Глобальні оголошення!



Скільки платите за воду?

Модератори: олеся, Любов

Скільки платите за воду?

Повідомлення TYulia » 01 травня 2015, 09:02

Точніше скільки кубів за місяць накручуєте? І ще орієнтовно напишіть скільки то людей нею користуються? Як економити?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Скільки платите за воду?

Повідомлення TYulia » 01 травня 2015, 09:09

Почну з себе. Зрештою почала цю тему, бо щось мені здається, що ми забагато води накручуємо - 18 кубів на місяць. Живе нас в квартирі троє : я, чоловік і малий. Пральна машинка та вузенька, перу кожен день хай по разу, посудомийка раз на день. Кожен день я і чоловік в душ, малому пів ванни не кожен день(2-3 рази в тиждень). Пам'ятаю, що рік-два тому, було десь 12 кубів, не розумію чому збільшилось.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Скільки платите за воду?

Повідомлення flower » 01 травня 2015, 09:58

Як на мене зимою води менше використовується ніж літом, весною.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Скільки платите за воду?

Повідомлення taranjka » 01 травня 2015, 10:46

нас 5-ро, щодня душ всі мають, найбільше йде на миття посуду - ручками і довго. пралку включаю навіть не через день, рідше :pardon: кубів 13-15
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Скільки платите за воду?

Повідомлення TanenRom » 01 травня 2015, 11:22

Нас то 4-ро, але майже постійно є гості )))
Перу не менше 4-ох разів на тиждень, посудомийна майже кожен день, душ кожен день, ванну повну через день для меншої- після неі в тій воді любить поталяпатись і старша.
Ми використовуємо десь 10 кубів холодної та 7-8 гарячої води
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Скільки платите за воду?

Повідомлення Sam » 01 травня 2015, 14:37

У нас десь в середньому 14-18 кубів. Нас троє(я, чоловік і малий). В основному це ванна, щодня купаються разом син і чоловік, а при цьому дитина ще відкриває кран і поки він в ванні, доти і вода тече, намагаємося якось відволікти і закрити, але не дуже вдається, він вже вміє сам відкривати. Я душ щодня, але швиденько в основному. Перу десь 2-3 рази в тиждень, посуд мию руками, то теж трохи йде.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Скільки платите за воду?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 01 травня 2015, 18:29

Нас живе троє з дитиною. Ми не дуже економні у використанні води, перемо часто, ванну набираємо малій теж часто, якщо хоче. Часом любить по довгу таляпатись в умивальнику. То в нас переважно розхід іде 15-18 кубів.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Скільки платите за воду?

Повідомлення flower » 01 травня 2015, 18:39

Так як в нас лічильника на воду нема, бо вода своя з скважини, то мені про куби нема що розказати. Але от читаю вас про прання і посудомийку і думаю чи то ми такі бруднулі чи що?) Я перу щодня по одній загрузці (деколи й 2), тай посудомийка теж щодня майже 2 рази працює .
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Скільки платите за воду?

Повідомлення TYulia » 01 травня 2015, 19:15

я теж перу часто. Деколи і 3 рази в день, то й кажу що в середньому 7 раз на тиждень (бо в неділю перважно не перу). А скільки прання води бере?
За посудомийку, здається максимальний режим бере 16 літрів.
Взагалом ви мене трохи заспокоїли, а то я думала, то тіки ми стільки тої хлорованої води "пєм" :wink: Памятаю коли ще була в школі, то мама "бідкалась", що о то ми багато води стали використовувати, мова йшла про 10 кубів тоді, бо вже почали більше в душ ходити, у воді таляпатись. А зараз то майже ще раз так - 18 кубів як закон щомісяця.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Скільки платите за воду?

Повідомлення Lina » 02 травня 2015, 13:30

В мене йде 10-12 кубів, нас 4 - ми з чоловіком і 2 дітей. Моя мама живе в селі і завжди мені казала, що страшенно багато води трачу... що ми дуже неекономні :scare: Перу приблизно 5-6 раз на тиждень, часто руками, особливо з меншої одяг. Душ кожен день приймаємо я, чоловік і старша (2,5 р), менша миється в ванночці кожен день. Повну ванну набираємо раз на тиждень. Посуда руками.
Lina Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 25
З нами з: 07 лютого 2015, 14:56
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 15 раз.
Подякували: 16 раз.
Діти: Дві донечки

Далі

Повернутись до Квитанції, довідки, гроші



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron