Глобальні оголошення!



Інтернет від Київстар

Модератор: Сяна

Re: Інтернет від Київстар

Повідомлення irinka » 04 липня 2012, 07:59

Ну в мене теж по 75 грн але інколи довго дуже грузиться :pardon:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Інтернет від Київстар

Повідомлення Sawwku » 04 липня 2012, 09:01

в мене за 75 то льотає як *** віник
може бути проблема не так в неті, як в самому браузері чи комп перегружений і оперативка тормозить
(спробуй через щось інше залізти в нет, ІЕ наприклад. коли запускаєш інші "важкі" програми типу фотошоп, то час наї завантаження не змінився?)
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Інтернет від Київстар

Повідомлення irinka » 04 липня 2012, 11:32

Заходжу через Мозіллу, раніше все було ок. Через ІЕ навіть не пробую, бо знаю що він ще більше тормозить.
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Інтернет від Київстар

Повідомлення Sawwku » 04 липня 2012, 11:40

може Мозілла "загажена". тобто забагато закладок, куків, файлів з нету, які вона втіхаря понатягувала
я б радила все ж спробувати ІЕ. не користуватися ним постійно, а протестити чи справді тормозить нет, чи Мазіла
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Інтернет від Київстар

Повідомлення Tiger_Sofia » 07 липня 2012, 20:55

Київстаровським інтернетом не користуюся. Але багато чув. Спочатку все було ніби ОК. А тепер....
Як на мене - просто неокупність. Київстар думав, що всі бігом побіжать до них і проситися будуть. Не вийшло. Та й обладнання в них не таке якісне, як хотілось би.
Особисто користуюся інтернетом від Ділайнс (тепер Одеко). Проблема є... Лише одна. Шнур по дворі кинутий. Але тоді ше всередині підїзду ніхто не пускав. В дощ приходиться виключати. Інколи по кабелю затікає вода. Звісно, можна перекинути в підїзд, але руки не доходять.
Щодо швидкості і вартості.
Я прочитав тарифні плани Київстару. В них серйозні ціни. І, як я бачу, ростуть.... Не як гриби після дощу, повільніше. Але ростуть. Причому без попередження. Таке в Київстару в крові. Міняти тарифи і доводити людей до відома.
Наразі така картина:
Я купив вайфай-роутер в Одеко за 240 грн. До цього платив по 75 грн, а тепер по 55 (так буде цілий рік). Компенсація. Тобто роутер мені безплатно обійшовся.
А щодо швидкості. За тарифом 75 грн Одеко пропонує 20 Мбіт (а всередині мережі - до 100Мбіт). В мене буває, що швидкість до 40 Мбіт доходить.
А в Київстару за таку ж суму 15 Мбіт.

Звісно, є плюс - бонуси. Але це що кому потрібно. Ну і я ще враховую технічну підтримку. В Одеко і офіс нормальний і хлопці на місці. А Київстар поки зальотний.

Тому я особисто змінювати нічого не хочу. Мені мобільного зв'язку від Київстару достатньо.
Впусти Бога в своє серце, і дозволь Любові керувати своїм життям. І тоді ти побачиш Всесвіт.®
І зрозумієш, що щастя завжди було поруч ©
Зображення
Tiger_Sofia Офлайн

Аватар користувача
Примара форуму...
 
Повідомлень: 73
З нами з: 13 вересня 2009, 16:05
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 32 раз.
Подякували: 140 раз.
Діти: Всі форумчани :)))

Re: Інтернет від Київстар

Повідомлення TaniaPicaSSo » 27 грудня 2012, 02:02

Tiger_Sofia написав:В Одеко і офіс нормальний і хлопці на місці. А Київстар поки зальотний.


Прочитала, і думаю, а може то я якимось іншим Ділайнсом/Одеко користувалась!!! :impossible: Я користувалась їхніми послугами років 5 якщо не більше. Так замахало, що передати не можу. Інтернет пропадав дуже часто, швидкість не відповідала заявленій, а персонал це взагалі. Викликали їх додому не раз, і не два. При першому підключенні перебитий кабель нам підключили, нет спочатку був, але дуже тугий, а днів через три і зовсім пропав. Кожен раз, коли їх викликали, чекали на їхній прихід десь з тиждень. При тому що казали вони, що прийдуть завтра, але це завтра ніколи не наставало. А дівчата, що на телефоні та в офісі хамки страшні. Ти їй кажеш, що в тебе нету нема, а вони кожен раз фігню якусь мололи, типу попробуйте через інший браузер, попробуйте ше через інший, ну поставте собі ше інакший браузер... антивіруску поміняйте, віндовс переставте, а там реально кабель на даху після кожного вітру або дощу відходив. Одним словом, як згадаю той Ділайнс, так аж знов починаю нервуватися. І це не тільки в мене таке було, у мами була аналогічна ситуація.
Відколи ми перейшли на інтернет від Київстару, життя інтернет став набагато кращий. І мені байдуже, що в них нема тут офісу, що я не знаю, як до них дзвонити, бо відколи ми десь рік користуємось їхнім інтернетом, він у нас ні разу!!! не пропадав. І маму теж перевели на київстар. І тепер всі довольні, швидкість стабільна, інтернет у всіх є завжди, не залежно від того, в яку сторону сьогодні дує вітер.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Інтернет від Київстар

Повідомлення taranjka » 27 грудня 2012, 16:00

про київстар і відсутність офісу. сталася в нас халепа і нет пропав. подзвонили до оператора, вона прийняла заяву і сказала, що на протязі 5!!! днів до нас прийдуть ремантьори. а, але перед тим під її диктовку провели пару маніпуляцій і визначили, що проблема в кабелі . ми так довго чекати не моли і самі знайшли і усунули неполадку (випадково перебився в хаті). ремантьор подзвонив наступного дня, коли приходити, я сказала, що вже не тре, він ше шось попитав і попрощався. через пару годин до мене подзвонили з києва і запитали чи приходили нет ремонтувати, я сказала, що дзвонили, але вже все гуд. мене запитали чи чемно зі мною говорили, чи я задоволена їх послугами і т.д.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Інтернет від Київстар

Повідомлення TaniaPicaSSo » 27 грудня 2012, 16:25

До нас після підключення пару раз дзвонили, питалися, чи все добре працює, чи задоволені якістю підключення і т.д. Одним словом, сервіс хоч і віддалений, але якісний. А Ділайнс був на сусідній вулиці, а толку?!..
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Інтернет від Київстар

Повідомлення irinka » 27 грудня 2012, 19:58

Я теж відколи підключилась до Київстару то жодних нарікань немаю. Було що пропав на пару хвилин, і знов появився, але то поодинокий випадок, не те що було раніше з Біттернетом :dash:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Інтернет від Київстар

Повідомлення irinka » 24 липня 2013, 21:55

В мене питання до тих, в кого інтернет від Київстару, можливо хтось собі роутер підключав? Які ньюанси, плюси\мінуси?
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Поперед.Далі

Повернутись до Що в Тернополі чувати?



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей