Глобальні оголошення!



Вибір гібридного інвертора

Вибір гібридного інвертора

Повідомлення Yaiti » 27 грудня 2022, 04:17

Привіт, а чи є у гібридних інверторів такий режим, щоб відразу подавалося харчування на наш будинок, і щоб заодно харчувалися сонячні панелі? Або це я багато вже хочу?
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 774
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Вибір гібридного інвертора

Повідомлення Анна123 » 27 грудня 2022, 04:18

Шо не день то одні проблеми, у нас уже корисні копалини закінчуються бо все заграницю вивозим, хтось на нафті бєшані бабки заробляє, хтось ліса вирубує, хтось мусор переробляє в брекети, а хтось вже до сонця добрався.
Анна123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 359
З нами з: 19 березня 2020, 01:25
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Вибір гібридного інвертора

Повідомлення Marko » 27 грудня 2022, 04:18

Сонячна енергія використовується для нагріву побутової води та опалення приміщень, мені то не треба, я до бані ходжу раз на тиждень, дома каміном топим коли вже дуже холодно, а так як жінка зранку до ночі куховарить то у нас такий стояк штин з кухні шо аж жарко сусідам.
Marko Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 145
З нами з: 14 січня 2022, 00:28
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Вибір гібридного інвертора

Повідомлення Kolega » 27 грудня 2022, 04:19

Доброго часу доби. Насправді у якісних гібридних інверторів, є такий режим роботи, але знову ж повторюся, це тільки у якісних.
Ми ось наприклад пару місяців тому, замовляли собі у компанії Solar Garden гібридний інвертор Must PV 18-1012 vp https://www.solargarden.com.ua/obladnan ... -60a-mppt/ за 18400 гривень. Такий гібридний інвертор має режим живлення будинку і зарядки акумуляторних батарей, але це за умови великої сонячної активності. Якщо є бажання, можете й собі його купити.
Kolega Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 150
З нами з: 14 січня 2022, 00:21
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.


Повернутись до Поговоримо про чоловіків



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей