найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: А ви граєте ігри?

22 січня 2011, 01:10

Слухайте, а чоловіки ваші грають ігри???
Говорила з одним колегою колишнім, каже, шо тіко й чекає, коли жінка комп звільнить... І ше дивується, чого то вона каже йому, що він з дитиною мало часу проводить :head: .

Re: А ви граєте ігри?

22 січня 2011, 14:14

Я щось не люблю грати, та й часу не має. Колиь пробувала в Секонд Лайф грати. Нудно було і повільно для мене.А от мала моя по 30 хв. в день грає в однокласниках в мене на сторінці. Приєднуйтесь до неї.( тобто до мене, вона теж там вирощує, купує, збирає) :zybu:

Re: А ви граєте ігри?

02 лютого 2011, 00:13

Родіна мене втрачає :lol: . Вчора вночі Вконтактах побачила, шо знайома додала фотки з додатку Вормс (червячки). А то я любіма гра дитинства))))). Ну я той додаток і встановила. Обожнюю цю гру за ненапряг і за звукові ефекти
Зображення Зображення

Re: А ви граєте ігри?

02 лютого 2011, 00:31

Лба, ти ж сурйозна працьовита тьотка, як ігробачки? :lol:

Re: А ви граєте ігри?

02 лютого 2011, 00:53

mala-karta написав:Лба, ти ж сурйозна працьовита тьотка, як ігробачки? :lol:

дєцтво згадую)))) Та й то поночам, поки всі сплять. Інакше ніяк :lol:

Re: А ви граєте ігри?

02 лютого 2011, 01:46

так дівки, закрили тему. Мене вже Ная в свій Модний дом втягнула. Тепер в мене крім щасливої ферми, ще і дом. Щас як втрачу контроль, то ще і хробаки з'являться. А їсти коли готувать? :crazy:

Re: А ви граєте ігри?

02 лютого 2011, 01:54

Радмила написав:А їсти коли готувать? :crazy:
:zybu: :zybu: :zybu: :zybu: :zybu: :zybu: :zybu: :zybu: :zybu: А ти всю сім*ю присади на ігри, тоді і їсти ніхто не захоче))) не будуть мати часу хотіти :zybu: :zybu: :zybu: :zybu: :zybu: :zybu:

Re: А ви граєте ігри?

02 лютого 2011, 02:10

я граю у гру "Лоwади".
і чоловіка присадила.
тепер багато говоримо про це. спочатку сі тішила, але тепер мені від цього іноді ніяково, тож часто стараюся переводити розмову в іншу тему, йомайо.

Re: ІГРИ. А ви граєте?

06 квітня 2011, 15:49

ми з чоловіком рік життя втратили в грі Травіан. весело було... 2 ночі, а два придурки сваряться, які війська першими в напад відправляти :lol:

Re: ІГРИ. А ви граєте?

12 липня 2011, 09:18

Sawwku написав:2 ночі, а два придурки сваряться, які війська першими в напад відправляти

:гуд: Буде з чого на старості літ посміятися :lol:
Я, коли була "маленькою" бавилась "Гаррі Поттер" (всі частини пройшла :tipok: ) :grin:
Тепер залишились лише "Коктейли" Вконтакті :grin: Ранок перед парами починався з того, що я заходила в "своє" кафе поставити офіціанта на нову зміну, змінити коктейлі на прилавках, прибрати кафе, обслужити клієнтів.... :lol:
Підтримую рейтинг свого закладу :lol: Ну, тепер я вдома в мами, інтернет через модем не дуже швидкий, гра не загружається, то так бачу, що за липень-серпень моє кафе занедбається. Як я то переживу? :lol: :lol: :lol:
Відповісти