Глобальні оголошення!



Дольова участь у Тернополі

Модератор: Сяна

Re: Дольова участь у Тернополі

Повідомлення erinaceus » 08 січня 2015, 23:58

nadusha написав:Колись в Креаторбуді працював свекор. Пішов звідти, бо по документації в них багато порушень всяких норм, але вищестоячі органи закривають на то очі (покищо). Будинки в них все таки гарні, принаймні ззовні. На Збаразькому кільці, коло ринку на В. Великого мені дуже подобаються.


Коло ринку гарний лише ззовні :impossible: Дурацьке планування, дуже низькі стелі і і маленькі вікна :dash: На кресленнях виглядало одне, в реалі вийшло зовсім інше... Більшість робить перепланування, бо жити в таких "апартаментах" не дуже комфортно і приємно...
А Креаторбуд свого часу нахватав стільки ласої землі, що їм ще на десятиліття роботи вистачить!
Вікна у більшості новобудов ставлять поганенькі. Хто має фінанси, той міняє на кращі. Або принаймні треба добре відрегулювати, бо сильно дує. Такі будинки роками стоять напівпорожні. Хтось купляє квартиру, щоб гроші вкласти, і ніколи там не живе. Хтось на майбутнє, як повернеться з заробітків з-за кордону. Тому квартири, зазвичай, холодніші, бо сусіди не живуть. Але багато хто принаймні опалення ставить, то відповідно трохи і обігріває взимку.
Ремонт, звичайно, через два-три роки не буде виглядати ідеально. Але тут роль грають не лише сусідські ремонти. Будинок новий, дає осадку, тому і з'являються тріщини.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Дольова участь у Тернополі

Повідомлення Ulkanet » 09 січня 2015, 00:39

Ремонт, звичайно, через два-три роки не буде виглядати ідеально. Але тут роль грають не лише сусідські ремонти. Будинок новий, дає осадку, тому і з'являються тріщини.

:crazy: :crazy: :crazy:
не знаю як там осідання і т.д. але від того що всі мої сусіди роблять ремонт (а в мене їх аж 8 виходить- 1 і 3 пов.: підімно, зліва підімною, зправа підімною, 2 пов.: зліва і зправа) я вже всіх пережила, лише підімною щось заглохли. Видовбали всю підлогу, вивезли камаз кусків цементу :scare: і далі тихо. :confused:
Так от, поки всі мої сусіди поробили ремонти, то в мене вже всьо потріскало, а пінопластові карнизи (незнаю як правильно називається) вже майже всі повідвалювали. Найбільше пострадав балкон і кухня :crazy:
Була б то моя квартира, я вже б з інфартом лежала :crazy: А хазяйці якось всерівно. Потім собі новий ремонт зробить :ha:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Дольова участь у Тернополі

Повідомлення Радмила » 09 січня 2015, 01:08

КреаторБуд.
Перше, оті інвестиційні фонди=венчурні, я вже про них писала. Вкладали ми договір на на резервування квартири, а вийшло, що мусили це все оформляти як купівля-продаж. Тому сюпрайз + 2% до вартості доплатити при оформлені. ЗАмість того щоб отримати рішення міськради про власність.
Ті фонди як на мене ще більший ризик чим забудовник. Вразі фонд збакрутував чи щось. І які претензії до забудовника? Фонд зареєстрований в Києві, їдьте шукайте. А забудовник Вас знати не знає, Ви з ним договора не вкладали.
Далі. По договору, якщо площа квартири відрізняється на метр квадратний в +, то ми маємо доплатити, в - то вони. В результаті, по наших замірах в мінус десь на 0,8. в їх 0,3. ЗАтверджено їх інвентарбюро. Зате моїм знайомим дорахували за 1 мкв. Гарно чи не так? Тобто те, що нам недобудували, а зробили більшу квартиру іншим. То нам некомпенсували, а з інших здерли. Враховуючи вартість м.кв = 5600, то рахуємо 0,8*5600=4480 грив, в нас вкрали.
Далі, на папері проект виглядав класно, насправді, кімнати вузькі. З дурними закапелками. Вана і туалет в протележних кінцях. Стоїть 2 водних лічильники. Нафіга в квартирі 2 водних лічильники? Крім того, що за них ми ще платили окремо. Лишні витрати. Вікна фігові. Ще не користувались, а вже гнуться. Стіни ще більш менш рівні. Але в одній кімнаті жодного прямого кута.
Щиро кажучи, я розчарована тим всім. Ще балкон зробили довгий на 2,5 вікна. І як його тепер засклити? Треба було чи на 2 чи на 3.
Іншими словами проекти в них явно якісь трієчники складали.

Для тих хто хоче в дольову в Креаторі, врахуйте. Що всю вартість квартири Ви маєте виплатити за рік до здачі. Тобто будують вони жесь 2-2,5 роки. Якщо Ви уклали договір десь за 1,5 року до здачі, то вартість квартири Вам розіб'ють на півроку. Якщо Ви не оплатили 80%, то вартість метра квадратного може змінюватись. Ми виплатили все достроково, щоб нам цю вартість не поміняли.

Моя думка така, що при теперішній ситуації, то дольова участь - це ризикова затія. Ще є певні нюанси по оформлені.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Дольова участь у Тернополі

Повідомлення denamama » 09 січня 2015, 12:27

Заключення угод через інвестиційні фонди - це зараз єдина законна процедура, все інше - "від лукавого".
Міська рада ордерів не видає з 2011 року, а оці 2% + послуги нотаріуса - це 1% державного мита і 1% - мита в пенсійний фонд - так держава наповнює бюджет
і теперішній нововведений податок на нерухомість - теж зроблений для того, щоб наповнювати дірявий бюджет, вважається, що якщо ви маєте гроші на купівлю нерухомості, то маєте і на податок :yes:
Про метраж - дісно в усіх договорах є такий пункт, це нормально, бо будівництво не є дуже точним процесом, +/- 25 см туда чи туда - і вже кімната більша чи менша на пів метра, але якщо по вашим замірам забудовник вам щось винен, то є сенс оскаржувати заміри приватних інвентарбюро. Тут головне знати і відстоювати свої права.
Про сусідів і опалення - дуже часто люди не живуть і не опалюють, тому бувають випадки, коли в таких сусідів лопають труби в опалювальній системі, яку вони забувають на зиму злити, чи лопають труби водогону через низькі температури - знаю випадки, коли затоплювало весь стояк з 10 по 2 поверх. Тому тут треба заздалегідь мати всі контакти до сусідів зверху і голова ОСББ чи ви самі - проведіть роз*яснювальну роботу, що якщо не опалюють, то щоб злили воду з системи і утеплили стояки.
denamama Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 209
З нами з: 22 червня 2010, 10:07
Звідки: Тернопiль
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 75 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Два хлопаки

Re: Дольова участь у Тернополі

Повідомлення Радмила » 09 січня 2015, 13:01

Я можу з Вами не згодитись. В нас був перший договір заключений 2011. І Мало все завершитись не купівлею-продажем, а оформленям права власності.
Різниця як раз в тому, що по попередньому договору - це була дольова участь. Тобто ми будуємо за свої кошти. А текпер виходить, що ми не будуємо за свої кошти. а купуємо житло в фонда, який будує за наші кошти. в результаті ризики всі несуть люди. Фонд і забудовник всі прибутки. + Враховуємо , що венчурні фонди не платять податки. То кому вигідна така схема? Державі, яка не отримує податків від забудовника?
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Дольова участь у Тернополі

Повідомлення erinaceus » 09 січня 2015, 14:18

Радмила написав:КреаторБуд.
Іншими словами проекти в них явно якісь трієчники складали.

О, це точно! Таке враження, що студенти-третьокурсники якогось задрипаного архітектурного :ha: Та то не тільки в Креаторбуді. В багатьох інших теж проекти не фонтан. Видно, економлять як можуть...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Дольова участь у Тернополі

Повідомлення Касівочка » 09 січня 2015, 15:46

А хто що може сказати про Тернопільбудконтороль (зараз будують жк біля "Монако")?
Касівочка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 224
З нами з: 06 грудня 2011, 21:03
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 224 раз.
Діти: Дві доцьки

Re: Дольова участь у Тернополі

Повідомлення denamama » 12 січня 2015, 12:47

Радмила написав:Я можу з Вами не згодитись. В нас був перший договір заключений 2011. І Мало все завершитись не купівлею-продажем, а оформленям права власності.
Різниця як раз в тому, що по попередньому договору - це була дольова участь. Тобто ми будуємо за свої кошти. А текпер виходить, що ми не будуємо за свої кошти. а купуємо житло в фонда, який будує за наші кошти. в результаті ризики всі несуть люди. Фонд і забудовник всі прибутки. + Враховуємо , що венчурні фонди не платять податки. То кому вигідна така схема? Державі, яка не отримує податків від забудовника?


повірте, що забудовники платять податків з лишком
а по всьому іншому, я вже відповіла
Міська рада ордерів не видає з 2011 року, а оці 2% + послуги нотаріуса - це 1% державного мита і 1% - мита в пенсійний фонд - так держава наповнює бюджет
і теперішній нововведений податок на нерухомість - теж зроблений для того, щоб наповнювати дірявий бюджет, вважається, що якщо ви маєте гроші на купівлю нерухомості, то маєте і на податок

якщо інвестиційні фонди не платять податків, то це вже питання до податкової і прокуратури

а легально укласти договори зараз можна тільки через них і баста.
denamama Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 209
З нами з: 22 червня 2010, 10:07
Звідки: Тернопiль
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 75 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Два хлопаки

Re: Дольова участь у Тернополі

Повідомлення Радмила » 25 квітня 2015, 21:37

Новий " подарунок" від Креаторбуда. Виявилось , що в панелях, якими перекрито будинок повно води. Люди з стелі повикачували по 100 літрів води. Я розумію, що коли будували був дуже дощовий рік, що плити набрались вологи, але треба було чи накривати їх якось, чи ще щось робити. Ну це ж неможливо, що люди роблять ремонти, і їм нічого не сохне, а потім пробивають стелю і з неї тече вода. І це на різних поверхах.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Дольова участь у Тернополі

Повідомлення Ulkanet » 25 квітня 2015, 21:47

ого! :scare: :scare:
а як це там набралася вода?? там що є пустоти??? то і в стінах тожу може бути :scare: :scare: :scare:

можу лиш поспівчувати тим людям, які там будуть жити - я б на їх місці зробила який небуть ремонт - бо за 2-3 роки коли всьо "висохне" (а воно і без тої води - буде така сирість, вода по стінах буде текти - я вже то пережила в новобудові :dash: ) треба буде наново переробляти ремон. і меблі я б взяла поки старі, а не дорогущі :yes:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Поперед.Далі

Повернутись до Що в Тернополі чувати?



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей