Глобальні оголошення!



Бездомні собаки

Модератор: Сяна

Re: Екстренні повідомлення

Повідомлення Перлинка » 27 жовтня 2011, 00:38

Yummy mummy написав:гра з вогнем Та й нічього не перекручую, просто якщо ніхто тих щенят не забере, не дасть їм їсти, - то вони здохнуть, як не від голоду , то від холоду...
Діток не всі можуть взяти, а собачок може хто і приютить..


Альонка,ну ти і загнула в фіналі ,не знаю чи сміятись ,чи плакати
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Екстренні повідомлення

Повідомлення Yummy mummy » 27 жовтня 2011, 00:40

Нє, ну Гра ми ж тут різні теми піднімаємо, і про дітей не мало говорится і допомагається...
Чи ти обурилася що то б екстренних повідомленнях?
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Екстренні повідомлення

Повідомлення гра з вогнем » 27 жовтня 2011, 00:44

Yummy mummy я обрулися подачою у поєднані з екстреними повідомленнями. типу нема більше нічого важнішого як кричати про щеночків в трубі. чай виживуть, на то вони і щеночки.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Екстренні повідомлення

Повідомлення happymami » 27 жовтня 2011, 00:47

Нєєє, христина, ну ти реально картину уяви. Приходу я до тебе і кажу - знаєш, Гра. Ти тут в триповерховій віллі живеш, приватна територія. садочок, качельки, полюье маєш фінансову можливість дитинку чужу з двору взяти. Візьми її, вона така худа. голодна... Це ж кримінал, розумієш? Бездомних діток не може взяти додому тьотя з вулиці.
А собаки - до них нікому нема діла. на них паперів не тре заводити, за них в тюрму не саджають. тут не те. що мене не гребе життя сиріт і інших незахищених діток. Я тому й не їжджу в сиротинці, шо я би там посиніла від ридання. В мене знайома працює в сиротинці. То в таких депресах ходить, що я просто спати не зможу через свою неможливість пів того закладу записати на свою квартиру.
Тут не про то в принципі було повідомлення. Я почитала тему про благодійність і вирішила песиків дати в екстрену тему, бо поруч з повідомлення про онкохворих дітей і волонтерство це повідомлення звучало б ще кострубатіше. А тут воно доречніше - бо допомога тим псятам потрібна швидше. А то шо кепсом написане - бо взяте з соцмереж і переписувати вручну то всьо з малих букв я не бачила потреби
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Екстренні повідомлення

Повідомлення гра з вогнем » 27 жовтня 2011, 00:49

happymamiлан проїхали. я говорила про явище в цілому, про те, що діткам допомога потрібна більше ніж собачкам. але писати люблять про собачок. принаймі більше ніж про діток.

проїхали :beer:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Екстренні повідомлення

Повідомлення Yummy mummy » 27 жовтня 2011, 00:55

Перлинка написав:Альонка,ну ти і загнула в фіналі ,не знаю чи сміятись ,чи плакати

Перлинка , а шо саме загнула :? ....хіба трохи шкарадно написала :oops: ....
Малося на увазі, що прочитавши оголошення може таки найдуться господарі для тих собачат, вот я завтра попитаюся в свої знайомих хто живе в приватних будинках, чи випадково не мають бажання і можливості взяти собі щенят...
гра з вогнем написав:я обрулися подачою у поєднані з екстреними повідомленнями

Ну я цьому значення не придала, не бачу різниці в тому як і де написане те повідомлення, думаю Хеппімама просто хотіла донести інформацію...
гра з вогнем написав:типу нема більше нічого важнішого як кричати про щеночків в трубі. чай виживуть, на то вони і щеночки.


Ну я так думати, то 99% всього шо ми тут пишемо - непотрібний брєд....
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Екстренні повідомлення

Повідомлення happymami » 27 жовтня 2011, 01:09

гра з вогнем написав: писати люблять про собачок. принаймі більше ніж про діток

нє нє. тО не правда, зузулька. Читай нашу тему про благодійність та про онкохворих дітей. Як мінімум. Крім того - сайти теж пишуть немало про потребуючих дітей. Більше навіть, ніж про собачок ;-) . Просто про собачок багато в соцмережах ходить, бо в газетах не надто прийнято писати повідомлення про песиків, адже на момент виходу в друк газети песиків уже може не бути. Не сприймай то так близько ;-)
А про біду з канцтоварами, то знаєш, мені то всьо трохи смішно. Бо організатори таких заходів дуже круто вміють привернути увагу до себе, коли треба піарити якогось спонсора. Наприклад кафедру якусь там з нашої медакадемії, котра діткам і крейду купує, і призи і цукорки. А коли нема спонсора. то чомусь організатори собі в жилеточку плачуться і не звертаються туди, де можуть допомогти. Як мінімум - у пресу для поширення інфи і закликів про поміч. Цікаво, відки хтось з людей (навіть пересічних) може знати, що хтось десь в іншому кінці міста потребує його допомоги? Розумієш про шо я7 Особисто я радо розповсюджую інфу про потребу в помочі тим, хто цього потребує. Але роблю то лише тоді, КОЛИ ТАКУ ІНФУ МАЮ. а КОЛИ НЕ МАЮ, ТО ЧИ Ж Я МОЖУ ЗНАТИ, ЩО в діток десь бракує клею чи олівців? (сорі за кепс. Випадково включився не буду перенабирати).
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Екстренні повідомлення

Повідомлення mari » 27 жовтня 2011, 11:46

ГРА-
happymami написав:писати люблять про собачок. принаймі більше ніж про діток



І я люблю більше про собачок писати, і мені зовсім не соромно. А знаєш чому- бо на дітях багато заробляють а не помагають. А на собачках ще ні, на щастя чи то на жаль....Та й крім того до них діла нікому не має.

Тому інфо про дітей треба завжди дуже добре перевіряти!!!!!!!!!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Екстренні повідомлення

Повідомлення гра з вогнем » 27 жовтня 2011, 15:04

happymamiя читала. але ніде з приводу дітей не було таких "воплів" як з приводу щеночків. на щеночках світ клином не зійшовся. а діти бідують.

напевно просто у нас з любителями щеночків різні пріоритети.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Екстренні повідомлення

Повідомлення гра з вогнем » 27 жовтня 2011, 15:07

Марі я не говорю про те. що писати про собачок соромно, це твоя власна інтепритація, я говорю про те, що надання інформації про собачок так як це було зроблено, коли поруч допомоги потребують діти - досить таки дивно дивиться.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Поперед.

Повернутись до Що в Тернополі чувати?



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей