Глобальні оголошення!



Тернопільські тематичні тролейбуси

Модератор: Сяна

Re: Тернопільські тематичні тролейбуси

Повідомлення Natalinda » 24 лютого 2015, 15:24

ну власне я не мала на увазі щоб ми саме про АТО робили
я писала і про дітей з різних закладів і інше
А щодо АТО то нівякому разі не зруйновані міста і звісно не жертви, фото усміхнених діток що робили ангеликів для ато, чи малювали малюнки, чи робили обереги, як от в нас в садку..... Чому в такому тролейбусі буде некомфортно їздити??? Що гнітючого? те що усміхнені дітки пишуть на листівках слава героям?
Звісно що незадоволені дорослі які їдуть з роботи і хочуть спокою можуть возмущатися мол нащо то дітей до такого залучати, бо ж хто хоче, то і вдома може намалювати малюнок і поштою відправити
А інформація? Ну наприклад що за місяць відправили стільки то бусів з харчами, дякуємо всім небайдужим що долучилися, і в тому роді
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Тернопільські тематичні тролейбуси

Повідомлення Гал » 06 березня 2015, 13:22

ТРОЛЕЙБУСИ ЩАСТЯ є на таку тематику:
"Сім кольорів щастя" (24 квітня 2014 року) якраз з дитячими малюнками і творами про щастя. Робили їх за свої кошти. Це був перший. Директр КП "тернопільелектротранс" не дозволяв багато чого робити. Люди пообдирали навіть те що було.
"Україна Єдина" (21 листопада 2014 року) був другим через пів року. У ньому висвітлються події в Україні починаючи від МАЙДАНУ, в передній частині вінок об'єднує всі області України в Єдину нероздільну Україну, звучать патріотичні пісні і відео. Для того щоб підготувати матеріал пішло багато часу, а також коштів. Коли ми клеїли, то перед тим витирали весь мокрий тролейбус зовні і всередині. Багато віршів вже поздирали пасажири і ми доклеювали.
"Веселих свят" (6 грудня і 21 грудня) робили до Святого Миколая, а пізніше до Нового року і Різдва. Студенти зробили багато витинанок і все що ви бачили звисало, шили мішечки. Це працювало багато людей. Одні збирали матеріали; інші робили вироби, працювали за комп'ютером, а ще інші оформляли безпосередньо в тролейбусі. Вам так здається що це так просто, спробуйте і більше не захочете. Тролейбус довгий, коштів треба витратити мало і робити такі вироби щоб людям не хотілось знімати. Малюнки є і дитячі, там підписано (приносять хто хоче).
"Тернопіль романтичний" (4 і 12 лютого 2015 року) самий останній. Коштів на нього пішло достатньо. Тільки кольоровий друк скільки коштує, не говорячи про інше. Деякі роботи свої дала школа мистецтв. Ще була задумка зовні панораму Тернопільських романтичних місці приклеїти, все підготовлено, але немає спонсорів щоб заплатити за друк (6 тисяч).
Все в першу чергу впирається в кошти правильно дехто зауважив. Тоді в час (може ми ще працюємо на основній роботі, а студенти вчаться). І прикрашати потрібно так щоб не познімали і на довго було розраховано, бо ніхто не може тільки цим займатись.
Можете доповнити своїми роботами.
В кожному тролейбусі над дверима при виході є написано хто реалізував ці проекти і хто керував.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

В ЗМІ висвітлюють не до кінця достовірну інформацію.
Гал Офлайн


 

Re: Тернопільські тематичні тролейбуси

Повідомлення nadusha » 08 жовтня 2015, 16:19

Недавно їхала в Ретро тролейбусі - гарно, багато раритетів. Для мого смаку - дуже навіть може бути. Так, тролейбус старенький, стан його не на "5", але зроблено з душею і мені це подобається.
Справді, якби були кошти, то можна вже оформляти професійно, з залученням дизайнерів, професійних майстрів... Але кошторис тоді, мабуть буде в десятки разів більший.
Думаю, що з часом активісти "наб'ють руку", будуть оновлювати і вдосконалювати ті тролейбуси. Але задумка хороша :aplo:
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Тернопільські тематичні тролейбуси

Повідомлення Радмила » 19 жовтня 2015, 00:54

Сьогодні їхала в тому тролейбусі. В 11. Читала цитати різні цікаво. Але відчуття якоїсь трохи захламленості. І так людей багато, ще і висить щось. І штори закривають вікна. Мабуть там коли сонце , то добре. А коли не має сонця і стоїш, і впирається погляд у штори, чогось мене це сьогодні напрягло.
Реально сподобались цитати. Цікаві. Ще їхала в тролейбусі з вишиванками, то теж дуже сподобались, через весь перейшла, щоб роздивитись. Молодці, що роблять наш транспорт яскравішим, тільки не треба забагато. У всьому має бути гармонія.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Поперед.

Повернутись до Що в Тернополі чувати?



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron