Глобальні оголошення!



Бездомні собаки

Модератор: Сяна

Re: Мене дратує

Повідомлення taranjka » 31 липня 2013, 23:27

мене дратують собачники :ireful: вчора гуляли біля озера, сіли на травичці - діти граються ми собі розмовляємо і ще якийсь перекус мали. про те, шо всьо засрано і тільки дивишся як би не стати в гівно то вже навіть звиклося. але ж блін, ще минулого року вони всі тусувалися з одного боку - біля бокових сходів. а тепер перейшли на саму центральну алею. ми від них розмістилися достатньо далеко і сильно уваги не звертали. але ж псина ганяє без нашийників, і от якійсь коняці захотілося понюхати шо в нас є. докричавшись до господаря почули відповідь - та він не кусає.... чесно мені на...ти чи кусає чи нє, я б ту собаку била - бо вона облизала пляшку з водою яку тримала дитина. за кілька хвилин після тої собацюри - прибігла вівчарка, і тоже по килимку і в кожну сумку.... власники навіть не вибачаються, а тільки матюкають - "тримайте своїх дітей на повідку"... одна дамочка так матюгалася, не зважаючи на 4 наших дітей маленьких, і ще 2 своїх синів-школярів, які пробували її заспокоїти - бо з своє "сабачкаю" вона "гуляє ґдє хочєт і как хочєт"...
і попробуй після того любити тварин, а особливо їх господарів
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Мене дратує

Повідомлення mari » 31 липня 2013, 23:30

:=): в мене теж є собака і теж гуляю, правда вона маленька:)
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Мене дратує

Повідомлення Natalinda » 31 липня 2013, 23:32

taranjka оооо як я тебе розумію Грррргва.... Десь в нас хтось постив місця для прогулянок з собаками.....але ж кого то гребе :dash:
Курити можна де хоч, бо ж то права порушуються курців, права собак тоже вищі за права людей :crazy:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Мене дратує

Повідомлення TaniaPicaSSo » 31 липня 2013, 23:38

Не в обіду комусь особисто, але мене собачники дратують більше, ніж самі собаки. Швидше навіть собаки не дратують взагалі. А господарі їх більш одержимі своїми псами, ніж мами своїми дітьми, чесне слово :impossible:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Мене дратує

Повідомлення taranjka » 31 липня 2013, 23:39

Марі, а ти пускаєш свою собаку до сумок чужих людей? а якшо б не вслідкувала і твоя собака в дитини забрала печенько з рук ти б вибачалася, чи казала шо я дитину при собі маю тримати і взагалі чого я в парк прийшла?
я не люблю собак, але розумію що є люди яким то подобається. я не кричу на кожного, хто собаку без повідка водить, якшо та собака не лізе до мене. якшо лізе то прошу забрати - так, мені бридко коли мене нюхає собака чи лізе в мої речі, тому в мене нема собак.
і так, я за те, що потреби людини вище тварини і парк для людей а не собак. якщо хочуть, нехай просять якийсь загороджений кусень парку і там тусують скільки хчуть - я до них не піду
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Мене дратує

Повідомлення mari » 31 липня 2013, 23:44

:))) залежність.
Та ні я свою взагалі не пускаю ні до кого, боюсь щоб не наступили, та й розумію що лізти ні до кого вона не має. Все нормально.
Окремих територій я ніби не знаю для тварин.

А мене п"яні в парках дратують. І ті які матюкаються.
Собаки і собачники- хоч тверезі як правило. Ну і мову з ними я можу знайти :wink: .
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Бездомні собаки

Повідомлення flower » 20 вересня 2014, 11:01

Дівчата, ви як гуляєте на вас собаки бродячі не накидались? На мене з малою вчора напали бродячі пси в самісінькому центрі Тернополя!!!! Біля готелю "Тернопіль" є газончики і там кущі, дерева насаджені, а в тих кущах сиділи пси, не знаю скільки їх точно було, на нас нападало 3є, решта просто гавкала. Моя Вероніка бігала і підійшла туди на траву і пси давай налітати, я бігом вхопила її на руки, один з псів був вже в мене прямо біля ноги, я думала чесно що він зїсть мене. Настільки злі, що не передати словами. Ми обидвоє так верещали з того переляку, я малу потім не могла заспокоїти, та і в самої серце калатало ще з годину. Чесно я ще ніколи так не лякалась, як от вчора.
Марі, пам ятаєш бачила тебе з Рубі цього літа, то це було на тому самому місці. Якби отак хтось гуляв з песиком, то певне загризли б.
Чому тих бродяг не усипляють? Ті бірки в вухах нічого ж не дають.
Доречі на нас потім вони ще раз нападали, але вже не так впритул підійшли і це при тому, що ми йшли вже під самий будинок. То знову налякались, а через якийсь час погнали туди до роддому і там вже гавкали.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Балачки: ні про що і про все 8

Повідомлення Anjuta » 20 вересня 2014, 11:11

Ми постійно в центрі гуляємо, жодного разу ті собаки нас не зачепили :confused:
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Re: Балачки: ні про що і про все 8

Повідомлення flower » 20 вересня 2014, 13:09

То тепер будь обережніша. Там було 2 чорних великих пси, і дуже багато риженьких таких тоже не малих і не великих, один з них якийсь мішаної породи з боксером. Це не тільки на мене так відреагували, а на всіх майже хто проходив. Потім бачила як вибігали собаки до пари яка йшла з калясочкою з немовлям, тітки якоїсь, дівчини... Я розумію злість там коли тобі людина шось притворила, кинул камінцем чи ще щось, але ж такого не було, просто люди собі йшли.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Балачки: ні про що і про все 8

Повідомлення TaniaPicaSSo » 20 вересня 2014, 13:30

В мене мала все лізе до всіх псів, і бродяг теж. Я її завжди ледве стримую, щоб вона не повибирала тим псам очі. То завжди ще й дивуюся, що ніхто з них навіть оком не моргне, не те, що не гавкне. Хоча в душі все одно завжди боюсь всіх псів, бо знаю, що хоч і рідко, але часом пси таки нападають.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Поперед.Далі

Повернутись до Що в Тернополі чувати?



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей