Глобальні оголошення!



Бездомні собаки

Модератор: Сяна

Re: Балачки: ні про що і про все 8

Повідомлення Marichka » 20 вересня 2014, 16:59

Ті пси-то велика проблема Тернополя.Можете називати мене не гуманною,але я теж за усипляння чи щось таке подібне.Минулої осені мій батько вів мою старшеньку гуляти до фабрики меблів Нової "на тваринки".На зупинці тримав її за руку,а з іншого боку дитину таки вкусив такий бродячий.Джинси подерті,під низом ще колготки були-то добре.До тепер боїться собак,особливо великих.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Балачки: ні про що і про все 8

Повідомлення Dribchuk » 20 вересня 2014, 17:50

На нас минулої весни напала зграя бродячих собак коли вела малу до садочку. Ми просто йшли через скверик на вул. Миру, раптом вони почали бігти на нас, гавкати і гарчати, я схватила малу на руки і втекла в бібліотеку, найгірше те що недалеко йшли чоловіки, бачили що собаки на нас нападають і навіть не спробували їх відігнати, просто дивилися що далі буде. Я тоді дзвонила в міську раду, мені сказали що вони нічого зробити не можуть.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Балачки: ні про що і про все 8

Повідомлення Ulkanet » 20 вересня 2014, 21:49

Оля, то певно було "собаче вісілля" - була сучка з тєчкою - тому пси так агресивно реагували. якраз весною і осіню в них "весілє" :hi:
але то дуже небезпечно, бо собаки в такому стані можуть і загризти людину :scare: - вони так захищають сучку :scare:

тому, дівчата, якщо ви побаче стаю собак (а особливо якщо ви побачили, що там є сучка з великою червоною піською) - краще обійдіть десятими дворами - але не йдіть "через них" і не робіть всяких різких рухів, криків, і не біжіть. :wink:

десь в 2009 році я йшла на роботу, і мене ТВ4 перестріло і вчерилися "скажіть щось про роботу мері і тра-та-та і які ви бачите проблеми міста". Ну я сказала, що впринцепі мене все влаштовує - лише ті величезні бродячі пси (бо на той яач зі сміттям вже порішали були), які лазать по всьому місту - це жах і т.д. так до мене дзвонили всі мої знайомі (це ж тре було щоб всі то побачили :=): ) і ржали в мене - мол що я таке сказанула :sad:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Балачки: ні про що і про все 8

Повідомлення Marichka » 21 вересня 2014, 09:34

А чого ржали?!Якщо в нас на Східному я часто псів і обходжу десятою дорогою,бо боюся сильно.В голові маю варіанти,що хліба кину чи що маю коло себе,лиш,щоб на мене не йшли близько.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Балачки: ні про що і про все 8

Повідомлення TYulia » 24 вересня 2014, 13:13

взагалом я собак люблю, як були малі з сестрою, то навіть кілька раз мале щеня-дворнягу (таке що потім виросте як телятко) додому приносили, а потім з сльозами несли назад. Але зараз, ще тим більше від коли маю дитину, то моє відношення до псів таки помінялось. І навіть ті не дворняги, і навіть на поводочку, всеодно мене насторожують. Хазяїни ще часто кажуть - "та він не кусається, дітей любить, можете гладити..." Кожна собака колись таки кусає, бо така її природа. А дитина мала то тим більше може налякатись одного вигляду собаки яка на неї біжить, чи голосно гавкне десь поблизу.
Ну і купки по парках і скверах теж дуже нервують :ireful: . Всі ви мами і знаєте, що діти далеко не завжди ходять по гарненько почищених дорожках.
Але то вже питання не лише до дворняг а й до тих хазяїнів собачок, що таке допускають.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Бездомні собаки

Повідомлення Natalinda » 25 вересня 2014, 14:27

Я бачу тільки один вихід із ситуації бездомних собак. Спочатку всіх відстріляти.
Паралельно прийняти закон, за яким для придбання собаки потрібен дозвіл. Відповідно придбавши собаку - треба її зареєструвати. Якщо придбали дівчинку - то двічі на рік (чи скільки там вона народжувати може) - якийсь контроль і запис скільки народилося песенят і звітувати де їх діли. А нема собки - штраф.
Якось так. Бо це просто жах. В одному місці виловили - в іншому випустили :crazy:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Бездомні собаки

Повідомлення Галина » 25 вересня 2014, 15:20

В нас в дворі є 5!!! Літом машина приїжджала, відловлювати, то наша дворніца (живе в нашому дворі) кричала на весь двір "ти що робиш, не чіпай собак!!!"
А те що в нас повний двір дітей і ті собаки часом на них кидаються, то це нічого.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Бездомні собаки

Повідомлення mari » 25 вересня 2014, 16:16

Єдиний вихід- стерилізація усіх собак, притулки для тварин, виділення на це коштів державою за утримування та догляд, відкриття центрів, роботи з волонтерами, закриття розводників тварин, яких дуже багато нелегально, заборони базарних продажів, підвищення розуму та відповідальності в голові людей та дітей, які хочуть іграшки-тварину але не розуміють яка це відповідальність.
Відстрілювання тварин- для мене абсолютно не вихід, це взагалі саме просте рішення але воно помічне буде на скільки? на 2 місяці? плюс показ дітям можливостей бути жорстокими. АЛЕ тварини можуть бути чудовим способом роботи з дітьми, хворими людьми, розвиток доброти та співчутливості та радостІ. ЗВІСНО ЯКЩО ЦЕ ПРАВИЛЬНО ОРГАНІЗУВАТИ, І ЗАЛЕЖИТЬ ЦЕ ВІД КОЖНОГО З НАС.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Бездомні собаки

Повідомлення Natalinda » 25 вересня 2014, 16:37

mari написав: АЛЕ тварини можуть бути чудовим способом роботи з дітьми, хворими людьми, розвиток доброти та співчутливості та радостІ.

Марі розкажи будь-ласка, як за допомогою бездомних тварин можна це робити!!!
Ну і я немала на увазі зібрати дітей на площі і перед ними проводити відстріл собак, аж ніяк!!!! Незнаю де ти таке прочитала. І так, якщо просто відстрілювати - то не буде сильно помічним, тому я написала що це перше, а друге
Natalinda написав:Паралельно прийняти закон, за яким для придбання собаки потрібен дозвіл. Відповідно придбавши собаку - треба її зареєструвати. Якщо придбали дівчинку - то двічі на рік (чи скільки там вона народжувати може) - якийсь контроль і запис скільки народилося песенят і звітувати де їх діли. А нема собки - штраф.


mari написав:виділення на це коштів державою за утримування та догляд

Ну і може я 100 разів жорстока, але в нашій країні, в тій ситуації в якій зараз ми всі і Схід зокрема, кожна копійка від держави має йти людям, дітям, але аж ніяк не собакам
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Бездомні собаки

Повідомлення Радмила » 25 вересня 2014, 21:03

Так, я теж вважаю, що тих собак треба таки повідстрюлювати. Повірте, що шкода. Бо я бачу, що є на базарі і спокійні такі грубаськи-ковбаськи, що нікого не чіпають. Але є і агресивні. Я за безпеку дітей. Якщо є люди , які підгодовують тих тварин, то най заберають їх додому і беруть відповідальність на себе.
Реально в країни зараз не має грошей, і найблищим часом ситуація лише погіршуватиметься. А діти повині бути убезпечені від нападів собак. І ще добре було б якби хтось навів порядок з тими собачниками. Я вже на сусідку навіть в міліцію дзвонила жалілась. Бо пускає свого пітбуля попід домом гонити, колись взагалі прийшла на дитячий майданчик і вчила його на гірку вистрибувати. :dash: :dash: :dash: . Ну ви бачили так дурну? Піду ще і заяву напишу участковому, а то він мені передзвонив, запитав, і все. І бачу, що ніякої реакції з її боку не було. Та ще і сучка її зовсім не слухається. Вона потім ще півгодини за нею бігає по двору, щоб додому забрати. :scare:
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Поперед.Далі

Повернутись до Що в Тернополі чувати?



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron