Глобальні оголошення!



Райони Тернополя: ваші відгуки

Модератор: Сяна

Re: Райони Тернополя: ваші відгуки

Повідомлення Sms » 24 серпня 2013, 12:27

Довелось пожити у всіх мікроайонах міста окрім Нового Світу і Ринку. Отож:
Дружба: (жила на вулиці Дружби недалеко біля магазину Темп). ПЛЮСИ: поруч парк і зелене насадження на П.Орлика, 2 школи, магазинчики, зупинка, садок. Двір затишний. Багато пенсіонерів. Всі всіх знають. МІНУСИ: студентська гопота і студенське бидло!!! Хоч би щось мені казали, але БАМ набагато спокійніший аніж Дружба. Ці дурнуваті малолєтки напиваються, гамлять, шумлять під вікнами, б'ються...а не дай боже зустрітися з ними в темному кутку, починається: "Сигаретки не будет".....
Центр: (жила навпроти Катедри, вул.Листопадова 1, будинок де розташований Бомонд, а також навпроти роддому на Замковій). ПЛЮСИ: центр, він і в Африці центр. Магазини, парки, приємні прогулянки вечорами, школи одні з найкращих у місті. МІНУСИ розважаловки на свята, все чутно і до 12-1 ночі спання не буде. Далекувато садочки.... Планування квартир. Я не люблю високі стелі... Незатишні вони якісь...А зимою добре не прогріваються. Щодо Хрущовок - теж саме: кухні манюськи, туалет+ванна разом....
БАМ (в данному випадку квадрат обмежений вулицями Тарнавського, Київська, 15 Квітня, Злуки): жила на Тарнавського, біля самої 11 школи, на Київській навпроти магазину Київ, зараз живу на Київській навпроти ринку 15 Квітня. ПЛЮСИ: великі квартири, багато дітей, бо багато молоді, садочки, школи, магазини, ринки, парк, басейни, розвиваючі школи тощо. МІНУСИ: наркомани... таки вони є... панельні будинки, окрім новобудов....
СХІДНИЙ : жила на бульварі Д.Галицького. ПЛЮСИ: все для дітей. І парк, і бульвар, і школи , і садочки, сполучення. МІНУСИ поки що дя себе не знайшла , і не визначила:)
АЛЯСКА: жила біля церкви Петра і Павла. ПЛЮСИ: молодий район, немає бабок. Поруч Подоляни, школи, садочки. МІНУСИ далеко від інших масивів, парку...

Якось так.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Райони Тернополя: ваші відгуки

Повідомлення Русік » 24 серпня 2013, 13:05

Sms, ну і покидало ж тебе по Тернополю)))
З твоєї розповіді получається найкраще Східний?

Хто підкаже:
вул. Тютюнника біля Старого парку - є там поряд садочки, школи, магазини?
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Райони Тернополя: ваші відгуки

Повідомлення taranjka » 24 серпня 2013, 14:56

я на дружбі живу 6 років. завжди недалеко від педагогічного. чесно, ще ніколи пяні студенти не приставали. та навіть біля гуртожитків їх не так вже й багато. було шумно коли лас вегас працював, а зараз нема, то тішина.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Райони Тернополя: ваші відгуки

Повідомлення irinka » 24 серпня 2013, 15:16

Sms написав:Дружба: (жила на вулиці Дружби недалеко біля магазину Темп). ПЛЮСИ: поруч парк і зелене насадження на П.Орлика, 2 школи, магазинчики, зупинка, садок. Двір затишний. Багато пенсіонерів. Всі всіх знають. МІНУСИ: студентська гопота і студенське бидло!!!


Я на дружбі живу вже 24 роки, то ніколи такого не замічала, і пяні студенти до мене не приставали :nea:
Sms то може просто тобі такі місця попадались?
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Райони Тернополя: ваші відгуки

Повідомлення Sms » 24 серпня 2013, 16:28

Русік написав:З твоєї розповіді получається найкраще Східний?


Зараз я живу на Київській. Мені тут теж дуже подобається. І Східний я люблю. Оооо, забула, ще жила біля стадіону. Теж подобалось. Майже центр. Тільки трошки стрьомно, бо парк стрьомний поруч

taranjka написав:я на дружбі живу 6 років.

irinka написав:Я на дружбі живу вже 24 роки


Дівчата, я нікого не переконую. А лише констатую факти, які мені трапялись у кожному мікрорайоні Тернополя. Ви кажете, як моя сусідка зверху... В неї на балконі завелись оси. Я прошу її потруїти їх, чи то МЧС викликати, а вона мені: "Я тут 25 років живу, в мене ос на балконі не було і нема...." :crazy:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Райони Тернополя: ваші відгуки

Повідомлення Галина » 24 серпня 2013, 16:54

Я 20 років жила на Дружбі, вже 7 років живу на Канаді. На Дружбі жила біля педагогічного, теж було дуже добре. Я дуже люблю Дружбу, мені там було затишно і спокійно.
На Канаді теж мені подобається, близько парк, бульвар, з під дому маршрутка на ринок :hi: До центру близько. Ще подобається Східний, там якось теж спокійно.
Не жила б на Бамі, Алясці. Не знаю чому, але ці райони мені якісь видаються не надто привітні. Може то мені так, але чомусь не подобається і все.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Райони Тернополя: ваші відгуки

Повідомлення Олюся » 24 серпня 2014, 14:02

Кокетка написав:а я люблю Дружбу ( в районі маг КАРПАТИ), дуже :yes: , я тут виросла, і дендропарк близько, на шашлики ходитичи загоряти), і лікарня і магазини) аптеки) стоматологія) і школи садіки, до центру близько, до парків теж, тай район тихий , правда у нас тут з новобудов то лиш коло Надзбручанської 2 здали та ще не весь заселений вроді)

І я тут виросла і тепер мої дітки ростуть :yes:
а ви 3 якого будинку?
Олюся Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 28
З нами з: 23 липня 2014, 16:27
Дякував (ла): 17 раз.
Подякували: 25 раз.
Діти: два синочка: Сашулька - 27.08.2009
Владік - 29.05.2013

Поперед.

Повернутись до Що в Тернополі чувати?



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість