Глобальні оголошення!



Чи прописана Ваша дитина?

Модератори: олеся, Любов

Чи прописана Ваша дитина?

Повідомлення Melisa » 25 жовтня 2010, 22:34

Сьогодні зіштовхнулась з проблемою: дитя не прописане поки що ніде (так склались обставини). Тепер мені треба її приписати. Один знайомий розказував, що як приписував свою дитину 14-літню, то платив в ЖЕКу по 70 грн. штрафу за кожен рік. Подруга каже, що ЖЕК несправедливо здирає з людей гроші, користуючись нагодою, що ми не такі освічені. Ну нічо, зараз я спробую поколупатись в законі про приписку. :evil: Якщо щось найду цікаве-викладу.

Бо тепер, щоб мені приписати малу треба:
1. Щоб тато (чоловік) пішов в свій ЖЕК і взяв довідку про свою прописку.
2. Пішов в паспортний стіл за бланками прописки.
і з цим всім прийшов в МІЙ ЖЕК і написав заяву, що , мол, він не має нічого проти, що дитина буде приписана у мене. (Бо ми з ним прописані в різних мікрорайонах).
Короче, дурдом повний. :dash:

А чи приписана Ваша дитина?
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Чи прописана Ваша дитина?

Повідомлення kamisia » 25 жовтня 2010, 22:37

моя не прописано. но муж мене доймає пропиши. ситуація така сама як ваша то буду вдячна за інфу
Ну и что что ветер в голове, зато мысли всегда свежие
Поганий правопис розвиває уяву

Зображення
Зображення
kamisia Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 633
З нами з: 25 лютого 2010, 18:16
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 109 раз.
Подякували: 463 раз.
Діти: чудо Софія

Re: Чи прописана Ваша дитина?

Повідомлення nadia 2311 » 25 жовтня 2010, 22:41

обидвоє діток приписані.Як старшого так і малечу приписали ще до хрестин, тобто в перші два тижні після народження.
Зображення
Зображення
nadia 2311 Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 130
З нами з: 13 березня 2010, 21:29
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 187 раз.
Подякували: 181 раз.
Діти: Синочок- грибочок
Донечка квіточка

Re: Чи прописана Ваша дитина?

Повідомлення Melisa » 25 жовтня 2010, 22:46

"2. Згідно з новим Сімейним кодексом України, який набув чинності з 1 січня 2004 року, реєстрація народження дитини проводиться за місцем народження дитини або за місцем проживання її батьків чи одного з них за їх усною або письмово заявою."
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!


Ну, так як і казав мій чоловік, що дитину повинні були б приписати автоматично на мою адресу. :evil:
Далі буде....
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Чи прописана Ваша дитина?

Повідомлення Alisa » 26 жовтня 2010, 09:07

моя прописана. В ЖЕК треба здаэться було свыдоцтво, технычний паспорт, будинкову книгу, ы якусь довыдку з паспортного столу. Чоловык прописував. Сьогодны ще попитаюсь.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Чи прописана Ваша дитина?

Повідомлення мешканка » 26 жовтня 2010, 09:10

і ми всі не приписані. Чоловік-в батьків, а я, нещодавно, виписалась з дому-то тепер БОМЖі :) Але треба вже якось це питання вирішувати... :good:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Чи прописана Ваша дитина?

Повідомлення lore1ei » 26 жовтня 2010, 09:33

Не прописана, бо живемо на зйомні квартирі, а прописувати в батьків не хочемо.
Плануєм купити свою, от тоді припишемо.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Чи прописана Ваша дитина?

Повідомлення happymami » 26 жовтня 2010, 10:16

Нелю, приписка не обовязкова. і штраф здирають неправильно. То мені казали в жеку. Але неофіційно. Закон за 2004 рік. А зараз вже 2010. Автоматично ніхто нікого не приписує. Казали, що на людей тиснуть, бо їм вигідно, шоб були діти приписані. Мої двої не приписані. Єдиний геморой - коли тре довідку про склад сім*ї. Наразі думаю прописати шоб субсидії вибити
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Чи прописана Ваша дитина?

Повідомлення Naya » 26 жовтня 2010, 10:38

І ми не прописані. Для мене питання прописки досить гостре і болюче. Куди не поткнешся її треба, хоч по закону вона не є обов"язкова.
З тою пропискою один геморой. Чоловік прописаний в батьків в Тернополі.
Я прописана в районі, в батьків, донедавна взагалі була виписана і бомжувала (свекри милосердно пообіцяли прописати в себе, бо на облік по вагітності без прописки не хотіли взяти, а потім передумали, тоді мені й прийшлося ритися в законах, притягувати юриста і погрожувати лікарці в ЖК юристами і законами :crazy: )
Мама пропонує прописати малого в себе, але мені так незручно, щоб дитина була прописана в селі, а тут свекри дуже переживають, як вони потім дитину випишуть. Ще до його народження переживали. І я не піднімаю цієї теми взагалі.
То ми поки чекаємо, коли буде своє житло і будемо вирішувати це питання.
Але в ту прописку довбану дуже багато впирається, навіть та сама допомога на дитину - приходиться їздити в район всі справи вирішувати, чоловіку довідку про склад сім"ї дають без сім"ї :dash: - тобто без мене й сина, так само мені дають довідку без чоловіка і сина :dash: , і спробу такі довідки подай на допомогу. Приходиться падати в коліна ЖЕКу ( а вони там вимахуються) за довідку про фактичне проживання тут....короче..геморою купа, хоч і є в нас закон про вільний вибір місця проживання....
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Чи прописана Ваша дитина?

Повідомлення happymami » 26 жовтня 2010, 10:42

Ная, я думаю спішити вам нема куда))) Як свекри так дуже переживають, то й не тре приписувати. Невже тобі так часто тре брати довідки, де має бути дитина? При біді в ЖЕКу за 30 грн можна і без підписів свідків взяти таку довідку. Такшо, наразі най росте бомжик здоровим а решта - фігня. ше припишете ;)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Далі

Повернутись до Квитанції, довідки, гроші



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

cron