Глобальні оголошення!



Субсидія 2015

Модератори: олеся, Любов

Re: Субсидія 2015

Повідомлення Sam » 03 серпня 2016, 13:28

TYulia, чоловік займався оформленням.
Те що йому потрібно було.
Довідку з ОСББ (ЖЕКу) про склад сім'ї, довідку з Водоканалу і Газу про відсутність заборгованості, (РЕМ такої не дає), опалення у нас індивідуальне, то за тепломережі я не в курсі, паспорт, код і з моєї роботи довідку, що я в декреті, бо в січні народилася дитина і я отримуваоа виплату одноразову. А якщо раніше народжували, то довідки не треба. І ще будинкову книгу. Але у нас співпадає кількість прописаних і проживаючих.
Доходи можна вуазувати або за попередній рік або ща останні 6 міс.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Субсидія 2015

Повідомлення Sam » 03 серпня 2016, 13:35

Коли чоловік ходив в соцбез, то йому там пояснили, що треба. Але чомусь у нас до чоловіків лояльніше ставляться, ніж до жінок, на мою думку.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Субсидія 2015

Повідомлення pan_kotskyy » 04 серпня 2016, 12:21

А субсидії оформляти треба з першого числа місяця чи дата значення немає? Тато вчора ходив брати довідку в жек, то йому дуже здивовано сказали, що всі беруть довідки на перше число місяця, а вже третє...
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Субсидія 2015

Повідомлення Sam » 04 серпня 2016, 12:39

pan_kotskyy, ми оформляли в кінці місяця взагалі... А в ЖЕКу просто, мабуть хотіли показати, які вони розумні...
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Субсидія 2015

Повідомлення TYulia » 19 серпня 2016, 22:04

Взялася таки я за ту справу. І досить непогано мені получився початок. Не так все страшно як я думала. Пішла в жек зранку одного дня дали мені акт підписати в 2 сусідів, що з нами не всі проживають; після обіду занесла в жек, оформили мені ту довідку про склад сім'ї. Від жеку я була дуже позитивно вражена, бо все дуже ввічливо і швидко пройшло. В той же день ще раз забігла в соцбез, дещо уточнила і взяла ту заяву-декларацію бланк, і на другий день подала в соцбезі ті всі документи десь певно за 20 хв. Включаючи чергу. Підсумовуючи, такі деталі:
- заповнити заяву-декларацію (вид доходів, а сум не треба, вписати імена всіх, але тих що не проживають, то інд. Коду не треба)
- довідка про склад сім'ї з жеку
-остання квитанція про оплату комунальних послуг з пошти чи Ощадбанку (не обов'язково щоб було все проплачено, але ми проплатили. До слова всі ком. Послуги оформлені на ім'я мого тата, який тут не проживає, а я подаю від свого імені, казали то не проблема)
-казали мати з собою паспорт і свідоцтво про народження, але їх ніхто не дивився, хіба для заповнення тої декларації потрібно.
- через 3 тижні комісія, бо я подаю вперше. Казали, що можуть покликати на комісію.
- десь на початку жовтня звернутись в жек і там має бути повідомлення з сумами які потрібно буде оплачувати, але я це ще не повністю розумію. А субсидія вважається від дня подання, тобто від вже, якщо дадуть.
Дівчата, а комусь відмовляли в субсидії? Через що і що тоді робити?
Ось так подати подала, тепер чекатиму результату.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Субсидія 2015

Повідомлення кcuxa » 19 серпня 2016, 22:39

TYulia написав:Взялася таки я за ту справу. І досить непогано мені получився початок. Не так все страшно як я думала. Пішла в жек зранку одного дня дали мені акт підписати в 2 сусідів, що з нами не всі проживають; після обіду занесла в жек, оформили мені ту довідку про склад сім'ї. Від жеку я була дуже позитивно вражена, бо все дуже ввічливо і швидко пройшло. В той же день ще раз забігла в соцбез, дещо уточнила і взяла ту заяву-декларацію бланк, і на другий день подала в соцбезі ті всі документи десь певно за 20 хв. Включаючи чергу. Підсумовуючи, такі деталі:
- заповнити заяву-декларацію (вид доходів, а сум не треба, вписати імена всіх, але тих що не проживають, то інд. Коду не треба)
- довідка про склад сім'ї з жеку
-остання квитанція про оплату комунальних послуг з пошти чи Ощадбанку (не обов'язково щоб було все проплачено, але ми проплатили. До слова всі ком. Послуги оформлені на ім'я мого тата, який тут не проживає, а я подаю від свого імені, казали то не проблема)
-казали мати з собою паспорт і свідоцтво про народження, але їх ніхто не дивився, хіба для заповнення тої декларації потрібно.
- через 3 тижні комісія, бо я подаю вперше. Казали, що можуть покликати на комісію.
- десь на початку жовтня звернутись в жек і там має бути повідомлення з сумами які потрібно буде оплачувати, але я це ще не повністю розумію. А субсидія вважається від дня подання, тобто від вже, якщо дадуть.
Дівчата, а комусь відмовляли в субсидії? Через що і що тоді робити?
Ось так подати подала, тепер чекатиму результату.

Ні від місяця.
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Re: Субсидія 2015

Повідомлення nelly » 13 листопада 2016, 22:25

Вірчік, підкажіть будь—ласка чи обовязково вносити ті платeжі, що є у квитанціі про субсидію? В мeнe мацжe кругом пeрeплата і в кожній службі кажуть нe платити, навіть у газовій, алe в той час у квитанціі з кожноі служби є та графа обовязкового платeжу.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Субсидія 2015

Повідомлення nelly » 20 листопада 2016, 10:11

Агов дівчата з субсидіями, хто має пeрeплату платитe всeодно мін платіж?
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Субсидія 2015

Повідомлення Nika » 20 листопада 2016, 10:31

Ми не платимо, а мінімальний платіж знімається з суми переплати.
Nika Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 49
З нами з: 11 лютого 2012, 14:31
Дякував (ла): 31 раз.
Подякували: 19 раз.
Діти: 2 синочки

Re: Субсидія 2015

Повідомлення кcuxa » 20 листопада 2016, 14:52

nelly написав:Агов дівчата з субсидіями, хто має пeрeплату платитe всeодно мін іж?

Тільки потрібно вкладатися в норму що Вам дали.
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Поперед.Далі

Повернутись до Квитанції, довідки, гроші



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей