Глобальні оголошення!



Обережно! Шахраї!

Модератори: олеся, Любов

Обережно! Шахраї!

Повідомлення Dribchuk » 23 січня 2013, 12:09

Дуже почастішали випадки шахрайства з банківськими картками, зокрема картками і рахунками Приватбанку. Якщо вам телефонують ніби то працівники банку і пропонують сказати пін код карточки (бо нібито вас намагаються пограбувати, а вони замінять пін код) - ні в якому разі не кажіть пін код. Так само якщо прийшло смс з кодом входу в Приват24 чи ще щось типу того, не повідомляйте його НІКОМУ!!! На будь-які прохання сказати пін код чи код з смс відповідайте що звертатиметеся безпосередньо у відділення банку. Повідомляйте про всі випадки спроб шахрайства на гарячу лінію (номер в вас на картці)!!! Будьте обережні!!!
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Обережно! Шахраї!!!

Повідомлення TaniaPicaSSo » 23 січня 2013, 14:28

Як раз хотіла написати про одних шахраїв, не знала де, то допишу вже тут.
Може хтось вже чув про інтеркассу, але я нещодавно зіткнулася з таким вперше. Це такий посередник для електронних платежів.
Робила замовлення з сайту. Після оформлення замовлення мені запропонували одразу його оплатити через ту саму інтеркассу. Я клікнула і мене кинуло на їхній сайт, де мені запропонували далі вибрати через який банк я буду оплачувати. Вибрала приват, тоді мене кинуло на сторінку привату. Ввівши свій пароль та код з смс я зайшла на свою сторінку, де мене вже чекав одразу оформлений платіж зі всіма заповненими полями. Залишалося тільки підтвердити, що я і зробила. Гроші так і не прийшли :scare:
Мені пощастило в тому, що на тому сайті, де я робила замовлення, мені повірили на слово, що я оплатила, і відправили мені товар. Сказали, що знають, що через інтеркассу бувають затримки, і думають, що завтра гроші прийдуть. Але через пару днів, коли я вже й забула про то, і думала, що гроші таки прийшли, до мене з сайту дзвонили і просили надати ід транзакції, потім прінтскрін платежу. Одним словом, це вже вони були зацікавлені в тому, щоб гроші прийшли, тому самі зв'язувались з тою інтеркассою і вибивали свої гроші. Бо якби вони не відправили мені посилку а чекали на мій платіж, то проблема була б моя, і що б я робила, просто не знаю. А що цікаво, в історії платежів цей переказ коштів був збережений просто як "спісаніє со счета", тобто ніяких реквізитів там не значилось і довести потім комусь, куди саме перекидалися гроші, напевне дуже важко. Ну в кінці кінців гроші ті прийшли десь більше, ніж через тиждень.
А потім я трохи погуглила про ту інтеркассу, то виявляється, купа народу так вже постраждали. Чиїсь платежі затримались на два місяці, чиїсь на півроку, а чиїсь так і не прийшли. Просто жах якийсь :scare:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Обережно! Шахраї!!!

Повідомлення irinka » 23 січня 2013, 16:43

Тепер навіть гроші можу зникнути з картки просто так.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Обережно! Шахраї!!!

Повідомлення mari » 23 січня 2013, 21:32

оце мене страубвало після статті

..Зняти гроші з чужої карточки зараз дуже просто. Продавщиця на касі може продублювати покупку після того як ви розплатитеся карточкою в магазині, чи просто запам"ятати CVV2-код, а потім подивитися номер рахунку в чеку ... Нещодавно в новинах показували, що з карточки в жінки зникла велика сума грошей, а зняли її довідавшись номер телефону і номер рахунку через систему ПРИВАТ24. Вже не кажучи, що сам банк може привласнити!

І те що це завжди про ПБ.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Обережно! Шахраї!!!

Повідомлення Sms » 23 січня 2013, 23:15

TaniaPicaSSo написав:Як раз хотіла написати про одних шахраїв, не знала де, то допишу вже тут.
Може хтось вже чув про інтеркассу, але я нещодавно зіткнулася з таким вперше. Це такий посередник для електронних платежів.
Робила замовлення з сайту. Після оформлення замовлення мені запропонували одразу його оплатити через ту саму інтеркассу. Я клікнула і мене кинуло на їхній сайт, де мені запропонували далі вибрати через який банк я буду оплачувати. Вибрала приват, тоді мене кинуло на сторінку привату. Ввівши свій пароль та код з смс я зайшла на свою сторінку, де мене вже чекав одразу оформлений платіж зі всіма заповненими полями. Залишалося тільки підтвердити, що я і зробила. Гроші так і не прийшли :scare:
Мені пощастило в тому, що на тому сайті, де я робила замовлення, мені повірили на слово, що я оплатила, і відправили мені товар. Сказали, що знають, що через інтеркассу бувають затримки, і думають, що завтра гроші прийдуть. Але через пару днів, коли я вже й забула про то, і думала, що гроші таки прийшли, до мене з сайту дзвонили і просили надати ід транзакції, потім прінтскрін платежу. Одним словом, це вже вони були зацікавлені в тому, щоб гроші прийшли, тому самі зв'язувались з тою інтеркассою і вибивали свої гроші. Бо якби вони не відправили мені посилку а чекали на мій платіж, то проблема була б моя, і що б я робила, просто не знаю. А що цікаво, в історії платежів цей переказ коштів був збережений просто як "спісаніє со счета", тобто ніяких реквізитів там не значилось і довести потім комусь, куди саме перекидалися гроші, напевне дуже важко. Ну в кінці кінців гроші ті прийшли десь більше, ніж через тиждень.
А потім я трохи погуглила про ту інтеркассу, то виявляється, купа народу так вже постраждали. Чиїсь платежі затримались на два місяці, чиїсь на півроку, а чиїсь так і не прийшли. Просто жах якийсь :scare:


Насправді нічого в інтеркасі страшного немає. Платежі нікуди не зникають, про що ви таке пишете... Затримки - так, бувають усюди, але гроші не зникають. Наші люди люблять писати - переписувати і збільшувати все у рази. А у виписці по карті у Приват 24 буде відображено списання з карти, але якщо ви зайдете в саму транзакцію в архиві, там можна побачити квитанцію зі всіма реквізитами куди пішов платіж. :yes:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Обережно! Шахраї!!!

Повідомлення Sms » 23 січня 2013, 23:20

irinka написав:Тепер навіть гроші можу зникнути з картки просто так.
Прихований текст


Гроші самі по собі з карток не зникають. Як правило такі люди:
а) не погасили кредит вчасно і гроші пішли на погашення кредитної заборгованості
б) записали пін до карти або на самій карті :dash: або на папірчику і поклали разом з картою / або розповіли комусь його. Ну і хтось з близького оточення взяв карту, пін і зняв їх. (Переважно так буває с дітьми).
в) карта була втрачена, знову таки пін був на карті чи на прив'язаному папірці записаний. :scare:

Можливі інші варіанти, але гроші з карт так просто не зникають. :yes:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Обережно! Шахраї!!!

Повідомлення Sms » 23 січня 2013, 23:26

mari написав:оце мене страубвало після статті

..Зняти гроші з чужої карточки зараз дуже просто. Продавщиця на касі може продублювати покупку після того як ви розплатитеся карточкою в магазині, чи просто запам"ятати CVV2-код, а потім подивитися номер рахунку в чеку ... Нещодавно в новинах показували, що з карточки в жінки зникла велика сума грошей, а зняли її довідавшись номер телефону і номер рахунку через систему ПРИВАТ24. Вже не кажучи, що сам банк може привласнити!

І те що це завжди про ПБ.


В чеку не пише весь номер карти, а лише останні 2-4 цифри.Тому касир не зможе провести операції після тогго як ви пішли. Тому стежте за рухами касира, а ще краще підключіть у банку чи за допомогою простих команд (якщо це ПриватБанк) смс інформування про рух коштів на своєму рахунку, тоді будете впевнені, що подвійна транзакція не пішла.
Насправді з допомогою лише мобільного і номеру рахунку не вийде через Приват 24 зняти кошти. Оскільки приходить на моб, до якого підв'язана карта динамічний пароль (хіба ця людина повідомляла шахраям цей код :dash: ) двічі: під час входу в Приват 24 і при відправлені платежу на виконання.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Обережно! Шахраї!!!

Повідомлення TaniaPicaSSo » 23 січня 2013, 23:34

Sms написав:Насправді нічого в інтеркасі страшного немає. Платежі нікуди не зникають, про що ви таке пишете... Затримки - так, бувають усюди, але гроші не зникають.

Тобто ви вважаєте, що нічого страшного немає в тому, що гроші "зависли" на тиждень або навіть не більше? Зовсім нічого страшного, так?
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Обережно! Шахраї!!!

Повідомлення Sms » 23 січня 2013, 23:55

TaniaPicaSSo написав:
Sms написав:Насправді нічого в інтеркасі страшного немає. Платежі нікуди не зникають, про що ви таке пишете... Затримки - так, бувають усюди, але гроші не зникають.

Тобто ви вважаєте, що нічого страшного немає в тому, що гроші "зависли" на тиждень або навіть не більше? Зовсім нічого страшного, так?


я вважаю, що всяке в житті трапляється і всюди бувають збої. Потрібно з розумінням до того ставитися, а не псувати собі нерви і вигадувати, що гроші зникли. Наприклад мені посилочка від Марі майже 3 тиждні ковиляла, хоча обіцяли, що буде за 3-4 дні. :yes:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Обережно! Шахраї!!!

Повідомлення Kisja » 24 січня 2013, 01:27

mari написав:І те що це завжди про ПБ.

Тому що мабуть найбільший відсоток клієнтів мають картки ПБ
Зображення
Kisja Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 10 листопада 2011, 20:08
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 173 раз.
Подякували: 442 раз.
Діти: Донечка Софія

Далі

Повернутись до Квитанції, довідки, гроші



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron