Глобальні оголошення!



Пільги для багатодітних сімей

Модератори: олеся, Любов

Багатодітна сім"я. Пільги

Повідомлення taranjka » 13 жовтня 2013, 20:07

мене тут здивували, що з народженням третього бебіка ми переходимо в категорію "багатодітних" (я щось думала то після 5 дитини :crazy: ). і шо більше - для таких сімей є пільги! вплоть до халявного проїзду.
отут найшла таке
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

багатодітні мами, ви користуєтесь тими пільгами? :help:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Багатодітна сім"я. Пільги

Повідомлення Dashko » 13 жовтня 2013, 22:50

Для мене про проїзд досі загадка :dreams: Я плачу за проїзд, а мала їздить безкоштовно.
Теж з задоволенням послухаю про пільги. Думаю, їх не багато, але треба хоч тим що є скористатися.

Дуже дякую за тему! Давно пора її створити ;)
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Багатодітна сім"я. Пільги

Повідомлення TaniaPicaSSo » 13 жовтня 2013, 23:04

taranjka написав:я щось думала то після 5 дитини :crazy:


Після п"ятої дитини дають вже "мати-героїню" :wink:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Багатодітна сім"я. Пільги

Повідомлення taranjka » 13 жовтня 2013, 23:05

про проїзд - то тре спеціальне посвідчення зробити. дітям і батькам, тоді проїзд безкоштовний. робити напевне соцзабезі.
пільг не багато, але є такі якими можна скористатись
1) 50-відсоткова знижка плати за користування житлом (квартирна плата)
2) 50-відсоткова знижка плати за користування комунальними послугами (газопостачання, електропостачання та інші послуги)
3) 50-відсоткова знижка вартості палива, у тому числі рідкого, у разі якщо відповідні будинки не мають центрального опалення
4) позачергове встановлення квартирних телефонів. Абонентна плата за користування квартирним телефоном встановлюється у розмірі 50 відсотків від затверджених тарифів.
Пільги дітям з багатодітних сімей
1) безоплатне одержання ліків за рецептами лікарів;
2) щорічне медичне обстеження і диспансеризація в державних та комунальних закладах охорони здоров'я із залученням необхідних спеціалістів, а також компенсація витрат на зубопротезування;
3) першочергове обслуговування в лікувально-профілактичних закладах, аптеках та першочергова госпіталізація
4) безоплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту (крім таксі), автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрішньорайонних, внутрішньо- та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання;
5) безоплатне одержання послуг з оздоровлення та відпочинку

.....
оце може бути цікаво тим кого не висока ЗП
платник податку, який має і виховує трьох або більше дітей, має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного на території України від одного працедавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги у розмірі, що дорівнює 200 % від половини суми мінімальної заробітної плати у розрахунку на кожну таку дитину (ст. 6 закону «Про податок з доходів фізичних осіб» ).
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Багатодітна сім"я. Пільги

Повідомлення Dashko » 13 жовтня 2013, 23:37

Ми посвідчення багатодітних батьків і дітей) - маємо. Але про безкоштовний проїзд для батьків чула тільки від інших багатодітних, а закону такого не бачила. Може хтось скаже, де таке написано :rose:
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Багатодітна сім"я. Пільги

Повідомлення TaniaPicaSSo » 13 жовтня 2013, 23:39

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Багатодітна сім"я. Пільги

Повідомлення Tajga » 14 жовтня 2013, 01:15

Ми робили таке посвідчення. Користуємось пільгами по оплаті комунальних послуг - досить суттєва сума виходить в місяць.
Знаю за проїзд та ще деякі пільги для дітей, про батьків - вперше чую.
З 7-ми років кожній дитині оформлюється окреме посвідчення і вона ним користується.
TaniaPicaSSo написав:Після п"ятої дитини дають вже "мати-героїню"

Так, за умови, що 5-та, і кожна попередня дитина дожила (перепрошую за грубу прозу) до шести, здається, років.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Багатодітна сім"я. Пільги

Повідомлення Natalinda » 14 жовтня 2013, 07:54

taranjka написав:першочергова госпіталізація


Оце якось так :confused:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Пільги для багатодітних сімей

Повідомлення taranjka » 04 вересня 2015, 17:42

хто в курсі, якими пільгами діти з багатодітних сімей користуються в ДЮСШ? або де про це можна запитати?
минулий рік ми відходили оздоровчу гімнастику там, платили половину суми. практично в кінці навчання на ґрунті отієї "пільги" мала невеликий конфлікт з тренером (типу захочу і вижену вас пільговиків). цього року вирішила дати до іншого тренера але тепер виникають проблеми - наш тренер нас на спортивну гімнастику не рекомендував і взагалі - в них державна одна група, пільг не має :confused:
як це одна державна група? решта приватне підприємництво?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Пільги для багатодітних сімей

Повідомлення irunka75 » 04 вересня 2015, 19:28

Мою малу рекомендували в спортивну групу тренер, але вчора повідомила шо беzплатниx груп не буде, тому будемо платити(((
irunka75 Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 12
З нами з: 23 червня 2011, 17:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
багата мамуся (1)
Дякував (ла): 8 раз.
Подякували: 16 раз.
Діти: Два синочки і дві донечки

Поперед.Далі

Повернутись до Квитанції, довідки, гроші



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей