Глобальні оголошення!



Служби доставки (автолюкс, гюнсел...)

Модератори: олеся, Любов

Re: Мене дратує

Повідомлення krapk@ » 14 лютого 2014, 20:38

ой в мене з ними постійно перетьорки. Останній раз то взагалі приїхав під будинок і дзвоне-каже-ой вибачте я забув посилку. А в малог ДН, там подарки до садка і йому куча подарунків. Я мало не плакала.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Мене дратує

Повідомлення LsP » 14 лютого 2014, 20:59

я б їх погнала назад за посилкою та ще й би керівництву скарги накатала :scare:
Ну хіба ж можна так безвідповідально відноситись до своєї роботи???
LsP Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 76
З нами з: 12 лютого 2014, 13:49
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 238 раз.
Подякували: 237 раз.
Діти: Три красунечки :)

Re: Мене дратує

Повідомлення TYulia » 14 лютого 2014, 22:28

та от так не вмію я на когось скаржитись і сваритись, може то дійсно від конкретного курєра залежить. Я малого зпереляку щоб встигнути навіть чуть раніше спати вклала, а він пізніше приїхав, що ще чуть і малий міг би прокинутись. Зайшов, то теж ні добрий день, ні до побачення :dash: Я розумію, що то не доставка квітів до мене прийшла, але хоть якісь елементарні слова ввічливості могли б бути...
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Мене дратує

Повідомлення LsP » 14 лютого 2014, 23:59

я теж не люблю і не вмію скаржитись, але дуже не люблю такої халатності від працівників, які за те гроші отримують. А ще й якщо зацепило почуття моєї дитини, яка чекає подарунки, то я б порвала їх як Тузик грілку))))))))). Я колись чекала посилочку 3 дні, про яку мені повідомляли по декілька разів по телефону: сьогодні о такій-то годині привеземо, вже під"їзджаємо, ой вибачте у нас форс-мажор, будемо пізніше, будемо завтра, а завтра знову все по новій-тоді я не втрималась і трошки нахамила керівництву по телефону. Після того мене обматюкали трохи в їхньому офісі (через деякий час). І тоді я подзвонила в гол.офіс і виговорилась там, а потім ще й в онлайн-підтримці скаргу накатала. Тепер мене в офісі того перевізника постійно хочуть кавою напоїти, коли я приходжу, і так лагідно говорять). Але каву я категорично не п"ю, я ж ніби гонорова :ha: , та ще й чоловік сміється, що хлопці кожного разу щось підсипають в ту каву з надією що я вип"ю, а я хіба їх продукти переводжу :ha: :hi: :ha:
LsP Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 76
З нами з: 12 лютого 2014, 13:49
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 238 раз.
Подякували: 237 раз.
Діти: Три красунечки :)

Re: Служби доставки (автолюкс, гюнсел...)

Повідомлення Natalinda » 30 листопада 2015, 12:00

Підкажіть чи можна якось змінити адресу доставки в телефонному режимі. Цікавить Автолюкс. Я замовляла деякі речі з двох різних магазинів і в одному провтикала напевне і замовила на Подільську, а другий приїде на Обїздну, а хотілося б разом забрати, а не їздити по всьому місту.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Служби доставки (автолюкс, гюнсел...)

Повідомлення denamama » 30 листопада 2015, 12:20

Я знаю, що Нова пошта по приходу вантажу пересилае на будь-який iнший склад, але звонити мае лише отримувач.
Позвонiть, уточнiть.
denamama Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 209
З нами з: 22 червня 2010, 10:07
Звідки: Тернопiль
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 75 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Два хлопаки

Re: Служби доставки (автолюкс, гюнсел...)

Повідомлення Natalinda » 30 листопада 2015, 12:36

Сказали що відправник має писати заяву. оплачувати. аж тоді(
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Служби доставки (автолюкс, гюнсел...)

Повідомлення Кокетка » 30 листопада 2015, 21:51

коли вже у нас воно буде, то ти можеш сама то все врегулювати, до кінця дня воно буде там де є, а на другий день тобі перевезуть куди тобі зручно, ну мені теж випадково на склад 1 прислали замість 3 , провтикали відправники.
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Служби доставки (автолюкс, гюнсел...)

Повідомлення Natalinda » 30 листопада 2015, 23:28

так от була вже посилка в Тернополі як я дзвонила питала, сказали що тільки через відправника((((
Чоловік був сьогодні добрий))) насилу знайшов їх на тій Поліській
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення vikilandi » 24 лютого 2017, 14:27

Відправили для нас передачу. Посилка заважила 8 кг. Замовила доставку "до дверей" у перевізника, щоб не тягатися з ящиком по маршрутках, бо з пересадкою, а таксі коштує так само, як послуги курєра. Вранці так зраділа, що вчора посилку відправили, сьогодні вже зателефонували, і повідомили, що після обіду привезуть. Через дві години,знову дзвонять. Ящик затік, щось всередині розбилось. :dash: Питають, чи доставляти,чи писатиму претензію на відшкодування. :ireful: Але відшкодують лише доставку, та оголошену цінність :crazy: Ніколи не страхувала вантаж, і цього разу також. :cry: Але писати заяву треба їхати до них на інший кінець міста з документами, тобто втратити день часу. :dash: Або забирати доставлене побитим і не мати претензій. :cray:
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Квитанції, довідки, гроші



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей