Глобальні оголошення!



В який супермаркет Тернополя не варто заходити?

Модератор: Сяна

Який з супермаркетів міста Тернопіль варто закрити?

Ви можете обрати до 4 варіантів відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: В який супермаркет Тернополя не варто заходити?

Повідомлення Бомчик » 20 січня 2013, 08:41

у нас в будинку Барвінок, то хоч там і не подобається, бо вибір мізерний, часто протермінований товар, хамовиті продавці, але часом таки купуємо щось ...
дійсно, на східному з іншими супермаркетами важко...
Прогрес ще є, але там продавці радянської закалки, які думають що вони королевиці, і оті черги до кожного відділу...
Бомчик Офлайн


 

Re: В який супермаркет Тернополя не варто заходити?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 20 січня 2013, 11:25

В Прогресі не тільки продавці радянські, там ще й черги в кожен відділ такі, як в 70-ті.
Я особисто вже так полюбила супермаркети, що не хочу стояти окрему чергу в кожен відділ і вголос озвучувати те, що мені треба.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: В який супермаркет Тернополя не варто заходити?

Повідомлення Любов » 20 січня 2013, 13:16

я один раз лише була в Прогресі і більше туди не зайду ніколи :scare: . через черги, вічно насуплених продавщиць, що дивляться на тебе як на ворога, міряють з ніг до голови :impossible: ; бабульок, що займають місце в трьох чергах і ще вимагають пропустити їх швидше, бо вони старші . не поспорю лише з тим, що там завжди свіжа риба, фрукти та інші продукти, родичі там закупляються завжди.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: В який супермаркет Тернополя не варто заходити?

Повідомлення Сяна » 20 січня 2013, 13:23

я до Прогресу ходжу лише за горішками та сухофруктами, десь раз в тиждень-два (дуже люблю кеш"ю, а чоловік - кедрові горішки). черги є, але я ніколи довго не стояла, з бабльками, які займають кілька черг на раз, - не зустрічалася...
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: В який супермаркет Тернополя не варто заходити?

Повідомлення Ulkanet » 20 січня 2013, 17:20

Shalimar написав:Киев на Дружбе давно закрыт. Как-то видела парень выходил из машины то ли с литовскими, то ли с латышскими номерами, и пошел внутрь Киева.. если у него ключи.... может, владелец..

то власники Києва якраз і були десь звідти. В них ше такі смішні імена були. Доречі вони були досить нормальні, привітні, приїмні в спілкувані. А от жінка-українка, яка була їх "бізнес-партнером" - кобра була ше та!. і взагалі в Києві було дуже погане ставлення до працівників :cray: . Я там колись 6 місяців пропрацювала :crazy: . після того ні разу туди не зайшла і нічого не купила. :sad:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Поперед.

Повернутись до Що в Тернополі чувати?



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron