Глобальні оголошення!



Купуємо на Алі

Модератори: олеся, Любов

Re: Купуємо на Алі

Повідомлення Сяна » 12 березня 2015, 15:19

Kisja, на сайті укрпошти буде висвітлювати, коли посилка буде в межах України вже. поки ж посилка блукає за кордоном, треба на інших сайтах пошукових шукати. колись я відслідковувала на трек.іт.онлайн. на жаль не можу кинути посилання зараз. є й інші сайти такі ж, у Гуглі пошукай
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Купуємо на Алі

Повідомлення TaniaPicaSSo » 25 грудня 2015, 21:35

Вже кілька разів траплялось, що посилки з Алі не приходили. Це переважно такі маленькі дешеві, що не відслідковуються. І тільки один раз мені продавець без всяких просто повернув гроші. А то завжди, як тільки відкриваю диспут, починається одна й та сама пісня: дорогий покупець, посилка прийде обов'язково, просто вона затрималась, але ми відправили її чесно-чесно. Так що закрий, будь ласка, диспут, бо я бідна китайська дівчина, яка просто працює менеджером, а якщо ти не закриєш диспут, власник вирахує з мене ці гроші, а мені потрібно годувати сім'ю, і т.д. І в кінці багато смайликів, що заливаються сльозами.
Вони всім таке пишуть, чи то мені тіки так щастить?
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Купуємо на Алі

Повідомлення mariana » 26 грудня 2015, 00:48

TaniaPicaSSo в мене вот цього тижня як раз була історія, сплив термін доставки, а посилки не було, хоча трек був. але відслідковувався тільки по Китаю. Не знала що робити, чи відкривати диспут(в мене перший раз така оказія), але вирішила все-таки написати продавцю і збільшити на 10 днів термін очікування, а після того,якщо посилки не буде, то відкрию диспут. І на диво,через кілька днів посилка прийшла.
А тобі що взагалі нічого не відслідковується? в мене всі посилки відслідковувалися,якщо трека не було протягом кількох днів,я зразу писала продавцю. Правда багато треків тільки по Китаю відслідковується, і то не залежно,яка сума покупки, а залежить від того якою транспортною компанію відправлено.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Купуємо на Алі

Повідомлення TaniaPicaSSo » 18 січня 2016, 22:49

mariana написав:А тобі що взагалі нічого не відслідковується? в мене всі посилки відслідковувалися,якщо трека не було протягом кількох днів,я зразу писала продавцю. Правда багато треків тільки по Китаю відслідковується, і то не залежно,яка сума покупки, а залежить від того якою транспортною компанію відправлено.


З того, що я замовляла, то в більшості випадків по Китаю ще відслідковується, а по Україні вже майже ніколи, дуже рідко. А серед тих чотирьох чи п"яти посилок за весь час, які мені взагалі не прийшли, то всі продавці, крім одного чи двох, писали мені оці слізні листи, що "я бідна-нещасна китайська дівчина-менеджер, пожалійте..."
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Купуємо на Алі

Повідомлення olgastep » 20 січня 2016, 13:47

Ось і я вже майже два місяці одну бандерольку чекаю - а до цього приходило все вчасно і навінь дуже швидко! Все заспокоюю себе, що то з новорічними святами повязано - і вона ще прийде! Хоча майбуть пора відкрівати спор.
olgastep Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 4
З нами з: 20 січня 2016, 13:23
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 1 раз.

Re: Купуємо на Алі

Повідомлення taranjka » 10 березня 2017, 00:38

ем, а скажіть через приват24 можна оплачувати на Алі, чи потрібно віртуальний гаманець відкривати?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Купуємо на Алі

Повідомлення Ulkanet » 10 березня 2017, 00:54

taranjka там в настройках до карти вказуєш суму "ліміту" для оплати в інтернет магазинах.
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Купуємо на Алі

Повідомлення Ulkanet » 10 березня 2017, 00:55

а і оплачуєш не з самого Приват24 - а вказуєш реквізити картки і той код на звороті, коли оформлюєш замовлення на Алі.
а тоді в Приват24 просто бачиш ту "операцію".
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Купуємо на Алі

Повідомлення nelly » 10 березня 2017, 00:57

на Алі можна бeзспосeрeдньо карти ввeсти і розрахуватися, там нe трe в П24заходити.
Якщо дужe часто то там програма пропонує забити дані карти, алe я того нe робила. А муж забив дані карти то тeпeр іх вибирає і всe.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Поперед.

Повернутись до Квитанції, довідки, гроші



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей