Глобальні оголошення!



Хода Віри матерів та дітей України

Модератор: Сяна

Хода Віри матерів та дітей України

Повідомлення ЗІрка » 07 лютого 2014, 23:26

У неділю 9 лютого 2014 р. після традиційного Народного віче біля Тернопільської обласної ради розпочнеться регіональний етап всеукраїнської акції «Всенародна Хода Віри матерів та дітей України». Жіноча ініціатива, яку підтримав Штаб національного спротиву Тернопілля, спрямована на те, аби зняти напругу по обидва боки барикад. Жінки-матері, сьогоднішні та майбутні, пропонують Януковичу попросити прощення в українського народу, а взамін вони обіцяють вмовити своїх чоловіків стримати гнів і забезпечити йому «зелений коридор» для виїзду за кордон.
Зображення
«Хода Віри» передбачає прикрашання дерев та кущів різнокольоровими стрічками. Кожна жінка і дитина може почепити таку стрічку на знак підтримки вимог майдану. Коли УСІ дерева та кущі України всіються яскравими стрічками, Янукович побачить також і думку матерів та дітей України.
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Хода Віри матерів та дітей України

Повідомлення ЗІрка » 08 лютого 2014, 15:10

о 12 годині буде віче, потім - хода. стрічки беремо з собою. якщо маєте якісь цікаві ідеї щодо плакатів, поділіться, будь ласка, мамусі :yes: що написати, аби привернути суспільну увагу, закликати, достукатися...
до речі, це буде не одноразова акція - кожна мама, коли іде з дитиною гуляти, може почепити за себе і за малюка на дереві яскраву стрічку. якщо так зроблять сотні тисяч, мільйони матерів по всій Україні - буде просто бімба!
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Хода Віри матерів та дітей України

Повідомлення Marichka » 09 лютого 2014, 00:19

Зірка,а де можна почепити стрічку,якщо я на похід не піду?
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Хода Віри матерів та дітей України

Повідомлення mari » 09 лютого 2014, 01:17

Привіт усім!
Зірка, а хто охоронятиме матусь та дітей??? Є домовленість за це???
Це напевно саме важливе запитання, особисто я, не піду з донькою, лише через те що не впевнена не в своїй а в її безпеці!!! А я з її народження за неї відповідаю. І я не готова жертвувати цим.
Але я не проти самої ідеї. Я не бачу на разі ідеальної організації і МЕТИ.
Є одна річ збирати речі та їхати на майдан, де є чоловіки!
Але зовсім інше- набирати матусь та дітей.Зібрати матусь десь в центрі міста це одне, мотивувати на похід і іти ним- це інше. в Тернополі це звісно безпечно. але в інших містах...
І я взагалі не думаю що діти мають брати у цьому участь. У них ще не має своєї думки. За Україну боряться дорослі люди АЛЕ не діти.Їх треба залишати вдома. А хода- це не лише тернопільська річ, і якщо вона буде поширюватись і діти з мами вийдуть......
Інколи це нагадує маніпуляцію, тому я проти.
Без коментарів.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Хода Віри матерів та дітей України

Повідомлення ЗІрка » 09 лютого 2014, 16:33

Мова не про те, аби приходити на мітинг, а про те, що можна повісити стрічку будь-де і будь-коли, просто гуляючи з дитиною містом. Це була ідея однієї мами, яка прийшла з нею до Марії Чашки і попросила підтримки. Хода - умовна назва, сьогодні коло Бандери було кілька дітей і трошки жіноцтва, дали так би мовити, початок акції. Далі - справа за матерями, які можуть підтримати, а можуть ні - за бажанням. :rose:
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик


Повернутись до Що в Тернополі чувати?



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей