Глобальні оголошення!



Відпочиваємо без батька закордоном

Модератори: олеся, Любов

Відпочиваємо без батька закордоном

Повідомлення krapk@ » 24 листопада 2011, 16:37

Дівчатка хто знає яка форма написання довідки для нотаріуса, щоб мама могла сама без батька повезти дитину закордон по запрошенню? Коли таку довідку робити якщо летіти маємо на початку серпня?

І ще дівчатка хто в суді працює, підкажіть рішення суду про надання дозволу на виїзд за межі України громадянина, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків важко взяти?
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Відпочиваємо без батька закордоном

Повідомлення Ludmila » 24 листопада 2011, 17:38

Для отримання рішення суду про надання дозволу на виїзд за межі України громадянина, який не досяг 16-річного віку без згоди та супроводу другого з батьків має бути наявний СПІР, тобто в твоєму випадку, Крапочка, має бути незгода, заперечення батька Юрчика на надання такої згоди,(заява про надання згоди має бути завірена нотаріально), щоб ви змогли без проблем перетнути кордон України в будь-якому напрямку. Якщо все таки батько заперечує необхідно звертатися до суду з позовною заявою про визнання неправомірною відмову батька щодо надання згоди на тимчасовий виїзд дитини за кордон та надання дозволу на тимчасовий виїзд дитини закордон без згоди батька.
Відповідно до змісту пункту 2І Постанови Кабінету Міністрів України №57 від 27.01.1995 р. «Про затвердження Правил перетинання державного кордону громадянами України», виїзд за межі України громадян, які не досягли 16 річного віку, у супроводі одного із батьків здійснюється за рішенням суду про надання дозволу на виїзд за межі України.
Відповідно до абз.2 ч.2 ст. 4 Закону України «Про порядок виїзду з України і в'їзд в Україну громадян України»від 21.01.1994 року, за відсутності згоди одного з батьків, виїзд неповнолітнього громадянина України за кордон може бути дозволено на підставі рішення суду.
Згідно п. 17, 18 Правил оформлення і видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон і проїзного документу дитини, в редакції, затвердженій Постановою Кабінету Міністрів України від 24.03.2004 року №380, проїзний документ дитини, за наявності заперечень одного з батьків, може бути оформлений на підставі рішення суду. Відомості про дітей, які їдуть за кордон разом з батьками (законними представниками), вписуються в паспорт батьків чи одного з батьків (законних представників) на підставі заяви громадянина, у чий паспорт вписуються діти.
Було б добре викласти в позовній заяві з якою саме метою дитина їде закордон (оздоровлення, участь в освітніх програмах, культурних заходах особливо вітаються).
При чому в рішенні суду зазначається на який період (з якої по яку дату) надається дозвіл на виїзд, куди саме (країна, місто), в якості третіх осіб по справі суд залучає, зокрема, - Службу у справах дітей міської ради, Відділ громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб УМВС України в районі чи області .
Тобто справа це нелегка і серйозна та і марудна, звичайно.
Ну от ніби отак, якщо коротко. Якісь питання - питай, можна в приват.
Ось зсилочка на одне з рішень суду, це з Єдиного державного реєстру судових рішень, інформація відкрита (просто для прикладу).
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/14915276
Зображення
Ludmila Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 271
З нами з: 22 вересня 2010, 10:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 496 раз.
Подякували: 325 раз.
Діти: дівчинка Сашенька

Re: Відпочиваємо без батька закордоном

Повідомлення Shalimar » 24 листопада 2011, 17:50

krapk@ написав:Дівчатка хто знає яка форма написання довідки для нотаріуса, щоб мама могла сама без батька повезти дитину закордон по запрошенню? Коли таку довідку робити якщо летіти маємо на початку серпня?

нотариусы знают, что писать

шапка - ФИО отца, проживаю по адресу...... паспорт.... серия номер когда и кем выдан

я... батько такой-то (фио)... даю согласие на временную поездку моего сына такого-то (фио).... д.р. ... в такую-то страну.... с.... по..... такую-то дату в сопровождении его матери (фио).... которая несет полную ответственность за здоровье нашего сына и своевременное его возвращение в Украину, а также принмает все необходимые решения относительно ребенка.

ниже нотариус свидетельствует то, что нужно засвидетельствовать )))

заява-згода стоит ок. 140-150 грн и делается в течении нескольких дней.
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Відпочиваємо без батька закордоном

Повідомлення Shalimar » 29 листопада 2011, 19:25

еще ж документы ребенку нужны
или его загран паспорт (проездной документ ребенка)
или - лучший вариант - вписать себе в паспорт, кажется, до 3х лет фото не обязательно, но советую с фото
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Відпочиваємо без батька закордоном

Повідомлення flower » 29 листопада 2011, 19:40

дівчата а якшо ми їдем разом тобто чоловік, я і дитина, то довідки від нотаріуса не треба? бо хтось мені казав шо вроді тре, нехочу шоб на таможні відправили назад через то...
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Відпочиваємо без батька закордоном

Повідомлення Shalimar » 29 листопада 2011, 19:42

flower написав:дівчата а якшо ми їдем разом тобто чоловік, я і дитина, то довідки від нотаріуса не треба? бо хтось мені казав шо вроді тре, нехочу шоб на таможні відправили назад через то...

Не нужно. Смысл? Если оба родителя присутствуют)
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Відпочиваємо без батька закордоном

Повідомлення flower » 29 листопада 2011, 19:50

так я то тоже розумію, але от непамятаю хто мені дуже доказував шо треба, того й питаю. дякую!
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Відпочиваємо без батька закордоном

Повідомлення krapk@ » 23 грудня 2011, 23:29

ще чула що від нотаріуса має бути не одна а аж 2 довідки (фактично однакові по змісту, не знаю точно в чому різниця). Це дійсно, чи то вже нотаріуси гроші накручують?
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Відпочиваємо без батька закордоном

Повідомлення Shalimar » 24 грудня 2011, 12:47

krapk@ написав:ще чула що від нотаріуса має бути не одна а аж 2 довідки (фактично однакові по змісту, не знаю точно в чому різниця). Це дійсно, чи то вже нотаріуси гроші накручують?

2 довидки о чем?
У меня была сама довидка + перевод на англ. яз. с апостилем министерства юстиции - это было требование страны въезда
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Відпочиваємо без батька закордоном

Повідомлення Shalimar » 24 грудня 2011, 12:58

а вообще - читай сайт посольства, куда едешь! консульский раздел, инфо о визах/ что нужно для въезда
а не слухай "шо люды кажуть"
для пересечения укр. кордона Тебе нужен загранпаспорт, запись о ребенке в паспорте, разрешение отца на выезд ребенка.
Все ответы есть в интернете на официальный сайтах источников
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent


Повернутись до Квитанції, довідки, гроші



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей