Глобальні оголошення!



Чи прописана Ваша дитина?

Модератори: олеся, Любов

Re: Чи прописана Ваша дитина?

Повідомлення Ludmila » 26 жовтня 2010, 10:53

Прописка дитини
Закон України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні"
від 11.12.03. №1382-IV, встановлює правила та строки реєстрації місця проживання особи.
Цей Закон не містить положень щодо реєстрації новонароджених, тож прописка дитини можлива за мірою необхідності, оформлення допомоги по догляду за дитиною по досягненню нею трирічного віку в органах праці та соціального захисту населення.

Цивільний кодекс України

Розділ II Підрозділ 1 Глава 4 Стаття 29. Місце проживання фізичної особи
4. Місцем проживання фізичної особи, яка не досягла десяти років, є місце проживання її батьків (усиновлювачів) або одного з них, з ким вона проживає, опікуна або місцезнаходження навчального закладу чи закладу охорони здоров'я, в якому вона проживає. Новонароджені діти реєструються за місцем приживання одного з батьків, незалежно від згоди з боку власника або членів його сім'ї. Для реєстрації новонародженого необхідно лише згода другого з батьків.

Для реєстрації місця проживання новонародженого необхідно мати свідоцтво про народження, яке видається в РАГСі.
Жодного штрафу за відсутність реєстрації місця проживання дитини законодавство України не передбачає.
Зображення
Ludmila Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 271
З нами з: 22 вересня 2010, 10:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 496 раз.
Подякували: 325 раз.
Діти: дівчинка Сашенька

Re: Чи прописана Ваша дитина?

Повідомлення Naya » 26 жовтня 2010, 10:59

Люба, та я й не спішу. Куди спішити?
Єдине, що дратує, то те, що в наших установах кожна сорока вважає себе пупом землі і для неї закони не писані - сама пише й шось вимагає.
Так от було, коли на облік ставала - тре було прописки, а коли порилася в законах, виявилося, шо не треба.
Коли малого виписували, то треба було подати прописку дитини :dash: , поки ми три дні в роддомі були, то чоловік мав на день виписки вже принести прописку дитини...
Якийсь брєд, блін..ну шо їм до того?
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Чи прописана Ваша дитина?

Повідомлення TanenRom » 26 жовтня 2010, 12:17

Ми з донечкою прописані в одній квартирі, прописали коли їй було десь 2 місяці!!!
і дійсно коли прописували, то чоловік давав згоду на прописку, бо прописані ми з ним в різних місцях!!!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Чи прописана Ваша дитина?

Повідомлення taranjka » 26 жовтня 2010, 14:24

а моя Даруха по Дакумєнтах взагалі не скажеш шо моя :lol: прописана з чоловіком у його батьків, а я так сказаць з гішево района. + прізвища різні, бо я своє залишила. так шо я ше більше папйорів збираю))) а прописали аби було. а взагалі то прописка скасована хз кільо років тому, воно тепер реєстрація звецця
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Чи прописана Ваша дитина?

Повідомлення happymami » 10 червня 2011, 02:05

хто знає, чи буде підставою для паспортистів жеку для видання мені довідки про склад сім'ї, де би вписали і дитину, той факт, що діти вписані у мене в пасопрті? Чи всеодно треба приписувати?

І чи дійсне ше зараз оте правило про підписи трьох свідків, що дитина живе зі мною (читала десь в темі про пологи вдома, що там змінилися правила стосовно тих свідків. Чи ні?)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Чи прописана Ваша дитина?

Повідомлення КлубНіка » 10 червня 2011, 11:57

Я синулю зразу після народження прописала в своїй квартирі.
КлубНіка Офлайн


 

Re: Чи прописана Ваша дитина?

Повідомлення КлубНіка » 10 червня 2011, 12:07

happymami я коли поновлюю перерахунок, то кожного разу мушу іти до сусідів за підписами, що я справді ніде не працію, тому думаю, що для дітей це також підійде.
КлубНіка Офлайн


 

Re: Чи прописана Ваша дитина?

Повідомлення eney » 10 червня 2011, 13:13

я свого недавно приписувала в пертрики, то тре було будинкову книгу, пасторт мій, ідентифікаційний, св про народження, св про шлюб, оплата в банку 30 і 0,85 гр. печатали заяву в паспортному, потім з тим папірчиком в сільську раду(шо вони не проти), підписи власників будинку(тобто моєї мами шо вона згодна шо онуку прописують), ше на бумажцці цій розписувався чоловік, ніби він не проти шоб малий там жив, потім знову в паспортний топала, здавала ту заяву, чек на 0,85 коп будинкову книгу, і малого прописали.
скоро процедура прописки має ускладнитись, но коли точно не знаю
п.с. а за шо жеки по 70 гр за рік деруть :o хамство.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Чи прописана Ваша дитина?

Повідомлення Alisa » 10 червня 2011, 13:20

А в вас в паспорті є відмітка про дітей, бо в наших з чоловіком немає.
Ось я і думаю, чи так має бути, чи це помилка якась.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Чи прописана Ваша дитина?

Повідомлення Sawwku » 10 червня 2011, 13:24

і в нас нема. то ніби тільки в закордонних є :?
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Поперед.Далі

Повернутись до Квитанції, довідки, гроші



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей

cron