Глобальні оголошення!



Бездомні собаки

Модератор: Сяна

Re: Бездомні собаки

Повідомлення nadusha » 09 грудня 2015, 12:51

На Алясці стільки собак бездомних... І всі такі великі. Йшли по базарчику коло двох, Денис поправляв шапку - підняв руку, собака думала. що замахується на неї - вищирила зуби, пригнулась як для нападу, але не вкусила. Малий дуже злякався, розплакався. Мені теж якось страшно стало, бо зрозуміла, що за ту секунду я б не зреагувала, і не встигла б нічого зробити. Артем вже сам ходить до школи, боюсь і за нього. Люди підгодовують тих амбалів (справді є дуже великі пси), але якось то неправильно...
На сайті міськради є петиція "Вирішити питання, щодо собак, які нападають на наших дітей та їх батьків на території міста". Хто хоче підпишіть.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Бездомні собаки

Повідомлення TaniaPicaSSo » 27 липня 2017, 23:44

Сьогодні мою бабусю на зупинці залізничного вокзалу вкусив безпритульний пес. Серйозно так вкусив, рвана рана :impossible: Зайве казати, що вона пса не чіпала, просто йшла собі мимо, а він з-заду її вхопив за ногу. :sad: Так обідно, ще в її 88 років тільки того бракувало :cray:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Поперед.

Повернутись до Що в Тернополі чувати?



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей