаті, тому про інтимний інтерес до мене немає і мови :)
MamaTetyana Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 9
З нами з: 16 травня 2015, 17:23
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Діти: дочка, 4 роки, Поліна

Re: Дружба з чоловіком

Повідомлення Kisja » 17 травня 2015, 00:05

MamaTetyana написав:мої друзі-хлопці жонаті, тому про інтимний інтерес до мене немає і мови :)


На мою думку, жонатим це теж може не заважати
Зображення
Kisja Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 10 листопада 2011, 20:08
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 173 раз.
Подякували: 442 раз.
Діти: Донечка Софія

Поперед.Далі

Повернутись до Поговоримо про чоловіків



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість