Глобальні оголошення!



Оплата комунальних послуг

Модератори: олеся, Любов

Re: Оплата комунальних послуг

Повідомлення nelly » 09 березня 2017, 15:54

на сайті тeж бeж комісіі?
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Оплата комунальних послуг

Повідомлення taranjka » 09 березня 2017, 16:13

воно перекидає на приват24. чи є комісія - не знаю, але я готова її платити щоб в чергах не стояти :hi:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Оплата комунальних послуг

Повідомлення Олі4ка » 10 березня 2017, 14:20

nelly написав:Який зараз тeл для подачі показника за світло? 0800509040 вжe 2місяці збиває.

Ви наполегливо телефонуйте і зможете подати показник... В перші дні подачі всі телефонують і лінія перегружена. Я наприклад сьогодні за третім разом додзвонилась і подала показник :yes:
Олі4ка Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 18
З нами з: 23 грудня 2016, 19:35
Дякував (ла): 33 раз.
Подякували: 19 раз.
Діти: Два синочка Сашуля та Владік,
І донечка Оленка

Re: Оплата комунальних послуг

Повідомлення Ulkanet » 10 березня 2017, 14:56

Олі4ка так можна і цілий місяць телефонувати :ha:
а ще тре врахувати що всі ті показники подаються до певного числа :wink: і точне не 10 :hi:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Оплата комунальних послуг

Повідомлення taranjka » 10 березня 2017, 15:14

я чесно не розумію сенсу тернополянам з отих дзвінків, самому через сайт вписати набагато легше. навіть чоловікові батьки, які вже ого які пенсіонери, теж не дзвонять а через нет самі подають. може є якийсь секрет, чому потрібно дзвонити?
ну і світло і вода подається до кінця місяця (з 25 по 30-31), а газ - з 1 по 5. З власного досвіду скажу, що якщо подавати коли заманеться, можна платити більше і про це не здогадуватися :crazy:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Оплата комунальних послуг

Повідомлення nelly » 10 березня 2017, 15:31

мені наполeгливо нe підходить. Ото є такий консeрвативний впадляк, що щось робишпл старінкe а впадло міняти, то типу про моі дзвінко на показник світла. Хоч рахую сeбe прогрeсивною дамою то трe виправлятися. :wink:
Я якось тими показниками нe сильно заморачуюся бо в нас по всьому пeрeплати чeрeз субсидію, то подаю раз в два міс.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Оплата комунальних послуг

Повідомлення yultsya » 10 березня 2017, 16:03

Поясніть з показниками.
Як на мене, то скільки використав, то стільки тре платити, а яка різниця коли подавати... основне ж сам показник, чи я чогось не розумію :confused:
Зображення
yultsya Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 293
З нами з: 10 грудня 2009, 20:33
Звідки: тенопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 248 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Вероніка 2010 р.н.
Валерія 2014

Re: Оплата комунальних послуг

Повідомлення Ulkanet » 10 березня 2017, 19:05

yultsya ти подаєш показник, наприклад, за ГАЗ до 5 числа. а 10 тобі приходить квитанція, де вписано те що ти використала. а якщо не подала показник - то всерівно прийде квитанція - але там буде написано те, що собі захоче "газ-контора" і ти мусиш те заплатити, і завжди це більша сума.
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Оплата комунальних послуг

Повідомлення taranjka » 11 березня 2017, 00:55

yultsya наприклад світло - ти не вчасно подала, десь в середині місяця. відповідно виходить, що за тойпроміжок ти використала більше кіловат. а в нас по різному тарифікують, здається, перші 100 чи 150 - вони дешевші, після них - дорожче. а можуть зі служби написати більший показник.
з газом теж є різна тарифікація і + те, що вони самі пишуть. ми минулого місяця на день спізнилися, то нам написали 500 кубів, хоч ми стандартно 250 використовуємо.
я колись теж не сильно вникала в то коли подавати, і взагалі платила те, що приходило. а потім знайомий мені порахував, як я сама собі збитки роблю
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Оплата комунальних послуг

Повідомлення Ulkanet » 11 березня 2017, 01:12

taranjka ну чого збитки? просто в тебе йде переплата постіно - а ти невкурсі :hi: рано чи пізно - та переплата вилізе наверх. це по ГАЗі. газ в одну ціну всюди - але там тепер змінили умови "надання послуги газопостачання". Принаймні в нас в Хм. обл. треба було перепідписати договір. А там було сказано - що якщо не подати показник до 5 числа наступного місяця - то служба нарахує "спотолка" - але ти мусиш то оплатити - в разі неоплати, після 15 числа починає нараховуватися пеня. Тре конче оплатити - а на наступний місяць визвати інспектора і зробити перерахунки.
А зі світлом - то трохи збитки, якщо багато використовувати електроенергії. Бо там є тарифікація по кількості спожитого. З 1 березня для всіх до 100 кВт одна ціна, після 100 - інша. (раніще село мало до 150 Квт.)
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Поперед.Далі

Повернутись до Квитанції, довідки, гроші



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей

cron