Глобальні оголошення!



Чоловік любить випити

Re: Чоловік любить випити.

Повідомлення Marichka » 31 серпня 2015, 10:31

Яка співзалежність?
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Чоловік любить випити.

Повідомлення taranjka » 31 серпня 2015, 11:03

Кокетка написав:а то що catsleep хоче схвалення чи бодай якоїсь свіжої думки , то це не є дивно, їй важко ...

я не помітила, що вона шукає свіжих думок, чи взагалі шукає що РОБИТИ, щоб змінити ситуацію. так само мені здалося, що алкоголізм її лякає більше через втрату роботи і становища, ніж здоровя чоловіка і майбутнє сімї :pardon:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Чоловік любить випити.

Повідомлення Marichka » 31 серпня 2015, 13:45

Я її співчуваю.Але того замало.Питання серйозніше.Жінка мусить бути хитра і мудра,щоб щось робити і не затягувати.Тут одні співчуття не допоможуть...
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Чоловік любить випити.

Повідомлення Гість » 31 серпня 2015, 16:15

taranjka написав:
Кокетка написав:а то що catsleep хоче схвалення чи бодай якоїсь свіжої думки , то це не є дивно, їй важко ...

я не помітила, що вона шукає свіжих думок, чи взагалі шукає що РОБИТИ, щоб змінити ситуацію. так само мені здалося, що алкоголізм її лякає більше через втрату роботи і становища, ніж здоровя чоловіка і майбутнє сімї :pardon:

Taranjka, а ти маєш якусь свіжу думку на рахунок ситуації чи просто аби написати?
Звичайно, що людину турбує і сім"я, і здоров"я але і робота теж важлива. Якщо він залишиться без роботи і буде пити, цікаво за що ж його тоді лікувати, це вже не говорячи як жити сім"ї? Тому питання фінансового забезпечення є дуже важливим. Важливо не робити висновки не знаючи ситуації в цілому. Хто не жив з алкоголіком той і не уявляє яке це пекло і що розмови, і прохання їм до фєні, вибачте за вираз, але це так. Перш за все людина має cама усвідомити, що є залежна і захотіти вилікуватися, інакше нічого не допоможе.
Гість Офлайн


 

Re: Чоловік любить випити.

Повідомлення pan_kotskyy » 31 серпня 2015, 16:19

catsleep написав:Для мене його робота - це не тільки джерело доходів, але і статус.Я дорожу. і їм , і подругами , і соц. статусом. Ну якщо він втратить роботу. як жити? та ще зараз!

розставте пріоритети.
що означає "статус"? взагалі не зрозуміло, що це... що робота "при краватці"? При краватці зараз любий менеджер-продавець в магазині, хіба це ознака якогось "статусу"?
І як би це не звучало, не рівняйте подруг в одну ланку з чоловіком (якщо ви дорожите саме ним, а не статусом який він забезпечує).
Хочете щось змінити, пошукайте більш кваліфіковану допомогу ніж поради "відправити в АТО" чи щось підливати.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Чоловік любить випити.

Повідомлення taranjka » 31 серпня 2015, 17:54

Гість написав:Taranjka, а ти маєш якусь свіжу думку на рахунок ситуації чи просто аби написати?

нічого не можу радити, так як нічого про її ситуацію не відомо, як не відомо, що саме вона хоче питаючи тут :pardon: бо на поради висловнені, в неї вже є заперечення
catsleep написав:спасибі. Ви я бачу не тільки життя мужиків знаєте, але і жінок. У них бачте психіка є! А у нас її немає! Мені скажуть, що я погана дружина.

так, я не жила з алкоголіком, але близька родина мала такі проблеми, і друзі. тому єдине, що я запамятала з того - алкоголік алкоголіку - рознь, як і чоловік чоловіку, чи жінка жінці, чи сімя сімї :pardon: (особисто я терпіти не можу, коли чоловіків називають "мужиками" а жінок - "бабами")
я ніде не писала, що фінансове забезпечення не важливе, просто я не зрозуміла, чи крім цього їй ще щось важливе
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Чоловік любить випити.

Повідомлення Ulkanet » 31 серпня 2015, 23:41

ой, люди ви ще побийтеся :crazy:
якщо чесно, як на мене якийсь "фейк" - потім почитаємо про себе в газетах ::Р:
якось дивно людина описує той алкоголізм - загальними фразами, якось немає конткетності ((( немає конкретних випадків. (
і Таранька права - алкоголік алкоголіку рознь!!! :yes: один напється і спить, другий - буянить. хтось випиває перед їдю і все - а для жінки вже алкаш, а інший пє безпробудно - що навіть не соображає, яка пора дня :scare:
тут немає єдиного правильного рішення :sad: тому порад треба шукати не на форумах і в подруг - а в спецалістів. :wink:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Чоловік любить випити.

Повідомлення ЗІрка » 03 вересня 2015, 15:59

реклама названого двічі препарату? :confused:
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Чоловік любить випити

Повідомлення catsleep » 07 січня 2016, 09:50

Я писала півроку тому. Не вважала , що моя сім'я повноцінна сім'я.
За ці півроку у нас багато чого змінилося. Я ризикнула і стала додавати йому питво (чай , компот) колме. Скажу чесно , коли після чергової пиятики йому стало недобре, я злякалася. але не зупинилася. Після кількох випадків , коли замість того. щоб балдеть. він провів вечір в обнімку з унітазом, мій дорогий задумався: "Напевно своє я вже випив" Це була печінка. або все що завгодно. Незабаром він відмовився від випивки. замінивши це міцною кавою. Притому п'є виключно Мокка . там на 50 % менше кофеїну. і життя стало налагоджуватися. місяць тому пішов у фітнес зал. він набрав зайву вагу свого часу. Зараз схуд вже на 5 кг. нехай це небагато, але його ( а значить і мене ) радують такі результати.
catsleep Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 6
З нами з: 18 серпня 2015, 13:55
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: двоє

Re: Чоловік любить випити

Повідомлення olgastep » 20 січня 2016, 13:30

А я чула, що без відома людини намагатись вилікувати її від будь якої задежності неможливо! Тобто - спочатку результат буде, але невідомо яким боком воно потім відгукнеться! Я свого часу не ризикнула... Хоча може і варто було... Так що чекаємо продовження - дуже хочу почути, що все у вас добре!
olgastep Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 4
З нами з: 20 січня 2016, 13:23
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 1 раз.

Поперед.

Повернутись до Поговоримо про чоловіків



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей